Pevné kreslá

Usporiadať podľa:

Dvojkreslo Castel 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii zlatej konštrukcie a tmavozelenej látky.
€279,00

Dvojkreslo Castel XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii čiernej konštrukcie a sivej látky.
€250,00

Dvojkreslo Elegance 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené tmavozelenou látkou.
€235,00

Dvojkreslo Romeo XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené poťahovou látkou a jeho podnož je vyrobená z pevného masívneho dreva.
€209,00

Jedálenské kreslo K305

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€73,00

Jedálenské kreslo K306

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné v 3 farebných prevedeniach.
€93,00

Kreslo Amorino

Kvalitné moderné dizajnové kreslo so zaujímavým romantickým moderným dizajnom doplneným prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€299,00
€275,00
-8%

Kreslo Castel

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Kreslo je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€149,00

Kreslo Castel 2

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlate farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€165,00

Kreslo Clubby

Kreslo vhodné nielen na oddych ale aj do kaviarní, čakární či či kancelárií. Kreslo je dostupné v kombinácii prírodného dreva a sivej látky.
€74,00

Kreslo Crown

Kvalitné moderné dizajnové kreslo so zaujímavým prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€169,00

Kreslo Elegance

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené sivou látkou.
€125,00

Pevné kreslo je samostatne stojace kreslo. Kreslo má jedinečný dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie, oddychu či čítaní knihy.
V ponuke máme aj samostatne stojace kreslá, ktorými môžete doplniť sedaciu súpravu. Vyrábajú sa v rovnakom dizajne ako príslušná sedacia súprava.
Pevné, samostatne stojace kreslo je vhodným tipom na darček pre rodičov či starých rodičov.