Sektorový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sektorový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

IKAR - sektorový systém

IKAR je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE vhodný do detských a študentských izieb. Zaujímavý dizajn vytvorí skvelé prostredie pre rozvoj Vášho dieťaťa. Farebné doplnky vo forme úchytiek si nakombinujete sami.

LIVING - sektorový systém

LIVING je moderný sektorový systém. Reprezentuje nadčasový, minimalistický dizajn. Pozostáva zo 6 samostatných prvkov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť tak originálnu obývačku. Jeho unikátnosť je naviac podporená zaujímavým farebným prevedením Pinia Avola s bielym leskom.

MILO - spálňový sektorový systém

MILO je spálňový sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý v sebe spája moderný dizajn a funkčnosť. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.

OMEGA - sektorový systém

OMEGA je moderný sektorový systém. Jeho súčasťou sú 4 samostatné komponenty, ktoré si môžete ľubovoľne umiestniť. Vytvoríte si tak ideálne miesto pre Váš oddych a relax. Sektorový systém OMEGA je dostupný v modernej farebnej kombinácií.

BRUNO - sektorový systém

BRUNO je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Pozostáva z 8 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb.

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

ZOE spálňová zostava

Moderný, kvalitný spálňový sektor ZOE s praktickými komponentami. Vyrába sa v 3 moderných a obľúbených dekoroch.

SMILE detská izba

Sektorový detský nábytok SMILE je vhodný ako do detských, tak aj do študentských izieb. Má moderný dizajn kombinovaný drevom a farbami s možnosťou výberu z 2 farieb. Sektorová detská izba ponúka možnosť výberu až z 9 samostatných komponentov.

ASSISTANT - kancelársky sektorový nábytok

Assistant je moderný kancelársky sektorový nábytok. Assistant je variabilný sektor vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu kanceláriu presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Je dostupný v 4 zaujímavých dekoroch.

BETTY 02 - sektorový spálňový systém

BETTY 02 je moderný spálňový sektorový systém. Jednotlivé komponenty môžete využiť samostatne alebo si môžete zariadiť spálňu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je charakteristický tým, že pozostáva z množstva samostatných komponentov. Dizajn komponentov je rovnaký vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu izbu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je univerzálny. Podľa vlastnej fantázie si tak môžete v rovnakom štýle zariadiť otvorené a navzájom prepojené miestnosti ako je obývacia izba, jedáleň, pracovňa, študentská izba, spálňa, kancelária či predsieň. Každá izba môže byť zariadená nábytkom z jednej kolekcie a pritom bude jedinečná. Prvky sektorového nábytku sú variabilné. Ich rozmiestnenie a počet je iba na Vás. Je už len na Vás, po ktorom sektorovom nábytku z našej ponuky siahnete a spríjemnite si Váš domov.