V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Rokovacie kreslá

Usporiadať podľa:

AVA HOLLY 1ALR

AVA HOLLY 1ALR je čalúnené elegantné kreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie nôh ako aj materiál poťahovej látky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€340,00

AVA HOLLY 2,5ALR

AVA HOLLY 2,5ALR je čalúnené elegantné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie nôh ako aj materiál poťahovej látky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€569,00

AVA SEDYM II 2-sed

AVA SEDYM II je čalúnený elegantný 2-sed s podrúčkou. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€334,00

AVA SEDYM II kreslo

AVA SEDYM II je čalúnené elegantné kreslo s podrúčkou. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€251,00

Dvojkreslo AVA NATY 2

AVA NATY je moderné pevné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€216,00

Kreslo AVA NATY

AVA NATY je moderné pevné kreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€163,00

Rokovacie kreslo respektíve rokovacia stolička je typ kresla, ktoré sa využíva predovšetkým na zariadenie firemných priestorov. Je vhodné do rokovacích či konferenčných sál. Rokovacie kreslo je otočné alebo pevné. Môže byť na kolieskách alebo na pevných nohách. Najčastejšie sa vyrába v kombinácií kovu a ekokože, prípadne látky. 
K rokovacím kreslám zaraďujeme dvojkreslá a trojkreslá, prípadne lavice. Tie sa nájdu svoje využitie nielen vo firemných priestoroch, ale aj v čakárňach ordinácií či iných spoločenských priestoroch.