Pevné kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo Hilton

Kreslo HILTON je kvalitné elegantné a štýlové kreslo s drevenými doplnkami. Má zaujímavý, klasický dizajn. Poťahovú látku alebo ekokožu či farbu dreva si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€373,00

Kreslo Infinity

Kreslo INFINITY je moderné kvalitné kreslo bez úložného priestoru. Má zaujímavý, moderný dizajn. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€314,00

Kreslo Parma

Kreslo Parma je kvalitné elegantné kreslo so štýlovým dizajnom. Poťahovú látku, ekokožu či farbu dreva si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€310,00

Kreslo Alex

Kreslo Alex je štýlové kvalitné kreslo v modernom štýle. kreslo je vhodné ku pohovke či sedacej súprave Alex. Aby kreslo dokonale spĺňalo Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€249,00

Kreslo BINGO

Pohodlné kreslo BINGO v modernom dizajne. Môžete si vybrať z veľkého množstva poťahových látok. Kreslo tak bude dokonale ladiť vo Vašom dome či byte.
€105,00

Kreslo Butterfly

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné. Zaujme Vás najmä svojim pestrým farebným prevedením.
€269,00

Kreslo Butterfly sivá

Kreslo Buttefly je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné.
€236,00

Kreslo Capri

Kreslo Capri je moderné štýlové kvalitné kreslo s vankúšovým operadlom. Kreslo je vhodné ku sedacej súprave alebo samostatne Aby kreslo dokonale spĺňalalo Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€205,00

Kreslo Carmen

Kreslo Carmen je kvalitné moderné kreslo vhodné k sedacej súprave Carmen. Kreslo ponúka možnosť výberu poťahovej látky.
€230,00

Kreslo Lord

Kreslo Lord je štýlové kreslo, ktoré Vám poskytne pohodlie vďaka pružine Bonell. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€160,00

Kreslo Origami

Kreslo Origami je moderné dizajnové kreslo. Kreslo je pohodlné. Zaujme Vás dizajnom a farebnosťou.
€229,00

Kreslo Pegas-W

Kreslo Pegas-W je moderné kreslo na drevených nohách. Kreslo je pohodlné a má podrúčky. Zaujme Vás dizajnom.
€309,00

Pevné kreslo je samostatne stojace kreslo. Kreslo má jedinečný dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie, oddychu či čítaní knihy.
V ponuke máme aj samostatne stojace kreslá, ktorými môžete doplniť sedaciu súpravu. Vyrábajú sa v rovnakom dizajne ako príslušná sedacia súprava.
Pevné, samostatne stojace kreslo je vhodným tipom na darček pre rodičov či starých rodičov.