V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Štýlové

Usporiadať podľa:

Komoda JOHN 05

6-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€199,00

Komoda JOHN 06

4-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€153,00

RTV skrinka JOHN 07

4-zásuvkvá RTV skrinka inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€125,00
€115,00
-8%

Komoda ASTON TYP3

Kvalitná 2-dverová komoda s 3 zásuvkami a otvorenými poličkami zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€179,00

Komoda ASTON TYP4

Kvalitná 1-dverová komoda s 3 zásuvkami a otvorenými poličkami zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€145,00

Komoda ASTON TYP5

Kvalitná 1-dverová komoda s 3 zásuvkami a otvorenými poličkami zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€145,00

Komoda SWEDEN 4

4-zásuvkvá komoda Sweden 4 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného dizajnu inšpirovaného škandinávskym štýlom. Komoda je na nožičkách a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€259,00

Komoda BIBI 2

Komoda BIBI 2 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 2 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€51,00

Komoda BIBI 3

Komoda BIBI 3 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 3 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€74,00

Komoda BIBI 4

Komoda BIBI 4 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 4 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€95,00

Komoda BIBI 6

Komoda BIBI 6 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 6 výsuvných košov. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€99,00

Komoda MANON 2

Komoda MANON 2 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 2 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej fare v kombinácii s dekorom dreva.
€49,00

Uložte si potrebné veci napríklad do komody. V kategórii štýlové komody nájdete komody,ktoré majú svoj charaktristický štýl. Tieto komody sa trošku líšia od ostatných, v každom prípade ide o niekedy až originálne kúsky. Komoda je skvelým doplnkom takmer v každej izbe. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v spálni, detskej izbe, hosťovskej izbe, v jedálni či v predsieni alebo aj na chodbe. Zásuvkové komody taktiež ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru. Komody sú ponúkané v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať tú ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a taktiež Vášmu vkusu.