Sektorový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sektorový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

LOKOMO - detský sektorový systém

Moderný detský sektorový systém vhodný do detských izieb, materských škôl či detských kútikov inšpirovaný dizajnom lokomotívy a vagónov.

MOLDA - sektorový systém

MOLDA je moderný sektorový systém, vyhotovený z kvalitných materiálov. Vďaka svojmu bielemu farebnému prevedeniu v kombinácii s dekorom dub sonoma pôsobí veľmi elegantne a harmonicky. Nábytok je vhodný na zariadenie obývacej izby či študentskej izby.

STONNO - sektorový systém

Moderný štýlový sektorový systém doplnený veľmi obľúbenou jemnou kombináciou bielej a drevom v dekore betón. Jednotlivé komponenty sú doplnené kovovými doplnkami.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie Dub Miláno/krém vytvorí pocit luxusu a elegancie.

WENECJA - spálňový sektorový systém

Spálňový sektorový systém WENECJA bol špeciálne navrhnutý tak, aby čo najlepšie plnil svoje funkcie, a to nielen praktické, ale aj estetické. WENECJA pozotáva z 5 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozmiestniť v izbe podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Dokonalá kombinácia farieb zabezpečí, že perfekte padne do každého interiéru.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

REA OFFICE - sektorový kancelársky nábytok

REA OFFICE je moderný sektorový kancelársky nábytok. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť kanceláriu presne podľa Vašich predstáv. REA OFFICE sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

ARES - sektorový systém

ARES je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývacej izby. Sektorový systém je dostupný vo farebnej kombinácii dub + biely lesk.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

IKAR - sektorový systém

IKAR je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE vhodný do detských a študentských izieb. Zaujímavý dizajn vytvorí skvelé prostredie pre rozvoj Vášho dieťaťa. Farebné doplnky vo forme úchytiek si nakombinujete sami.

Sektorový nábytok je charakteristický tým, že pozostáva z množstva samostatných komponentov. Dizajn komponentov je rovnaký vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu izbu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je univerzálny. Podľa vlastnej fantázie si tak môžete v rovnakom štýle zariadiť otvorené a navzájom prepojené miestnosti ako je obývacia izba, jedáleň, pracovňa, študentská izba, spálňa, kancelária či predsieň. Každá izba môže byť zariadená nábytkom z jednej kolekcie a pritom bude jedinečná. Prvky sektorového nábytku sú variabilné. Ich rozmiestnenie a počet je iba na Vás. Je už len na Vás, po ktorom sektorovom nábytku z našej ponuky siahnete a spríjemnite si Váš domov.