Štýlové

Usporiadať podľa:

Komoda JOHN 05

6-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€199,00

Komoda JOHN 06

4-zásuvkvá komoda inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€149,00

Komoda NEST KM-1

3-dverová komoda s otvorenou poličkou inšpirovaná industriálnym štýlom zo sektorového systému NEST. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€163,00

Komoda NEST KM-2

3-zásuvková komoda s otvorenou poličkou inšpirovaná industriálnym štýlom zo sektorového systému NEST. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€139,00

RTV skrinka JOHN 07

4-zásuvkvá RTV skrinka inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. RTV skrinka je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€119,00

Komoda BELVEDER 45

Kvalitná moderná 3-dverová komoda, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub stirling v kombinácii s doplnkami v dizajne kôry. LED osvetlenie dekoračného prvku je v cene komody.
€417,00

Komoda BELVEDER 46

Kvalitná moderná 2-dverová komoda s 3 zásuvkami, ktorá zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub stirling v kombinácii s doplnkami v dizajne kôry. LED osvetlenie dekoračného prvku je v cene komody.
€541,00

Komoda Berg 04

Kvalitná 2-dverová komoda s 3 zásuvkami v klasickom štýle zo sektorového systému Berg.
€175,00

Komoda Berg 13

Kvalitná 4-zásuvková komoda v klasickom štýle zo sektorového systému Berg.
€165,00

Komoda Berg 14

Kvalitná 1-dverová komoda s 3 zásuvkami v klasickom štýle zo sektorového systému Berg.
€149,00

Komoda SWEDEN 4

4-zásuvkvá komoda Sweden 4 je spojením jednoduchosti, zaujímavosti ale zároveň moderného dizajnu inšpirovaného škandinávskym štýlom. Komoda je na nožičkách a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€209,00

Komoda BIBI 2

Komoda BIBI 2 je moderná dizajnová komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 2 výsuvné koše. Vyrába sa v bielo-sivej kombinácii.
€50,00

Uložte si potrebné veci napríklad do komody. V kategórii štýlové komody nájdete komody,ktoré majú svoj charaktristický štýl. Tieto komody sa trošku líšia od ostatných, v každom prípade ide o niekedy až originálne kúsky. Komoda je skvelým doplnkom takmer v každej izbe. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v spálni, detskej izbe, hosťovskej izbe, v jedálni či v predsieni alebo aj na chodbe. Zásuvkové komody taktiež ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru. Komody sú ponúkané v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať tú ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a taktiež Vášmu vkusu.