Rozkladacie kreslá

Usporiadať podľa:

Multifunkčná pohovka FRENKA BIG BED NEW

Praktická multifunkčná rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Odlišuje sa svojou väčšou plochou na spanie. Pohovku je možné rozložiť na leňošku, ale aj na spanie. Poteší aj jej úložný priestor. Je vyrábaná v 3 farebných prevedeniach.
€499,00

Rozkladacia pohovka LUSITA

Praktická rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na spanie. Je vyrábaná v sivej poťahovej látke v kombinácii s hnedými vankúšikmi.
€458,00

Rozkladacia pohovka NIKARA

Praktická rozkladacia pohovka vhodná do menších bytov či iných priestorov. Pohovku je možné rozložiť na spanie. Poteší aj jej úložný priestor. Je vyrábaná v sivej poťahovej látke.
€499,00

Rozkladacie kreslo IGRIM

Praktické rozkladacie kreslo s vankúšikom vhodné do menších bytov či iných priestorov. Kreslo je možné rozložiť na spanie. Je vyrábané v sivej poťahovej látke.
€349,00

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 8 farebných prevedeniach.
€199,00

Rozkladacie kreslo PECHRO

Praktické rozkladacie kreslo s vankúšikom vhodné do menších bytov či iných priestorov. Kreslo je možné rozložiť na spanie. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€349,00

Rozkladacie kreslo Kamil

Rozkladacie kreslo Kamil je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom. Kreslo ponúka možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok.
€199,00

Rozkladacie kreslo PAĽO

Rozkladacie kreslo PAĽO s molitanovým matracom. Opierka má rovnakú výplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Vďaka širokej škále poťahových látok na čalúnenie si môžete vybrať farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašej predstavy. Kvalitné kreslo od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€165,00

Rozkladacie kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe. Je určené na príležitostné spanie. Pre čalúnenie kresla si viete vybrať z ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€290,00

Rozkladacie kreslo KAJA I

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA I. Kreslo má podrúčky a k dispozícií máte širokú škálu poťahových látok.
€189,00

Rozkladacie kreslo KAJA II

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA II. Kreslo má moderný dizajn a aby ešte viac ladilo vo Vašom dome či byte, môžete si vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€229,00

Rozkladacie kreslo je veľmi praktickým kúskom nábytku. Rozkladacie kreslo slúži ako klasické kreslo na sedenie. Poskytne Vám pohodlie pri pozeraní televízie, čítaní knihy či oddychu. Po rozložení vznike praktické jednolôžko. Kreslo tak môžete využiť na príležitostné spanie.
Rozkladacie kreslá sú vhodné do detských či študentských izieb. Počas dňa bude kreslo zložené a v izbe tak budú mať Vaše deti dostatočný priestor na hru. Večer kreslo jednoducho rozložíte. Rozkladacie kreslo určite nájde svoje využitie aj na chate či chalupe či na internáte.
Farebné prevedenie poťahových látok si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo tak bude presne podľa Vašich predstáv a skvele zapadne do akéhokoľvek priestoru.