Kúpelňový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kúpelňový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kúpeľňová zostava Bonito BB01

Kúpeľňová zostava Bonito BB01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Biela matná a Dub Sonoma. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB02

Kúpeľňová zostava Bonito BB02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB03

Kúpeľňová zostava Bonito BB03 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Dub Sonoma a biela matná. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB04

Kúpeľňová zostava Bonito BB04 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Dub Sonoma a čierny lesk. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€209,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB05

Kúpeľňová zostava Bonito BB05 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v modernej čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE01

Kúpeľňová zostava Espejo BE01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a je vyrobená z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení biela matná.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE02

Kúpeľňová zostava Espejo BE02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení čierna matná.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE03

Kúpeľňová zostava Espejo BE03 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení čierna matná v kombinácii s čiernym leskom.
€242,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE04

Kúpeľňová zostava Espejo BE04 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE05

Kúpeľňová zostava Espejo BE05 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v bielom prevedení, v kombinácií lesk a mat. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€242,00

Kúpeľňová zostava Montana BC01

Kúpeľňová zostava Montana BC01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v kombinácií Biely mat a Dub Sonoma. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€235,00

Kúpeľňová zostava Montana BC02

Kúpeľňová zostava Montana BC02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v modernej čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€235,00

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňa je miestnosť v dome či byte, ktorú používame každý deň. Ráno začíname deň hygienou v kúpeľni a rovnako deň aj končíme. Kúpeľňa je špecifická izba v dome, nakoľko je tam vysoká vlhkosť a nábytok môže byť vystavený aj priamej vode. Úložný priestor však potrebujeme aj tam. Kúpeľňový nábytok teda musí byť odolný. Ideálne je ak skrinky môžu byť umiestnené na stene. Nedotýkajú sa podlahy, čo predlžuje ich životnosť. 

Úložný priestor v kúpeľni

Aj v kúpeľni potrebujeme úložný priestor. Úložný priestor v kúpeľni je potrebný na odloženie uterákov, čistiacich prostriedkov a našich hygienických potrieb. Kúpeľňový nábytok je zvyčajne tvorený policovými skrinkami. Skrinky môžu byť otvorené alebo uzatvorené dvierkami. Skvelým pomocníkom je skrinka pod umývadlo. Skrinka zakryje nedizajnový sifon pod umývadlom a zároveň Vám poskytne úložný priestor.
Zrkadlo je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne. Aj ono Vám môže poskytnúť priestor na odkladanie napríklad kefiek a zubnej pasty.  V ponuke sú skrinky so zrkadlom na dvierkach.  

Štýlový kúpeľňový nábytok

V našej ponuke nájdete moderné kúpeľňové zostavy, ale aj sektorový kúpeľňový nábytok. Nábytok do kúpeľne ponúkame v rôznych dekoroch dreva či farbách. Už dávno neplatí, že skrinky musia byť iba biele. Aj kúpeľňa by mala byť štýlová. V akom štýle by mala byť zariadená je už len na Vás. V súčasnosti sú obľúbené skrinky do kúpeľne v lesku. Z drevených dekorov naši zákazníci obľubujú wenge kúpeľnový nábytok alebo dekor Dub Sonoma.

Kúpeľňové skrinky májú rôzny dizajn. Moderné sú bezúchytkové skrinky. Skrinka tak pôsobí jednotným, uceleným dojmom. Skrinky sa otvárajú vďaka systému Push-Click.

Kúpeľňová zostava

Kúpeľňová zostava pozostáva zvyčajne z 3 až 4 samostatných skriniek. Súčasťou je zrkadlo alebo skrinka so zrkadlovými dvierkami. Rozhodne praktická je skrinka pod umývadlo. Priestor pod umývadlom je ťažko využiteľný, skrinka Vám však umožní schovať v nej uteráky či čistiace prostriedky. 

Sektorový kúpeľňový nábytok

Sektorový kúpeľňový nábytok pozostáva, rovnako ako kúpeľňové zostavy, z 3-4 skriniek. Zrkadlo je v kúpeľni samozrejmosťou. Nábytok je dostupný v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach. Výhodou sektorového nábytku je možnosť dokúpiť si samostatné skrinky. Potrebujete teda viac úložné priestoru, alebo jednoducho máte veľkú kúpeľňu, tak si môžete dokúpiť ďalšie 2 či 3 vysoké skrinky.