TV Stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie tv stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

RTV skrinka JOHN 07

4-zásuvkvá RTV skrinka inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€125,00
€115,00
-8%

KORA RTV skrinka KRT

RTV stolík so skrinkou a otvorenými poličkami v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€163,00

KORA RTV skrinka KRT2

RTV stolík so skrinkami, zásuvkou a otvorenou poličkou v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€195,00

KORA RTV skrinka KRTN

RTV stolík so zásuvkou a otvorenými poličkami v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€149,00

INDIANAPOLIS RTV skrinka 09

RTV skrinka s odkladacím priestorom INDIANAPOLIS 09 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Skrinka je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€135,00

KORA RTV skrinka K-11

Elegantná 2-dverová RTV skrinka zo sektorového systému Kora v provensálskom štýle.
€135,00

KORA RTV skrinka K-12

Elegantná 2-dverová RTV skrinka zo sektorového systému Kora v provensálskom štýle.
€113,00

LAMELO RTV skrinka LA7

2-dverová RTV skrinka so zásuvkou LAMELO LA7 je súčasťou moderného sektorového systému LAMELO. Do obývačky prinesie výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu jej dodávava jedinečný dizajn. Skrinku je možné postaviť na zem alebo zavesiť na stenu.
€125,00

LAMELO panel na TV LA13

Závesný panel na TV LAMELO LA13 je súčasťou moderného sektorového systému LAMELO. Do obývačky prinesie výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu jej dodávava jedinečný dizajn.
€67,00

BOSTON RTV skrinka

RTV skrinka s 3 zásuvkami a poličkami zo sektorového systému BOSTON, vhodného na zariadenie obývačiek a jedální. Moderný klasický nábytok, ktorý kombinuje nadčasovú eleganciu a kvalitu. Dodávané v kombinácii borovica nordická a dub lefkas.
€185,00

ORIENT skrinka RTV

RTV skrinka s 3 zásuvkami a poličkami zo sektorového systému ORIENT. Systém ORIENT s nádychom prímorského štýlu. Skrinka dodávaná v bielom prevedení s výraznými čiernymi kovovými úchytkami.
€149,00

RTV skrinka Duo

Veľká RTV skrinka s množstvom odkladacieho priestoru. Dostupné sú 4 farebné prevedenia.
€166,00