Komody

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie komody. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Komoda Malmo MA27

Kvalitná 2-dverová komoda s kombinovaným úložným priestorom. Komoda je vyhotovená v zaujímavom elegantnom a najmä modernom dizajne.
€155,00

Komoda PUNA M4

Priestranná 4 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€60,00

Komoda PUNA M8 120

Priestranná 8-zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€109,00

Komoda BRISTOL

Štýlová 4-dverová komoda v modernej farebnej kombinácii dub wotan a lava hnedá super mat. Komoda Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim jednoduchý no štýlovým moderným dizajnom.
€178,00

Komoda JOHN 05

6-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€155,00

Komoda JOHN 06

4-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€115,00

Komoda NEST KM-1

3-dverová komoda s otvorenou poličkou inšpirovaná industriálnym štýlom zo sektorového systému NEST. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€141,00

Komoda NEST KM-2

3-zásuvková komoda s otvorenou poličkou inšpirovaná industriálnym štýlom zo sektorového systému NEST. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€118,00

Komoda PUNA M3

Priestranná 3 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€49,00

Komoda PUNA M5

Priestranná 5 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€79,00

Komoda PUNA M6 140

Priestranná 6 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne dostatočne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€90,00

RTV skrinka JOHN 07

4-zásuvkvá RTV skrinka inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€93,00

V každej domácnosti sa vždy nájde niečo, čo ešte nemá svoje miesto. Komoda je preto skvelým doplnkom v domácnosti. Svoje miesto si nájde všade tam, kde potrebujete vtvoriť ďalší úložný priestor. Kategória komody zahŕňa komody klasické - zásuvkové, bez zásuviek či kombinované; štýlové, prebaľovacie, malé veľké, ale aj komody s LED osvetlením. 

Komody sú univerzálnym komponentom vhodným do detskej izby, spálne, obývačky, predsiene. Svoje využitie nájdu naozaj kdekoľvek.