Pevné kreslá

Usporiadať podľa:

Dvojkreslo Castel 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii zlatej konštrukcie a tmavozelenej látky.
€405,00

Dvojkreslo Castel XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do obývačky ako pohovka. Je dostupné v kombinácii čiernej konštrukcie a sivej látky.
€385,00

Dvojkreslo Elegance 2 XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené tmavozelenou látkou.
€359,00

Dvojkreslo Romeo XL

Kvalitné moderné dvojkreslo so zaujímavým moderným dizajnom. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je čalúnené poťahovou látkou a jeho podnož je vyrobená z pevného masívneho dreva.
€285,00

Jedálenské kreslo K305

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€103,00

Jedálenské kreslo K306

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné v 3 farebných prevedeniach.
€129,00

Jedálenské kreslo K381

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým nadčasovým dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné v 2 farebných prevedeniach.
€91,00

Jedálenské kreslo K385

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavo riešenou opierkou. Spolu s kovovými nožičkami v zlatej farbe pôsobí veľmi elegantne. Kreslo sa skvele hodí do modernej jedálne ale aj k písaciemu či toaletnému stolíku. Kreslo je dostupné v 3 farebných prevedeniach.
€91,00

Kreslo Amorino

Kvalitné moderné dizajnové kreslo so zaujímavým romantickým moderným dizajnom doplneným prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€379,00

Kreslo AVATAR

Elegantné dizajnové kreslo AVATAR doplnené prešívaným operadlom. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky.
€166,00

Kreslo Castel

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Kreslo je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€227,00

Kreslo Castel 2

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlate farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Je dostupné v 4 farebných prevedeniach.
€243,00

Pevné kreslo je samostatne stojace kreslo. Kreslo má jedinečný dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo Vám poskytne pohodlie pri sledovaní televízie, oddychu či čítaní knihy.
V ponuke máme aj samostatne stojace kreslá, ktorými môžete doplniť sedaciu súpravu. Vyrábajú sa v rovnakom dizajne ako príslušná sedacia súprava.
Pevné, samostatne stojace kreslo je vhodným tipom na darček pre rodičov či starých rodičov.