V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

s LED osvetlením

Usporiadať podľa:

Komoda Blues

3-dverová kombinovaná komoda ku obývacej stene Blues. Komoda Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení. Ku komode je možné doobjednať LED osvetlenie.
€149,00

Komoda Rumba 2F 2S

Komoda Rumba 2F 2S je moderná komoda, ktorá sa vyrába v 6 farebných prevedeniach. Komoda má zaujímavý dizajn a bohatý úložný priestor.
€149,00

MONSUN komoda MN6

Komoda s množstvom odkladacieho priestoru a s LED osvetlením zo sektorového systému Monsun dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€285,00

Komoda Salsa 35SA

Komoda Salsa 35SA je moderná komoda v 5 zaujímavých farebných prevedeniach. Komoda je vhodná k obývacej stene Salsa. Ku komode je možné doobjednať LED osvetlenie.
€135,00

INDIANAPOLIS komoda 06

2-dverová komoda INDIANAPOLIS 06 so zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€149,00

INDIANAPOLIS komoda 07

2-dverová komoda INDIANAPOLIS 07 so 4 zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€209,00

INDIANAPOLIS komoda 10

2-dverová komoda INDIANAPOLIS 10 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€119,00

INDIANAPOLIS komoda 17

1-dverová komoda INDIANAPOLIS 17 so 4 zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€165,00

INDIANAPOLIS komoda 22

4-dverová komoda INDIANAPOLIS 22 s 3 zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€329,00

INDIANAPOLIS rohová komoda 15

3-dverová rohová komoda INDIANAPOLIS 15 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Komoda je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€255,00

Komoda Silk + LED

Moderná komoda SILK je komoda s 3 výklopnými dvierkami. Súčasťou komody je LED osvetlenie. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení.
€314,00

Komoda DAST 153 3D

3-dverová komoda DAST na kovových nôžkach. Možnosť LED osvetlenia v priehlbinách. Typ otvárania je "push to open". Vyrába sa v dekore beige. Komoda je súčasťou sektorového systému DAST.
€185,00

Uložte si potrebné veci napríklad do komody. V kategórii komody s LED nájdete komody rôznych typov, tvarov a veľkostí, ktoré ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie. Komoda je skvelým doplnkom takmer v každej izbe. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v spálni, detskej izbe, hosťovskej izbe, v jedálni či v predsieni alebo aj na chodbe. Zásuvkové komody taktiež ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru. Komody sú ponúkané v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať tú ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a taktiež Vášmu vkusu.