V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Pevné kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo BOHO

Kvalitné kreslo BOHO, s ktorým privítate vo svojom domove kreativitu a estetickosť. Dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a typoch látok.
€279,00

Kreslo MANCHESTER

Luxusné kreslo MANCHESTER v štýle Chesterfield. Vneste do svojho domova sofistikovanosť. Dostupné v kvalitnej zamatovej látke Magic Velvet.
€579,00

Kreslo Grifon 2

Grifon 2 je relaxačné kreslo v príjemnej krémovej látke.
€169,00

Kreslo s podnožkou SCANDI

Relaxačné kreslo SCANDI s podnožkou. Vďaka jedinečnému dizajnu a veľkorysým proporciám dodá Vášmu interiéru štýl.
€345,00

Dvojkreslo AK-100 PW2

Očarujúce dvojkreslo AK-100 PW2. Oživte miestnosť živými farbami a prekvapte návštevy. Patchworkovým vzorom si zaistite, že sa stane jedinečným doplnkom vášho domova.
€349,00

Kreslo AK-331

Elegantné kreslo AK-331 v populárnom škandinávskom prevedení. Vynikne v každej moderne zariadenej domácnosti, ale aj vo vstupných halách hotelov, či divadiel. Dostupné v štyroch farbách.
€140,00

Dvojkreslo Castel 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii zlatej konštrukcie a tmavozelenej látky.
€350,00

Dvojkreslo Castel XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii čiernej konštrukcie a sivej látky.
€325,00

Dvojkreslo Elegance 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené tmavozelenou látkou.
€275,00
€249,00
-9%

Kreslo AVATAR

Elegantné dizajnové kreslo AVATAR doplnené prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky.
€145,00

Kreslo Castel

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Kreslo je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€170,00

Kreslo Castel 2

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlate farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€185,00

Pevné kreslo je samostatne stojace kreslo. Kreslo má jedinečný dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie, oddychu či čítaní knihy.
V ponuke máme aj samostatne stojace kreslá, ktorými môžete doplniť sedaciu súpravu. Vyrábajú sa v rovnakom dizajne ako príslušná sedacia súprava.
Pevné, samostatne stojace kreslo je vhodným tipom na darček pre rodičov či starých rodičov.