Zásuvkové

Usporiadať podľa:

Betty 2 komoda BE02-007-00

Komoda BE02-007-00 je 4 zásuvková komoda. Poskytne Vám dostatok odkladacieho priestoru v samostatných zásuvkách. Vyrába sa v 2 dekoroch.
€126,00

CEZAR komoda CEZ9

Komoda CEZ9 zo sektorového systému nábytku CEZAR pozostáva zo štyroch zásuviek, ktoré Vám poskytnú dostatočný úložný priestor. Komoda príjemne doplní Váš nábytok v spálni či obývačke. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€131,00

FINEZJA komoda F5

Komoda F5 je 5-zásuvková komoda z moderného sektorového systému FINEZJA. Komoda Vám poskytne dostatočný úložný priestor, ktorý je prehľadne rozdelený v samostatných zásuvkách. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€179,00

FINEZJA komoda F7

Komoda F7 je zásuvková komoda zo sektorového systému FINEZJA. Poskytne Vám dostatočný odkladací priestor, ktorý je praktický rozdelený v piatich samostatných zásuvkách. Komoda je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€168,00

FINEZJA komoda F9

Komoda F9 je zásuvková komoda zo sektorového systému FINEZJA. Poskytne Vám dostatočný odkladací priestor, ktorý je praktický rozdelený v štyroch samostatných zásuvkách. Komoda je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€172,00

INEZ PLUS komoda IP13

Štvorzásuvková komoda IP13 zo sektoru INEZ plus.
€65,00

KENDO komoda K13

Komoda K13 je zásuvková komoda z moderného sektorového systému KENDO. Poskytne Vám dostatočný úložný priestor v 4 samostatných zásuvkách. Má moderný dizajn a vyrába sa vo farebnom prevedení gaštan wenge + biely lesk.
€222,00

Komoda BIBI 2

Komoda BIBI 2 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 2 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€50,00

Komoda BIBI 3

Komoda BIBI 3 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 3 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€68,00

Komoda BIBI 4

Komoda BIBI 4 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 4 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€84,00

Komoda BIBI 6

Komoda BIBI 6 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 6 výsuvných košov. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€119,00

Komoda Garbo 3

Garbo 3 je kvalitná 3-zásuvková komoda. Komoda má jednoduchý, ale pritom moderný dizajn. Možnosť výberu komody z 2 farebných prevedení.
€59,00

Uložte si potrebné veci napríklad do komody. V kategórii zásuvkové komody nájdete veľké množstvo komôd, ktoré zvyčajne tvorí 3 až 5 zásuviek. Komoda je skvelým doplnkom takmer v každej izbe. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v spálni, detskej izbe, hosťovskej izbe, v jedálni či v predsieni alebo aj na chodbe. Zásuvkové komody taktiež ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru. Komody sú ponúkané v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať tú ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a taktiež Vášmu vkusu.