Rokovacie kreslá

Usporiadať podľa:

Celočalúnené dvojkreslo NOTRE DAME 102

LUXUSNÉ celočalúnené dvojkreslo vhodné pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€452,00

Celočalúnené dvojkreslo SOPRANO 102

Kvalitné celočalúnené dvojkreslo vhodné pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€437,00

Celočalúnené kreslo NOTRE DAME 100

LUXUSNÉ celočalúnené kreslo vhodné pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€343,00

Celočalúnené kreslo SOPRANO 100

Celočalúnené kreslo vhodné pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€317,00

Celočalúnené trojkreslo NOTRE DAME 103

LUXUSNÉ celočalúnené trojkreslo vhodné pre zariadenie firemných a bytových priestorov.
€568,00

Dvojkreslo AVA NATY 2

AVA NATY je moderné pevné dvojkreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€178,00

Kreslo AVA NATY

AVA NATY je moderné pevné kreslo. Vďaka zaujímavému dizajnu a čistým líniám nájde svoje využitie v rôznych priestoroch. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať zo vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€134,00

Kreslo AVA PIXY 1

AVA PIXY 1 je moderné pevné kreslo. Má zaujímavý dizajn a čisté línie. Poskytne Vám pohodlie pri sedení. Poťahovú látku si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Ku kreslu si môžete doobjednať aj taburetku AVA PIXY 2.
€155,00

Kreslo BT-926

Kreslo BT-926 je otočné kreslo. Má moderný dizajn a vyrába sa v 2 trendových farbách. Bude nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom Vášho bytu, domu či kancelárie.
€154,00

Kreslo BT-938 grey

Kreslo BT-938 je otočné kreslo. Má veľmi zaujímavý, moderný dizajn. Vyrába sa v trendovej kombinácií sivej ekokože a bielej vo vysokom lesku. Kreslo je vhodné nielen do bytu či domu, ale do kancelárií.
€172,00

Kreslo RUBEN

Kreslo RUBEN je moderné kreslo využiteľné v mnohých priestoroch. Kreslo má podrúčky pre Vaše pohodlie a je na kolieskach. Je dostupné v čiernej ekokoži. Do vypredania zásob. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€62,00

Kreslo BE6396 wt1

Moderné kreslo BE6396 wt1 v kombinácií ekokože a nerezu. Kreslo je vhodné do kancelárií poprípade modernej domácnosti. Kreslo Vás rozhodne zaujme najmä svojim moderným vzhľadom.
€270,00
€169,00
-37%

Rokovacie kreslo respektíve rokovacia stolička je typ kresla, ktoré sa využíva predovšetkým na zariadenie firemných priestorov. Je vhodné do rokovacích či konferenčných sál. Rokovacie kreslo je otočné alebo pevné. Môže byť na kolieskách alebo na pevných nohách. Najčastejšie sa vyrába v kombinácií kovu a ekokože, prípadne látky. 
K rokovacím kreslám zaraďujeme dvojkreslá a trojkreslá, prípadne lavice. Tie sa nájdu svoje využitie nielen vo firemných priestoroch, ale aj v čakárňach ordinácií či iných spoločenských priestoroch.