V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sektorový nábytok

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sektorový nábytok. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

DAST - sektorový systém

Sektorový systém DAST sa vyznačuje ľahkosťou a eleganciou vďaka geometrickému tvaru a LED osvieteniu. Táto kolekcia je v krásnom béžovom prevedení a v kontraste s čiernymi kovovými nohami.

LARS - sektorový systém

Sektorový systém LARS ponúka elegantné kúsky nábytku v antracitovej farbe so zlatými detailmi. Tento sektor Vám ponúka 8 samostatných a jedinečný kúskov nábytku.

RAVE - sektorový systém

Sektorový systém RAVE ponúka nádych elegancie s prírodou pomocou 7 jednotlivých komponentov. Ponúkame v 2 dekoroch.

SCANDI - sektorový systém

Elegantný sektorový nábytok SCANDI. Jednoduchá kolekcia nábytku, ktorá ponúka veľa úložného priestoru. Nábytok sa perfektne hodí do obývačky, spálne či detskej izby. Pozostáva z viacerých častí, ktoré si viete usporiadať podľa Vašich predstáv.

ADAGIO - sektorový systém

Elegantný sektorový systém ADAGIO. Pre milovníkov čistého a jednoduchého dizajnu. Sektor je vyrobený v kombinácii dub castello a bielej farby s lesklou povrchovou úpravou.

G-TE - sektorový systém

Kvalitný sektorový nábytok G-TE do obývačky či jedálne. Dizajnový sektorový nábytok v kontrastnej kombinácii dubu a čierneho lesku. Môžete si vybrať komody, skrinky a vitríny. G-TE je sektorový nábytok s možnosťou doobjednania dekoračného ohňa. Môžete tak mať krb priamo v obývacej stene.

FLAWIA - sektorový systém

Sektorový systém FLAWIA uspokojí požiadavky moderného bývania. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach s matnou povrchovou úpravou dvierok.

BOSTON - rustikálny sektorový systém

Sektorový nábytok BOSTON je rustikálny sektorový nábytok do obývačky či jedálne. Moderný biely nábytok v sebe kombinuje nadčasovú eleganciu a kvalitu. Nábytok BOSTON je biely sektorový nábytok v kombinácií borovica nordická a dub lefkas.

ORIENT - sektorový systém

Sektorový systém ORIENT s nádychom prímorského štýlu. Orient ponúka širokú paletu prvkov, vďaka ktorým si obývaciu izbu zariadite podľa vlastných predstáv a priestorových možností.

LAMELO - sektorový systém

Moderný sektorový systém LAMELO prinesie do obývačky výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb a lamelu v prednej časti nábytku, dodávava systému jedinečný dizajn.

CARLO - sektorový systém

Kvalitný obývačkovy sektorový systém na vysokých nožičkách a moderne zvýraznenými čielkami v podobe lamiel. Na výber sú 2 farebné prevedenia.

DIAMOND - sektorový systém

Kvalitný sektorový systém DIAMOND sa stane určite neprehliadnuteľným kúskom vo vašej obývačke. Sektor má zaujímavo riešené dvierka vo farebnom prevedení dub evoke. Korpus je v čiernom matnom prevedení.

Sektorový nábytok je charakteristický tým, že pozostáva z množstva samostatných komponentov. Dizajn komponentov je rovnaký vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu izbu v jednotnom štýle.

Sektorový nábytok je univerzálny. Podľa vlastnej fantázie si tak môžete v rovnakom štýle zariadiť otvorené a navzájom prepojené miestnosti ako je obývacia izba, jedáleň, pracovňa, študentská izba, spálňa, kancelária či predsieň. Každá izba môže byť zariadená nábytkom z jednej kolekcie a pritom bude jedinečná. Prvky sektorového nábytku sú variabilné. Ich rozmiestnenie a počet je iba na Vás. Je už len na Vás, po ktorom sektorovom nábytku z našej ponuky siahnete a spríjemnite si Váš domov.