Kreslá

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kreslá. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kreslo Viktória

Kreslo Viktória je moderné relaxačné kreslo. Má zaujímavý dizajn a farebné prevedenie poťahovej látky si môžete vybrať z bohatého vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie aj vďaka podrúčkam a vysokému operadlu. Kreslo je produktom slovenského výrobcu.
€219,00

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 8 farebných prevedeniach.
€155,00

Rozkladacie kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. Vyrába sa v 8 farebných prevedeniach a súčasťou kresla je vzorovaný vankúš. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€238,00

Dvojkreslo AVA NATY 2

AVA NATY je moderné pevné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€178,00

Dvojkreslo s taburetkami AVA HOLGER II

Dvojkreslo AVA HOLGER II je pohodlné moderné kreslo s podrúčkami a 2 taburetkami. Poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. Nájde využitie v mnohých priestoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€155,00

Dvojkreslo s taburetkami AVA HOLGER II - AKCIA

Dvojkreslo AVA HOLGER II je pohodlné moderné kreslo s podrúčkami a 2 taburetkami. Nájde využitie v mnohých priestoroch. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€199,00
€176,00
-11%

Hojdacie kreslo Balance

Hojdacie kreslo Balance je kvalitné hojdacie kreslo s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií kovu a ekokože. Výhodou kresla je jeho vyššie operadlo.
€161,00

Hojdacie kreslo Ben

Hojdacie kreslo Ben je moderné hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií chróm a syntetický ratan.
€97,00

Hojdacie kreslo Ben 2

Hojdacie kreslo Ben 2 je moderné hojdacie kreslo. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií chrómu a látky.
€92,00

Hojdacie kreslo Lagos

Hojdacie kreslo Lagos je kvalitné hojdacie kreslo s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií dreva, kovu a ekokože. Výhodou kresla je jeho vyššie operadlo.
€146,00

Hojdacie kreslo Max 2

Hojdacie kreslo Max 2 je hojdacie kreslo v klasickom dizajne. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií dreva a látky.
€135,00

Hojdacie kreslo Max Bis Plus

Hojdacie kreslo Max Bis Plus je hojdacie kreslo v klasickom dizajne. Kreslo je pohodlné. Vyrába sa v kombinácií dreva a látky. Môžete si vybrať z 2 farebných kombinácií.
€134,00