Do jedálne

Usporiadať podľa:

CALDO - sektorový systém

Sektorový systém CALDO je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva zo 16 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém CALDO je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

LINO - sektorový systém

LINO - moderný sektorový systém vhodný do obývacích izieb a jedální. Sektor sa skladá zo šiestich samostatných prvkov, ktoré je možné v miestnosti ľubovoľne rozmiestniť.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome. Sektorový systém pozostáva až z 34 samostatných komponentov.

TIENEN - sektorový systém

TIENEN je moderný sektorový systém vhodný na zariadenie obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 11 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Tienen je dostupný v 2 moderných farebných dekoroch, ktoré perfektne padnú do každého priestoru.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

Sektorový nábytok do jedálne je v súčasnosti veľmi obľúbený. Moderným trendom je totiž prepojenie kuchyne, obývačky a jedálne. Výrobcovia nábytku sa zamerali na tento fakt a vyrábajú sektorový nábytok, s ktorým si zariadite jedáleň a kuchyňu. Otvorený priestor v dome či byte tak budete mať zariadený v jednotnom dizajne. 

Súčasťou sektorového nábytku do jedálne je jedálenský stôl a stoličky, ale aj komody či vitríny. Do komody si môžete uložiť príbory a taniere. Všetké veci, ktoré potrebujete na servírovanie budete mať po ruke. Do vitríny si môžete vyložiť misky alebo poháre. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, dokúpte si k vitríne LED osvetlenie.

Výhodou sektorového nábytku je jeho variabilita a samostatnosť prvkov. Jednotlivé kusy nábytku si tak môžete rozmiestniť podľa Vašich potrieb, podľa toho, kde potrebujete úložný priestor. Vy sa rozhodnete, koľko úložného priestoru potrebujete v obývačke a jedálni a podľa toho si kúpite napríklad tri zásuvkové komody a jednu vitrínu.