Leňošky

Usporiadať podľa:

Leňoška Heaven

Heaven je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€239,00

Leňoška HERA

Leňoška HERA na pohodlné relaxovanie po náročnom dni. Vybrať si môžete až z 8 farebných prevedení.
€275,00

Leňoška Laguna

Laguna je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€219,00

Leňoška London

Leňoška London je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Leňoška Vám bude skvelým spoločníkom pri relaxovaní. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€239,00

Leňoška Tamia

Leňoška Tamia je kvalitná pohodlná dizajnová leňoška s podrúčkou a zadným čelom. Leňoška Vám bude skvelým spoločníkom pri relaxovaní. Leňoška disponuje taktiež praktickým úložným priestorom. Možnosť výberu látky alebo ekokože.
€219,00

Leňoška Los Angeles

Leňoška Los Angeles je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Pohodlie na leňoške skvele zabezpečí aj vankúšik. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€229,00

Leňoška Miami

Leňoška Miami je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Pohodlie na leňoške skvele zabezpečí aj vankúšik. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€229,00

Leňoška Chicago

Chicago je kvalitná pohodlná leňoška s moderným dizajnom. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€229,00