V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Závesné skrinky

Usporiadať podľa:

PORTO vysoká skrinka BL 11

PORTO vysoká skrinka BL 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Skrinka je závesná.
€69,00

PORTO vysoká skrinka WE 11

PORTO vysoká skrinka WE 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má moderný dizajn a vyrába sa v prevedení Wenge. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€65,00

PORTO vysoká skrinka WH 11

PORTO vysoká skrinka WH 11 je moderná skrinka z kúpeľňovej zostavy Porto. Skrinka má bezúchytkové otváranie dvierok vďaka systému Push-Click.
€69,00

Aj v kúpeľni potrebujete úložný priestor. Najčastejšie potrebujete mať po ruke osušku, uterák, sprchový gél či šampón. Pri umývadle zase kefky, zubnú pastu či hrebeň. Kam ale to všetko uložiť?

Kúpeľňové skrinky

Kúpeľňové skrinky Vám zabezpečia, že budete mať potrebné veci hneď po ruke a zároveň budete mať v kúpeľni poriadok. V kúpeľni je vyššia vlhkosť ako v ostatných izbách, preto musí byť nábytok do kúpeľne viac odolný. My odporúčame aby ste skrinky umiestnili na stenu, prípadne si zakúpte skrinky na nožičkách. Podlaha v kúpeľni je často mokrá a skrinky by mohli nasať túto vodu. Použitý materiál by napučal a rovnako by sa mohla objaviť pleseň.

Skrinky do kúpeľne

Skrinky do kúpeľne sú zvyčajne policové. Môžu mať otvorené police alebo sú to skrinky s dvierkami. V našej ponuke nájdete aj kombinované skrinky, prípadne skrinky so zásuvkou.
Pri vyrábaní kúpeľňových skriniek sa už nekladie dôraz iba na ich praktickosť, ako kedysi, ale aj na dizjan. Skrinky do kúpeľne sú tak dnes moderné. Využívajú systém bezúchytkového otvárania dvierok Push-Click. Vyrábajú sa v lesku, v rôznych farbách. Obľúbené sú aj dekory dreva ako Wenge či Dub Sonoma. Dekor dreva navodzuje v kúpeľni pocit tepla a útulnosti.