Pevné kreslá

Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo K305

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné vo farebnej kombinácii čiernych nôh a sivej poťahovej látky.
€74,00

Jedálenské kreslo K306

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné v 2 farebných prevedeniach.
€96,00

Kreslo FAVARO

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené tmavohnedou ekokožou. Nohy kresla sú drevené.
€185,00

Kreslo FAVARO 2

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo čalúnené svetlosivou látkou. Nohy kresla sú drevené.
€185,00

Relaxačné kreslo Amorino

Kvalitné moderné relaxačné kreslo so zaujímavým romantickým moderným dizajnom doplneným prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€284,00

Relaxačné kreslo Chester

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo Chester. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení poťahovej látky a z 3 farebných prevedení nožičiek.
€212,00

Relaxačné kreslo Cotto

Moderné dizajnové pohodlné relaxačné kreslo Cotto ponúka možnosť výberu zo 4 farebných prevedení poťahovej látky.
€145,00

Relaxačné kreslo Fido

Jednoduché moderné relaxačné kreslo s možnosťou výberu z 5 farebných prevedení - jednofarebné či vzorované.
€74,00

Relaxačné kreslo Kadar

Pohodlné relaxačné kreslo s moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí ku kozmetickému, písaciemu stolíku ale aj do obývačky či pracovne. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€119,00

Relaxačné kreslo Lanister

Jednoduché moderné relaxačné kreslo s možnosťou výberu zo 4 farebných prevedení.
€145,00

Relaxačné kreslo Lusso

Pohodlné moderné relaxačné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€199,00

Relaxačné kreslo Luxor

Moderné kvalitné dizajnové relaxačné kreslo. Kreslo je vyrobené z pravej kože a ponúka možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€477,00

Pevné kreslo je samostatne stojace kreslo. Kreslo má jedinečný dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie, oddychu či čítaní knihy.
V ponuke máme aj samostatne stojace kreslá, ktorými môžete doplniť sedaciu súpravu. Vyrábajú sa v rovnakom dizajne ako príslušná sedacia súprava.
Pevné, samostatne stojace kreslo je vhodným tipom na darček pre rodičov či starých rodičov.