Komody

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie komody. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Komoda INEZ PLUS IP10

Dvojdverová komoda IP10 s jednou zásuvkou zo sektoru INEZ plus.
€92,00

Komoda INEZ PLUS IP11

Dvojdverová komoda IP11 s troma zásuvkami zo sektoru INEZ plus.
€123,00

Komoda INEZ PLUS IP13

Štvorzásuvková komoda IP13 zo sektoru INEZ plus.
€69,00

Komoda INEZ PLUS IP8

1-dverová, policová komoda IP8 zo sektoru INEZ plus. Skrinka je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý / jaseň.
€73,00

Komoda INEZ PLUS IP9

Dvojdverová komoda IP9 s troma zásuvkami zo sektoru INEZ plus.
€145,00

Komoda MANON 2

Komoda MANON 2 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 2 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej fare v kombinácii s dekorom dreva.
€49,00

Komoda MANON 4

Komoda MANON 4 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 4 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej fare v kombinácii s dekorom dreva.
€99,00

Komoda Mike 1 3T2S

Mike 1 3T2S je klasická 3-dverová komoda s 2 zásuvkami, ktorá sa vyrába v 5 farebných prevedeniach. Komoda má jednoduchý dizajn a bohatý úložný priestor.
€83,00

Komoda Rea Amy 2

Komoda Rea Amy 2 je priestranná 3 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 9 farebných prevedeniach s možnosťou doobjednania doplnkových farebných líšt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€151,00

Komoda Rea Amy 3

Komoda Rea Amy 3 je priestranná 4 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 9 farebných prevedeniach s možnosťou doobjednania doplnkových farebných líšt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€184,00

Komoda Rea Amy 4

Komoda Rea Amy 4 je priestranná 5 zásuvková komoda, ktorá Vám poskytne veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná v 9 farebných prevedeniach s možnosťou doobjednania doplnkových farebných líšt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€220,00

Komoda REA SISA 1

Komoda REA SISA 1 s jednou praktickou zásuvkou v 9 moderných dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€111,00

V každej domácnosti sa vždy nájde niečo, čo ešte nemá svoje miesto. Komoda je preto skvelým doplnkom v domácnosti. Svoje miesto si nájde všade tam, kde potrebujete vtvoriť ďalší úložný priestor. Kategória komody zahŕňa komody klasické - zásuvkové, bez zásuviek či kombinované; štýlové, prebaľovacie, malé veľké, ale aj komody s LED osvetlením. 

Komody sú univerzálnym komponentom vhodným do detskej izby, spálne, obývačky, predsiene. Svoje využitie nájdu naozaj kdekoľvek.