Sektorový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sektorový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

ADAGIO - sektorový systém

Elegantný sektorový systém ADAGIO. Pre milovníkov čistého a jednoduchého dizajnu. Sektor je vyrobený v kombinácii dub castello a bielej farby s lesklou povrchovou úpravou.

G-TE - sektorový systém

Kvalitný sektorový systém G-TE. Jedinečný a praktický s možnosťou doobjednania dekoračného ohňa. Vyrobený v kontrastnej kombinácii dubu a čierneho lesku.

FLAWIA - sektorový systém

Sektorový systém FLAWIA uspokojí požiadavky moderného bývania. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach s matnou povrchovou úpravou dvierok.

BOSTON - rustikálny sektorový systém

Sektorový nábytok BOSTON je rustikálny sektorový nábytok do obývačky či jedálne. Moderný biely nábytok v sebe kombinuje nadčasovú eleganciu a kvalitu. Nábytok BOSTON je biely sektorový nábytok v kombinácií borovica nordická a dub lefkas.

ORIENT - sektorový systém

Sektorový systém ORIENT s nádychom prímorského štýlu. Orient ponúka širokú paletu prvkov, vďaka ktorým si obývaciu izbu zariadite podľa vlastných predstáv a priestorových možností.

LAMELO - sektorový systém

Moderný sektorový systém LAMELO prinesie do obývačky výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu v prednej časti nábytku, dodávava systému jedinečný dizajn.

JOHN - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v škandinávskom štýle. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

NEST - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém v industriálnom štýle. Sektorový systém pozostáva z 5 samostatných komponentov dostupných v dekore dub lefkas + čierna.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu . Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

COSMO - sektorový systém

Jednoduchý sektorový systém vhodný do obývacej izby, študentskej izby, kancelárie či malej pracovne. Jeho dizajn je inšpirovaný minimalistickým štýlom doplnený o bezúchytkový systém otvárania. Sektorový systém pozostáva z 12 samostatných komponentov dostupných v 3 farbách.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

Sektorový nábytok je charakteristický tým, že pozostáva z množstva samostatných komponentov. Dizajn komponentov je rovnaký vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu izbu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je univerzálny. Podľa vlastnej fantázie si tak môžete v rovnakom štýle zariadiť otvorené a navzájom prepojené miestnosti ako je obývacia izba, jedáleň, pracovňa, študentská izba, spálňa, kancelária či predsieň. Každá izba môže byť zariadená nábytkom z jednej kolekcie a pritom bude jedinečná. Prvky sektorového nábytku sú variabilné. Ich rozmiestnenie a počet je iba na Vás. Je už len na Vás, po ktorom sektorovom nábytku z našej ponuky siahnete a spríjemnite si Váš domov.