Kúpeľňové zostavy

Usporiadať podľa:

Kúpeľňová zostava Bonito BB01

Kúpeľňová zostava Bonito BB01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Biela matná a Dub Sonoma. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB02

Kúpeľňová zostava Bonito BB02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB03

Kúpeľňová zostava Bonito BB03 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Dub Sonoma a biela matná. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB04

Kúpeľňová zostava Bonito BB04 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Dub Sonoma a čierny lesk. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€209,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB05

Kúpeľňová zostava Bonito BB05 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v modernej čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE01

Kúpeľňová zostava Espejo BE01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a je vyrobená z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení biela matná.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE02

Kúpeľňová zostava Espejo BE02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení čierna matná.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE03

Kúpeľňová zostava Espejo BE03 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn a vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení čierna matná v kombinácii s čiernym leskom.
€242,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE04

Kúpeľňová zostava Espejo BE04 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa z kvalitných materiálov. Súčasťou zostavy sú 4 samostatné skrinky. Kúpeľňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€209,00

Kúpeľňová zostava Espejo BE05

Kúpeľňová zostava Espejo BE05 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v bielom prevedení, v kombinácií lesk a mat. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€242,00

Kúpeľňová zostava Montana BC01

Kúpeľňová zostava Montana BC01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v kombinácií Biely mat a Dub Sonoma. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€235,00

Kúpeľňová zostava Montana BC02

Kúpeľňová zostava Montana BC02 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Má moderný dizajn. Vyrába sa v modernej čierno-bielej kombinácií. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 4 samostatné skrinky.
€235,00

Kúpeľňová zostava je súbor kúpeľňových skriniek. Skrinky sú samostatné, môžete si ich teda rozložiť v kúpeľni podľa Vašich predstáv. Kúpeľňová zostava najčastejšie pozostáva z vysokej skrinky, skrinky pod umývadlo a nízkej skrinky. Prípadne je súčasťou skrinka so zrkadlom, závisí od výrobcu. Skrinky môžu mať otvorené police alebo uložný priestor uzatvorený dvierkami.

Súčasťou kúpeľňovej zostavy je aj zrkadlo. Niektorí výrobcovia kombinujú praktický úložný priestor so zrkadlom. V niekorých kúpeľňových zostavách tak môžete nájsť zrkadlovú skrinku, teda skrinku, ktorá má na dvierkach zrkadlo. 
Umývadlo zvyčajne nie je súčasťou kúpeľňovej zostavy. Výrobcovia, ale ponúkajú možnosť dokúpiť si umývadlo, ktoré je vhodné. Alebo si ho môžete kúpiť sami. Je potrebné zohľadniť rozmery skrinky pod umývadlo, aby Vám Vami vybrané umývadlo do skrinky zapadlo.

Ak sa rozhodnete pre kúpeľňovú zostavu, môžete si byť istý, že vytvoríte štýlovú kúpeľňu. Kúpeľňová zostava Vám zabezpečí jednotný dizjan a farebné prevedenie všetkých skriniek.