Kúpelňový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kúpelňový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Zrkadlo REA REST 8

Zrkadlo REA REST 8 je praktickým doplnkom z kúpeľňového sektorového systému REA REST. Moderný a nadčasový dizajn zrkadla je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa rám zrkadla vyrába. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€51,00

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňa je miestnosť v dome či byte, ktorú používame každý deň. Ráno začíname deň hygienou v kúpeľni a rovnako deň aj končíme. Kúpeľňa je špecifická izba v dome, nakoľko je tam vysoká vlhkosť a nábytok môže byť vystavený aj priamej vode. Úložný priestor však potrebujeme aj tam. Kúpeľňový nábytok teda musí byť odolný. Ideálne je ak skrinky môžu byť umiestnené na stene. Nedotýkajú sa podlahy, čo predlžuje ich životnosť. 

Úložný priestor v kúpeľni

Aj v kúpeľni potrebujeme úložný priestor. Úložný priestor v kúpeľni je potrebný na odloženie uterákov, čistiacich prostriedkov a našich hygienických potrieb. Kúpeľňový nábytok je zvyčajne tvorený policovými skrinkami. Skrinky môžu byť otvorené alebo uzatvorené dvierkami. Skvelým pomocníkom je skrinka pod umývadlo. Skrinka zakryje nedizajnový sifon pod umývadlom a zároveň Vám poskytne úložný priestor.
Zrkadlo je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne. Aj ono Vám môže poskytnúť priestor na odkladanie napríklad kefiek a zubnej pasty.  V ponuke sú skrinky so zrkadlom na dvierkach.  

Štýlový kúpeľňový nábytok

V našej ponuke nájdete moderné kúpeľňové zostavy, ale aj sektorový kúpeľňový nábytok. Nábytok do kúpeľne ponúkame v rôznych dekoroch dreva či farbách. Už dávno neplatí, že skrinky musia byť iba biele. Aj kúpeľňa by mala byť štýlová. V akom štýle by mala byť zariadená je už len na Vás. V súčasnosti sú obľúbené skrinky do kúpeľne v lesku. Z drevených dekorov naši zákazníci obľubujú wenge kúpeľnový nábytok alebo dekor Dub Sonoma.

Kúpeľňové skrinky májú rôzny dizajn. Moderné sú bezúchytkové skrinky. Skrinka tak pôsobí jednotným, uceleným dojmom. Skrinky sa otvárajú vďaka systému Push-Click.

Kúpeľňová zostava

Kúpeľňová zostava pozostáva zvyčajne z 3 až 4 samostatných skriniek. Súčasťou je zrkadlo alebo skrinka so zrkadlovými dvierkami. Rozhodne praktická je skrinka pod umývadlo. Priestor pod umývadlom je ťažko využiteľný, skrinka Vám však umožní schovať v nej uteráky či čistiace prostriedky. 

Sektorový kúpeľňový nábytok

Sektorový kúpeľňový nábytok pozostáva, rovnako ako kúpeľňové zostavy, z 3-4 skriniek. Zrkadlo je v kúpeľni samozrejmosťou. Nábytok je dostupný v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach. Výhodou sektorového nábytku je možnosť dokúpiť si samostatné skrinky. Potrebujete teda viac úložné priestoru, alebo jednoducho máte veľkú kúpeľňu, tak si môžete dokúpiť ďalšie 2 či 3 vysoké skrinky.