Kreslá

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kreslá. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Multifunkčná pohovka FRENKA BIG BED NEW

Praktická multifunkčná rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Odlišuje sa svojou väčšou plochou na spanie. Pohovku je možné rozložiť na leňošku, ale aj na spanie. Je vyrábaná v 3 farebných prevedeniach.
€629,00

Rozkladacia pohovka LUSITA

Praktická rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na spanie. Je vyrábaná v sivej poťahovej látke v kombinácii s hnedými vankúšikmi.
€539,00

Rozkladacie kreslo IGRIM

Praktické rozkladacie kreslo s vankúšikom vhodné do menších bytov či iných priestorov. Kreslo je možné rozložiť na spanie. Je vyrábané v sivej poťahovej látke.
€399,00

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 6 farebných prevedeniach.
€219,00

Rozkladacie kreslo PECHRO

Praktické rozkladacie kreslo s vankúšikom vhodné do menších bytov či iných priestorov. Kreslo je možné rozložiť na spanie. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€349,00

Rozkladacie kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe. Je určené na príležitostné spanie. Pre čalúnenie kresla si viete vybrať z ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€322,00

AVA HOLLY 1ALR

AVA HOLLY 1ALR je čalúnené elegantné kreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie nôh ako aj materiál poťahovej látky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€340,00

AVA HOLLY 2,5ALR

AVA HOLLY 2,5ALR je čalúnené elegantné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie nôh ako aj materiál poťahovej látky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€569,00

AVA SEDYM II 2-sed

AVA SEDYM II je čalúnený elegantný 2-sed s podrúčkou. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€334,00

AVA SEDYM II kreslo

AVA SEDYM II je čalúnené elegantné kreslo s podrúčkou. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€251,00

Dvojkreslo AVA NATY 2

AVA NATY je moderné pevné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€216,00

Dvojkreslo Castel 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii zlatej konštrukcie a tmavozelenej látky.
€405,00