Kúpeľňové zostavy

Usporiadať podľa:

Kúpeľňová zostava REA REST I

Jednoduchá moderná kúpeľňová zostava s priestorom na dve umývadlá. Moderný a nadčasový dizajn komponentov zostavy je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Sektorový kúpeľňový systém REA REST je vybavený kovaním si integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€571,00

Kúpeľňová zostava REA REST II

Jednoduchá moderná kúpeľňová zostava s priestorom na dve umývadlá. Moderný a nadčasový dizajn komponentov zostavy je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Sektorový kúpeľňový systém REA REST je vybavený kovaním si integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€483,00

Kúpeľňová zostava REA REST III

Priestranná moderná kúpeľňová zostava s veľkým množstvom úložného priestoru. Moderný a nadčasový dizajn komponentov zostavy je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Sektorový kúpeľňový systém REA REST je vybavený kovaním si integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€650,00

Kúpeľňová zostava REA REST IV

Priestranná moderná kúpeľňová zostava s veľkým množstvom úložného priestoru doplneným o dva koše na prádlo. Moderný a nadčasový dizajn komponentov zostavy je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Sektorový kúpeľňový systém REA REST je vybavený kovaním si integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€726,00

Kúpelňová zostava Porto WH 01

Kúpeľňová zostava Porto WH 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€372,00

Kúpelňová zostava Porto BL 01

Kúpeľňová zostava Porto BL 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click. Kúpeľňová zostava sa vyrába v dizajnovej čierno-bielej kombinácií.
€372,00

Kúpelňová zostava Porto WE 01

Kúpeľňová zostava Porto WE 01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Skrinky majú moderný dizajn a bezúchytkové otváranie dvierok Push-Click.
€358,00

LYON - kúpeľnový sektorový systém

Supermoderný kúpeľňový sektorový systém LYON maximalizuje úložný priestor vo Vašej kúpeľni. Dostupný v prevedení dub lefkas.

Kúpeľňová zostava je súbor kúpeľňových skriniek. Skrinky sú samostatné, môžete si ich teda rozložiť v kúpeľni podľa Vašich predstáv. Kúpeľňová zostava najčastejšie pozostáva z vysokej skrinky, skrinky pod umývadlo a nízkej skrinky. Prípadne je súčasťou skrinka so zrkadlom, závisí od výrobcu. Skrinky môžu mať otvorené police alebo uložný priestor uzatvorený dvierkami.

Súčasťou kúpeľňovej zostavy je aj zrkadlo. Niektorí výrobcovia kombinujú praktický úložný priestor so zrkadlom. V niekorých kúpeľňových zostavách tak môžete nájsť zrkadlovú skrinku, teda skrinku, ktorá má na dvierkach zrkadlo. 
Umývadlo zvyčajne nie je súčasťou kúpeľňovej zostavy. Výrobcovia, ale ponúkajú možnosť dokúpiť si umývadlo, ktoré je vhodné. Alebo si ho môžete kúpiť sami. Je potrebné zohľadniť rozmery skrinky pod umývadlo, aby Vám Vami vybrané umývadlo do skrinky zapadlo.

Ak sa rozhodnete pre kúpeľňovú zostavu, môžete si byť istý, že vytvoríte štýlovú kúpeľňu. Kúpeľňová zostava Vám zabezpečí jednotný dizjan a farebné prevedenie všetkých skriniek.