Kancelária

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kancelária. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kancelárska zostava REA OFFICE EXPRES 1

REA OFFICE EXPRES 1 je moderná zostava kancelárskeho nábytku. Pozostáva z 9 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozložiť podľa vlastných predstáv a priestorových možností. REA OFFICE EXPRES 1 sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€545,00
€503,00
-7%

REA OFFICE - sektorový kancelársky nábytok

REA OFFICE je moderný sektorový kancelársky nábytok. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť kanceláriu presne podľa Vašich predstáv. REA OFFICE sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

ASISTENT kancelársky sektorový nábytok

Asistent je moderný kancelársky sektorový nábytok. Je variabilný sektor vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu kanceláriu presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Je dostupný v 4 zaujímavých dekoroch.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome či už je to obývačka, spálňa, predsieň, pracovňa či študentská izba. Sektorový systém pozostáva až z 34 samostatných komponentov, ktoré je možné samostatne umiestniť.

ZONDA - sektorový systém

ZONDA je moderný sektorový systém. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodný do obývacej izby, študentskej izby, ale aj do modernej kancelárie. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa vo farebnom prevedení sivá + biely lesk.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

V kategórii kancelárskeho nábytku nájdete šrokú škálu vybavenia pre Vašu od písacích stolov, komôd, regálov či kontajnerov. V našej ponuke nájdete širokú škálu dizajnu, vďaka čomu si môžete vytvoriť kanceláriu podľa vlastných predstáv tak, aby sa Vaša práca stala Vašim koníčkom.