V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kúpelňový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kúpelňový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kúpelňová zostava Porto WH 01

Kúpeľňová zostava Porto WH 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€372,00

Kúpelňová zostava Porto WE 01

Kúpeľňová zostava Porto WE 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click.
€358,00

Kúpelňová zostava Porto BL 01

Kúpeľňová zostava Porto BL 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click. Kúpeľňová zostava sa vyrába v dizajnovej čierno-bielej kombinácií.
€372,00

PORTO skrinka pod umývadlo BL 13

PORTO skrinka pod umývadlo BL13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€55,00

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13

PORTO skrinka pod umývadlo WE 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€49,00

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13

PORTO skrinka pod umývadlo WH 13 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€55,00

PORTO vysoká skrinka BL 11

PORTO vysoká skrinka BL 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Skrinka je závesná.
€69,00

PORTO vysoká skrinka WE 11

PORTO vysoká skrinka WE 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v prevedení Wenge. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€65,00

PORTO vysoká skrinka WH 11

PORTO vysoká skrinka WH 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€69,00

PORTO zrkadlo WE 14

PORTO zrkadlo WE 14 je moderné 2-dverové zrkadlo z kúpeľňovej zostavy Porto.
€64,00

PORTO zrkadlo WH 14

PORTO zrkadlo WH 14 je moderné zrkadlo z kúpeľňovej zostavy Porto. Vyrába sa v bielom prevedení.
€64,00

Umývadlo Porto UM ECCE 610

Umývadlo Porto UM ECCE 610 je moderné dolomitové umývadlo. Je vhodné ku kúpeľňovej zostave PORTO.
€115,00

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňa je miestnosť v dome či byte, ktorú používame každý deň. Ráno začíname deň hygienou v kúpeľni a rovnako deň aj končíme. Kúpeľňa je špecifická izba v dome, nakoľko je tam vysoká vlhkosť a nábytok môže byť vystavený aj priamej vode. Úložný priestor však potrebujeme aj tam. Kúpeľňový nábytok teda musí byť odolný. Ideálne je ak skrinky môžu byť umiestnené na stene. Nedotýkajú sa podlahy, čo predlžuje ich životnosť. 

Úložný priestor v kúpeľni

Aj v kúpeľni potrebujeme úložný priestor. Úložný priestor v kúpeľni je potrebný na odloženie uterákov, čistiacich prostriedkov a našich hygienických potrieb. Kúpeľňový nábytok je zvyčajne tvorený policovými skrinkami. Skrinky môžu byť otvorené alebo uzatvorené dvierkami. Skvelým pomocníkom je skrinka pod umývadlo. Skrinka zakryje nedizajnový sifon pod umývadlom a zároveň Vám poskytne úložný priestor.
Zrkadlo je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne. Aj ono Vám môže poskytnúť priestor na odkladanie napríklad kefiek a zubnej pasty.  V ponuke sú skrinky so zrkadlom na dvierkach.  

Štýlový kúpeľňový nábytok

V našej ponuke nájdete moderné kúpeľňové zostavy, ale aj sektorový kúpeľňový nábytok. Nábytok do kúpeľne ponúkame v rôznych dekoroch dreva či farbách. Už dávno neplatí, že skrinky musia byť iba biele. Aj kúpeľňa by mala byť štýlová. V akom štýle by mala byť zariadená je už len na Vás. V súčasnosti sú obľúbené skrinky do kúpeľne v lesku. Z drevených dekorov naši zákazníci obľubujú wenge kúpeľnový nábytok alebo dekor Dub Sonoma.

Kúpeľňové skrinky májú rôzny dizajn. Moderné sú bezúchytkové skrinky. Skrinka tak pôsobí jednotným, uceleným dojmom. Skrinky sa otvárajú vďaka systému Push-Click.

Kúpeľňová zostava

Kúpeľňová zostava pozostáva zvyčajne z 3 až 4 samostatných skriniek. Súčasťou je zrkadlo alebo skrinka so zrkadlovými dvierkami. Rozhodne praktická je skrinka pod umývadlo. Priestor pod umývadlom je ťažko využiteľný, skrinka Vám však umožní schovať v nej uteráky či čistiace prostriedky. 

Sektorový kúpeľňový nábytok

Sektorový kúpeľňový nábytok pozostáva, rovnako ako kúpeľňové zostavy, z 3-4 skriniek. Zrkadlo je v kúpeľni samozrejmosťou. Nábytok je dostupný v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach. Výhodou sektorového nábytku je možnosť dokúpiť si samostatné skrinky. Potrebujete teda viac úložné priestoru, alebo jednoducho máte veľkú kúpeľňu, tak si môžete dokúpiť ďalšie 2 či 3 vysoké skrinky.