Sektorový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sektorový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

BUENO - sektorový systém

BUENO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do obývačky. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma trufla v kombinácii a bielym leskom.

IMPERIAL - sektorový systém

IMPERIAL je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Má jednoduché a hladké línie doplnené o kovové úchytky. Sektorový systém je vhodný do obývačky. Je vyrábaný vo farebnom prevedení dub sonoma trufla v kombinácii a bielymi doplnkami.

JOHN - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v škandinávskom štýle. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

MIKI - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v škandinávskom štýle. K dispozícii je 6 samostatných komponentov v bielo-čierno prevedení.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

COSMO - sektorový systém

Jednoduchý sektorový systém vhodný do obývacej izby, študentskej izby, kancelárie či malej pracovne. Jeho dizajn je inšpirovaný minimalistickým štýlom doplnený o bezúchytkový systém otvárania. Sektorový systém pozostáva z 12 samostatných komponentov dostupných v 3 farbách.

BRUNO - sektorový systém

BRUNO je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Pozostáva z 8 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb.

LIMA - sektorový systém

Moderný rôznorodý sektorový systém s elegantným dizajnom. Sektor je vhodný na zariadenie spálne, študentskej izby, obývačky, kancelárie ale aj predsiene.

LOKOMO - detský sektorový systém

Moderný detský sektorový systém vhodný do detských izieb, materských škôl či detských kútikov inšpirovaný dizajnom lokomotívy a vagónov.

MOLDA - sektorový systém

MOLDA je moderný sektorový systém, vyhotovený z kvalitných materiálov. Vďaka svojmu bielemu farebnému prevedeniu v kombinácii s dekorom dub sonoma pôsobí veľmi elegantne a harmonicky. Nábytok je vhodný na zariadenie obývacej izby či študentskej izby.

NATALI - Kúpeľňový sektorový systém

NATALI - Kúpeľňový sektorový systém je kvalitný kúpeľňový sektor s moderným a nadčasovým dizajnom. Jej moderný dizajn je dostupný v dvoch farebných prevedeniach bielej a dub sonoma.

Sektorový nábytok je charakteristický tým, že pozostáva z množstva samostatných komponentov. Dizajn komponentov je rovnaký vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu izbu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je univerzálny. Podľa vlastnej fantázie si tak môžete v rovnakom štýle zariadiť otvorené a navzájom prepojené miestnosti ako je obývacia izba, jedáleň, pracovňa, študentská izba, spálňa, kancelária či predsieň. Každá izba môže byť zariadená nábytkom z jednej kolekcie a pritom bude jedinečná. Prvky sektorového nábytku sú variabilné. Ich rozmiestnenie a počet je iba na Vás. Je už len na Vás, po ktorom sektorovom nábytku z našej ponuky siahnete a spríjemnite si Váš domov.