V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Komody

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie komody. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Komoda BRISTOL

Štýlová 4-dverová komoda v modernej farebnej kombinácii dub wotan a lava hnedá super mat. Komoda Vám poskytne nielen dostatok úložného priestoru, ale zaujme aj svojim jednoduchý no štýlovým moderným dizajnom.
€219,00

Komoda JOHN 05

6-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€199,00

Komoda JOHN 06

4-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€153,00

RTV skrinka JOHN 07

4-zásuvkvá RTV skrinka inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€125,00
€115,00
-8%

Komoda ARES AS3

Komoda ARES AS3 je praktická kombinovaná komoda s rôznorodým úložným priestorom z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Komoda disponuje systémom tichého uzatvárania. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€159,00

Komoda ARES AS4

Komoda ARES AS4 je priestranná praktická kombinovaná komoda s rôznorodým úložným priestorom z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Komoda disponuje systémom tichého uzatvárania. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€183,00

Komoda ARES AS6

Komoda ARES AS6 je priestranná praktická kombinovaná komoda s rôznorodým úložným priestorom z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Komoda disponuje systémom tichého uzatvárania. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€225,00

Komoda COSMO C05

1-dverová komoda so 4 zásuvkami zo sektorového systému COSMO. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€149,00

Komoda COSMO C07

4-zásuvková komoda zo sektorového systému COSMO. Komoda je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€94,00

Komoda FRIDA 01 2D4S

2-dverová komoda so 4 zásuvkami Vám poskytne dostatok úložného priestoru na úschovu potrebných vecí. Komoda je dostupná v 8 farebných prevedeniach.
€140,00

Komoda Mike 2 2T2S

Mike 2 2T2S je klasická 2-dverová komoda s 2 zásuvkami, ktorá sa vyrába v 5 farebných prevedeniach. Komoda má jednoduchý dizajn a rôznorodý úložný priestor.
€65,00

Komoda Mike 3 2T

Mike 3 2T je klasická 2-dverová komoda, ktorá sa vyrába v 5 farebných prevedeniach. Komoda má jednoduchý dizajn a praktický úložný priestor.
€49,00

V každej domácnosti sa vždy nájde niečo, čo ešte nemá svoje miesto. Komoda je preto skvelým doplnkom v domácnosti. Svoje miesto si nájde všade tam, kde potrebujete vtvoriť ďalší úložný priestor. Kategória komody zahŕňa komody klasické - zásuvkové, bez zásuviek či kombinované; štýlové, prebaľovacie, malé veľké, ale aj komody s LED osvetlením. 

Komody sú univerzálnym komponentom vhodným do detskej izby, spálne, obývačky, predsiene. Svoje využitie nájdu naozaj kdekoľvek.