V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Akú detskú izbu si vybrať a kúpiť

Zariaďujete detskú alebo študentskú izbu?

Výber izby pre Vaše dieťa je pre Vás ako rodiča veľkou zodpovednosťou. Nábytok, ktorý vyberiete bude vytvárať prostredie, v ktorom bude Vaše dieťa vyrastať niekoľko rokov. Musíte zohľadniť či potrebujete zariadiť detskú alebo študentskú izbu. Detská izba by mala byť hlavne bezpečná a praktická, s dostatočným úložným priestorom na hračky a oblečenie. Mala by byť kreatívna, farebná a vytvoriť tak priestor pre rozvoj Vášho dieťaťa. Študentské izby by zase mali spĺňať iné nároky. Mali by zabezpečiť dostatok pracovného miesta na učenie, a zároveň vytvoriť príjemné prostredie na oddych. Preto pri študentských izbách sa často uprednosťňujú jednoduché drevené dekory.

Našou ponukou Vám radi pomôžeme pri zariaďovaní detskej izby od narodenia až po študenta. Vieme zariadiť izbu pre dievčatko aj chlapca, pre jedno dieťa, ale aj pre väčší počet detí.

                  
Pre ľahšiu orientáciu nájdete v našej ponuke členenie na Detské izby a Detský nábytok. V kategórií  Detské izby ponúkame sektorové systémy, vďaka ktorým budete môcť zariadiť kompletne celú detskú izbu v rovnakom štýle.

Postieľka, posteľ, komoda, stôl, všetko v jednom.

Každý rodič chce pre svoje dieťa vytvoriť ideálny domov. Prvý priestor s ktorým sa doma oboznámi bude jeho postieľka a izba, určite teda budete chcieť aby bola dokonalá. Pre zariaďovanie prvej izby pre Vaše dieťatko odporúčame novinku v našej ponuke, sektor NUKI.

Detská izba NUKI

Vďaka krásnemu dekoru nórskej borovice v kombinácií malinovej alebo modrej, pôsobí sektor moderným a zároveň elegantným štýlom. Pozostáva až zo 17 samostatných prvkov. Vďaka tomu môžete zariadiť celú izbu, rozmiestniť nábytok podľa Vašich predstáv a následne ho premiestňovať podľa potreby. Jednotlivé komponenty si môžete zakúpiť aj samostatne a tak doplniť Váš nábytok.

Tento sektor môže Vaše dieťa sprevádzať až do študentského obdobia, napríklad prostredníctvom multifunkčnej zostavy NU9. Zostava je na začiatku kompaktná, tvorí ju postielka a odkladací priestor. Postupne ako dieťa rastie je možné zostavu rozoberať na jednotlivé časti a vytvoriť tak väčšiu posteľ, či dokonca písací stolík a poličku na stenu. Je to transformer.

Rastúci nábytok NUKI

NUKI rozložená

Detské izby do každej izby.

V ponuke máme aj dizajnovo netradičné izby. Napríklad ak máte doma malého dobrodruha alebo námorníka, určite ho poteší detská izba NODO v kombinácií dreva s námorníckou modrou. Originálnosť tohto nábytku dopĺňajú úchytky z lana. Vhodnými doplnkami tak z detskej izby môžete vytvoriť pirátsku loď.

Detská izba NODO

Najobľúbenejším detským sektorom z našej ponuky je detská izba NEMO. Jednotlivé komponenty poskytujú dostatok úložného priestoru. V prípade ak dieťa povyrastie, môžete tento sektor doplniť stolíkom a z detskej izby sa rýchlo stane študentská izba. Sektor NEMO je vhodný do detskej izby pre menšie deti, ale aj pre študentov a to vďaka možnosti si vybrať až zo 6 farebných kombinácií.
Detská izba NEMO

Keď sa z Vášho dieťaťa stane študent zmenia sa jeho nároky na priestor, funkcie nábytku a taktiež štýl. Mladý človek uprednostňuje skôr jednoduchý dizajn a drevený dekor. Ideálnym riešením pre Vás je sektor Oskar alebo WIKI. Obe sektory majú dostatok úložných priestorov formou šuflíkov, skriniek a políc, ktoré napomôžu udržať poriadok v študentskej izbe. 

Študentská izba Oskar

Študentská izba Wiki

Ak pri výbere detského nábytku pozeráte v prvom rade na bezpečnosť tak práve pre Vás máme bezpečnú detskú izbu Lorento.
Jednotlivé komponenty sektoru majú oblé rohy a úchytky sú bez ostrých hrán. Nábytok tak spĺňa náročné bezpečnostné kritéria a zároveň je dizajnovo veľmi zaujímavý.

Bezpečná destká izba Lorento

Pohovky na leňošenie.

Ak už máte zariadenú izbu a potrebujete nábytok iba doplniť, odporúčame Vám nazrieť do podsekcie Detský nábytok. Práve tam ponúkame samostatné komponenty nábytku.
Pre maximálne pohodlie Vášho dieťaťa je okrem detských postelí či váľand obľúbená aj detská pohovka s darčekom alebo detská rozkladacia pohovka Kubo. Pohovky sú zaujímavé svojím dizajnom a praktickým využitím. Počas dňa môže pohovka slúžiť na hranie, pozeranie televízie, kreslenie či čítanie kníh. Jednoduchým rozložením sa z pohovky stane plnohodnotná posteľ. Čelo na boku pohovky ochrání Vaše dieťa pred chladom zo steny.

Pohovka s darčekom

Detská pohovka Kubo

Stolíky len pre deti.

Pre rozvoj Vášho dieťaťa je dôležité aby mal svoj vlastný pracovný kútik. Ideálny doplnok detskej izby určite bude detský stôl Mauricius. Tento farebný detský stôl so stoličkami poskytne Vašim deťom priestor na hranie, ich prvé stolovanie či kreslenie.

Detský stôl Mauricius

Deti rýchlo rastú a tak časom budú potrebovať väčší stôl, a potom opäť väčší. V našej ponuke sú často vyhľadávané tzv. rastúce písacie stoly. Sú výškovo nastaviteľné a tak budú sprevádzať Vaše dieťa od útleho veku až po tínedžerský vek. Aj keď spočiatku nebude slúžiť na písanie úloh, Vaše dieťa určite ocení vlastný priestor na kreslenie.  Vďaka pracovnému kútiku Astro alebo Collorido mu tak rýchlo vytvoríte tvorivý priestor v izbe. Vaša princezna si určite zamiluje rastúci stôl Cecilia a chlapec zase rastúci stôl Paco.

Rastúci stolík AstroRastúci písaci stôl Collorido

Rastúci stôl CeciliaRastúci stôl Paco
Ak preferujete nábytok z masívu vieme Vám ponúknuť rastúci písaci stôl Júlia.

 Drevený rastúci stôl Júlia