V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kancelária

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kancelária. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

BARDO - sektorový kancelársky nábytok

BARDO je moderný, elegantný a nadčasový sektorový kancelársky nábytok. Disponuje veľkým množstvom samostatnými komponentmi vďaka čomu si môžete zariadiť kanceláriu či pracovňu presne podľa Vašich predstáv. Jednotlivé komponenty disponujú funkciou uzamykania.

Kancelárska zostava REA OFFICE EXPRES 1

REA OFFICE EXPRES 1 je moderná zostava kancelárskeho nábytku. Pozostáva z 9 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozložiť podľa vlastných predstáv a priestorových možností. REA OFFICE EXPRES 1 sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€746,00

REA OFFICE - sektorový kancelársky nábytok

REA OFFICE je moderný sektorový kancelársky nábytok. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť kanceláriu presne podľa Vašich predstáv. REA OFFICE sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

ASISTENT kancelársky sektorový nábytok

Asistent je moderný kancelársky sektorový nábytok. Je variabilný sektor vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu kanceláriu presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Je dostupný v 2 nadčasových dekoroch.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome či už je to obývačka, spálňa, predsieň, pracovňa či študentská izba. Sektorový systém pozostáva až z 34 samostatných komponentov, ktoré je možné samostatne umiestniť.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

ASTON - sektorový systém

Moderný obľúbený sektorový systém pozostávajúci z 9 komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Systém ASTON je ideálny pre zariadenie Vašej spálne alebo hosťovskej izby. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

Kancelársky nábytok Malta

Kancelársky sektorový nábytok Malta. Vysoko funkčný a atraktívny pre zariadenie kancelárie alebo pracovne. Vyskladajte si priestor s touto súpravou kancelárskeho nábytku, ktorá je dostupná v 4 farebných kombináciách.

MELO - sektorový systém

MELO je kvalitný sektorový systém, ktorý je veľmi variabilný, preto si ho viete umiestniť do kancelárie, študentskej alebo detskej izby, predsiene, spálne či obývacej izby. Sektor je dostupný vo farebnom prevedení cashmere v kombinácií s dubom artisan.

V kategórii kancelárskeho nábytku nájdete šrokú škálu vybavenia pre Vašu od písacích stolov, komôd, regálov či kontajnerov. V našej ponuke nájdete širokú škálu dizajnu, vďaka čomu si môžete vytvoriť kanceláriu podľa vlastných predstáv tak, aby sa Vaša práca stala Vašim koníčkom.