Kreslá

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kreslá. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Multifunkčná pohovka FRENKA

Praktická multifunkčná rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na leňošku, ale aj na spanie. Poteší aj jej úložný priestor. Je vyrábaná v 3 farebných prevedeniach.
€367,00

Multifunkčná pohovka FRENKA BIG BED

Praktická multifunkčná rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Odlišuje sa svojou väčšou plochou na spanie. Pohovku je možné rozložiť na leňošku, ale aj na spanie. Poteší aj jej úložný priestor. Je vyrábaná v 3 farebných prevedeniach.
€399,00
€389,00
-2%

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 8 farebných prevedeniach.
€199,00
€179,00
-10%

Rozkladacie kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe. Pre čalúnenie kresla si viete zv KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€252,00

Dvojkreslo AVA NATY 2

AVA NATY je moderné pevné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€181,00

Dvojkreslo Castel 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii zlatej konštrukcie a tmavozelenej látky.
€279,00

Dvojkreslo Castel XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii čiernej konštrukcie a sivej látky.
€250,00

Dvojkreslo Elegance 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené tmavozelenou látkou.
€235,00

Dvojkreslo Romeo XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené poťahovou látkou a jeho podnož je vyrobená z pevného masívneho dreva.
€209,00

Dvojkreslo s taburetkami AVA HOLGER II

Dvojkreslo AVA HOLGER II je pohodlné moderné kreslo s podrúčkami a 2 taburetkami. Poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. Nájde využitie v mnohých priestoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€165,00

Dvojkreslo s taburetkami AVA HOLGER II - AKCIA

Dvojkreslo AVA HOLGER II je pohodlné moderné kreslo s podrúčkami a 2 taburetkami. Nájde využitie v mnohých priestoroch. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€199,00
€183,00
-8%

Hojdacie kreslo 20449 wal

Kreslo 20449 je dizajnové hojdacie kreslo s podnožkou. Drevené časti sú morené na orech a kreslo je očalúnené látkou s jemným kvetinovým motívom. Poskytne Vám pohodlie pri čítaní knihy, sledovaní televízie či relaxácií.
€280,00
€245,00
-12%