V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kúpeľňové zostavy

Usporiadať podľa:

Kúpelňová zostava Porto WH 01

Kúpeľňová zostava Porto WH 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€372,00

Kúpelňová zostava Porto BL 01

Kúpeľňová zostava Porto BL 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click. Kúpeľňová zostava sa vyrába v dizajnovej čierno-bielej kombinácií.
€372,00

Kúpelňová zostava Porto WE 01

Kúpeľňová zostava Porto WE 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click.
€358,00

Kúpeľňová zostava je súbor kúpeľňových skriniek. Skrinky sú samostatné, môžete si ich teda rozložiť v kúpeľni podľa Vašich predstáv. Kúpeľňová zostava najčastejšie pozostáva z vysokej skrinky, skrinky pod umývadlo a nízkej skrinky. Prípadne je súčasťou skrinka so zrkadlom, závisí od výrobcu. Skrinky môžu mať otvorené police alebo uložný priestor uzatvorený dvierkami.

Súčasťou kúpeľňovej zostavy je aj zrkadlo. Niektorí výrobcovia kombinujú praktický úložný priestor so zrkadlom. V niekorých kúpeľňových zostavách tak môžete nájsť zrkadlovú skrinku, teda skrinku, ktorá má na dvierkach zrkadlo. 
Umývadlo zvyčajne nie je súčasťou kúpeľňovej zostavy. Výrobcovia, ale ponúkajú možnosť dokúpiť si umývadlo, ktoré je vhodné. Alebo si ho môžete kúpiť sami. Je potrebné zohľadniť rozmery skrinky pod umývadlo, aby Vám Vami vybrané umývadlo do skrinky zapadlo.

Ak sa rozhodnete pre kúpeľňovú zostavu, môžete si byť istý, že vytvoríte štýlovú kúpeľňu. Kúpeľňová zostava Vám zabezpečí jednotný dizjan a farebné prevedenie všetkých skriniek.