Rozkladacie kreslá

Usporiadať podľa:

Rozkladacie kreslo IGRIM

Praktické rozkladacie kreslo s vankúšikom vhodné do menších bytov či iných priestorov. Kreslo je možné rozložiť na spanie. Je vyrábané v sivej poťahovej látke.
€369,00

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 6 farebných prevedeniach.
€199,00

Rozkladacie kreslo Kamil

Rozkladacie kreslo Kamil je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom. Kreslo ponúka možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok.
€219,00

Rozkladacie kreslo PAĽO

Rozkladacie kreslo PAĽO s molitanovým matracom. Opierka má rovnakú výplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Vďaka širokej škále poťahových látok na čalúnenie si môžete vybrať farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašej predstavy. Kvalitné kreslo od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€199,00

Rozkladacie kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe. Je určené na príležitostné spanie. Pre čalúnenie kresla si viete vybrať z ponuky poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€322,00

Rozkladacie kreslo KAJA I

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA I. Kreslo má podrúčky a k dispozícií máte širokú škálu poťahových látok.
€209,00

Rozkladacie kreslo KAJA II

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA II. Kreslo má moderný dizajn a aby ešte viac ladilo vo Vašom dome či byte, môžete si vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€251,00

Rozkladacie kreslo MARIO I

Praktické rozkladacie kreslo MARIO I v jednoduchom dizajne. Pri kresle je na výber množstvo poťahových látok.
€259,00

Rozkladacie kreslo MARIO II

Praktické rozkladacie kreslo MARIO II v jednoduchom dizajne. Pri kresle je na výber množstvo poťahových látok.
€289,00

Rozkladacie kreslo MARIO III

Priestranné rozkladacie kreslo MARIO III v jednoduchom dizajne. Pri kresle je na výber množstvo poťahových látok.
€319,00

Rozkladacie kreslo Arte

Kvalitné nadčasové rozkladacie kreslo, ktoré je výnimočné tým, že je vhodné aj ako klasické kreslo k sedacej súprave. Dostupné v širokej ponuke poťahových látok.
€379,00

Rozkladacie kreslo Arte I

Kvalitné nadčasové rozkladacie kreslo, ktoré je výnimočné tým, že je vhodné aj ako klasické kreslo k sedacej súprave. Dostupné v širokej ponuke poťahových látok.
€419,00

Rozkladacie kreslo je veľmi praktickým kúskom nábytku. Rozkladacie kreslo slúži ako klasické kreslo na sedenie. Poskytne Vám pohodlie pri pozeraní televízie, čítaní knihy či oddychu. Po rozložení vznike praktické jednolôžko. Kreslo tak môžete využiť na príležitostné spanie.
Rozkladacie kreslá sú vhodné do detských či študentských izieb. Počas dňa bude kreslo zložené a v izbe tak budú mať Vaše deti dostatočný priestor na hru. Večer kreslo jednoducho rozložíte. Rozkladacie kreslo určite nájde svoje využitie aj na chate či chalupe či na internáte.
Farebné prevedenie poťahových látok si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo tak bude presne podľa Vašich predstáv a skvele zapadne do akéhokoľvek priestoru.