Spálne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie spálne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

DIONE - spálňový komplet

DIONE je moderný a pritom jednoduchý spálňový komplet s možnosťou výberu jednotlivých komponentov.
€967,00

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

MILO - spálňový sektorový systém

MILO je spálňový sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý v sebe spája moderný dizajn a funkčnosť. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.

MONA - sektorový systém

MONA je elegantný štýlový sektorový systém v rustikálnom štýle. Sektor pozostáva zo 6 samostatných častí a je vhodný do obývacej izby a spálne. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas / dub sonoma čokoládová.

OCEANIK - sektorový systém

OCEANIK je moderný sektorový systém. Pozostáva z množstva samostatných komponentov. OCEANIK je vhodný na zariadenie obývacej izby a jedálne. Vyrába sa v 2 moderných dekoroch dreva.

Spálňový komplet Alex

Alex je moderný spálňový komplet pozostávajúci zo štyroch samostatných komponentov, ktorých súčasťou je kombinovaná skriňa, manželská posteľ a 2 nočné stolíky. Jednotlivé komponenty si môžete rozložiť ľubovoľne a vytvoriť tak spálňu podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet Alex je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€482,00
€432,00
-10%

Spálňový komplet Devon NEW

Spálňový komplet DEVON NEW je kvalitný moderný spálňový komplet s moderným dizajnom. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení biela v kombinácii s čiernym sklom.
€694,00

Spálňový komplet Familia

Familia je veľmi obľúbený spálňový komplet s moderným dizajnom. Familia pozostáva zo 4 samostatných komponentov. Spálňový komplet Familia je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma čokoláda / dub country grey.
€569,00
€541,00
-4%

Spálňový komplet Latte - borovica čierna

Moderný obľúbený spálňový komplet LATTE - borovica čierna. Spálňový komplet sa skladá z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení borovica čierna Norweska.
€862,00
€822,00
-4%

Spálňový komplet Latte - trufel

Moderný obľúbený spálňový komplet LATTE - trufel. Spálňový komplet pozostáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. Spálňový komplet je dostupný v modernom farebnom prevedení dub sonoma trufel v kombinácii s dubom bahenným.
€795,00
€775,00
-2%

Spálňový komplet Lucca

Lucca je moderný spálňový komplet. Nábytok má čisté línie a elegantný moderný dizajn. Spálňový komplet Lucca je dostupný vo farebnom prevedení biely mat / čierny lesk.
€577,00

Nábytok do spálne

Viete, že počas svojho života strávite až celú jednu jeho tretinu spánkom? Aj práve preto by ste mali výberu nábytku do spálne venovať dostatočnú pozornosť. Spálňový nábytok zahŕňa prevažne ustálené kusy nábytku - posteľ, nočné stolíky, šatníkové skrine. Aj napriek tomu, že v mnohých prípadoch ide len o tieto prvky, môžete si spálňu zariadiť vkusne a moderne, aby zodpovedala ako Vašim vlastným požiadavkám a očakávaniam, tak rešpektovala správnu funkčnosť a zaisťovala dostatok pohodlia pri spánku.

Ak sa chystáte do svojej spálne zaobstarať nový nábytok, stavte na niektorý spálňový systém, ktorý ponúka širokú paletu prvkov. Budete tak mať zaručené, že všetko vybavenie bude v rovnakom prevedení a nebude sa Vám doma miešať viac rôznych štýlov. Spálňové systémy ponúkajú v základe postele (bežne v dvoch štandardných rozmeroch plochy lôžka 160x200 cm a 180x200 cm), nočné stolíky, niekoľko typov šatníkových skríň, ktoré môžete zvyčajne doplniť aj o praktické komody, ktoré Vám poskytnú ďalší úložný priestor.

Šatníkové skrine

V spálni nemôže chýbať priestranná šatníková skriňa, ktorá Vám ponúkne dostatok úložného priestoru pre Vaše oblečenie. Výber šatníkovej skrine je väčšinou obmedzený rozmermi, ktoré Vám spálňa ponúka. Ponuka šatníkových skríň v NONSTOP-NÁBYTKU Vám umožní vyberať z rôznych šírok i výšok, pričom zvoliť môžete skrine klasické alebo skrine s posuvnými dverami. Ak Vám malá spálňa nedovolí s nábytkom príliš čarovať, doceníte určite aj šatňové skrine so zrkadlovými dverami. Väčšina skríň má vnútorný priestor doplnený o policu a šatníkovú tyč, popr. policový blok, pri niektorých typoch môžete vnútorné usporiadanie šatníkovej skrine zvoliť sami a objednať si potrebný počet políc .

Postele, matrace a rošty

Pri výbere tej správnej postele do spálne je rozhodujúce, či chcete zvoliť celočalúnenú posteľ priamo aj s matracmi alebo vybrať len korpus postele, ktorý doplníte o rošty a matrace zvlášť. Celočalúnené postele sú v ponuke ako vo verzii jednolôžok, tak manželských postelí. Väčšinou sa jedná o konštrukčne podobné riešenia, ktoré majú z boku či spredu prístupný úložný priestor, v závislosti od konkrétneho typu môžu mať aj polohovateľný matrac v oblasti hlavy.

Korpusy postele môžete vyberať ako súčasť celého spálňového systému, pričom tieto je potrebné doplniť o vhodné rošty a matrace. Postele sú štandardne ponúkané v rozmeroch 160x200 cm alebo 180x200 cm plochy lôžka, niektoré systémy však umožňujú objednať aj atypické (predĺžené) rozmery postelí. Posteľ je nutné ďalej doplniť o rošty, ktoré môžu byť buď pevné (nepolohovateľné rošty) alebo polohovateľné rošty.