V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Do jedálne

Usporiadať podľa:

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

DESJO - sektorový systém

DESJO je moderný sektorový systém. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, spálňu, ale aj jedáleň.

BOLIVAR - sektorový systém

Sektorový systém inšpirovaný industriálnym štýlom tvorí niekoľko komponentov pozostávajúcich z regálov, písacieho stolíka či jedáleneského kompletu. Jednotlivé komponenty sú vyrobené v kombinácii čierneho kovu a drevených doplnkov v dekore dub zlatý.

KORA - sektorový systém

KORA - sektorový systém v klasickom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu alebo jedáleň. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

BRANDO - sektorový systém

BRANDO je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb alebo jedálni. Vneste moderný nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRANDO, ktorý pozostáva z viacerých samostatných prvkov. Dostupný v prevedení biely mat a betón.

FLAWIA - sektorový systém

Sektorový systém FLAWIA uspokojí požiadavky moderného bývania. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach s matnou povrchovou úpravou dvierok.

G-TE - sektorový systém

Kvalitný sektorový nábytok G-TE do obývačky či jedálne. Dizajnový sektorový nábytok v kontrastnej kombinácii dubu a čierneho lesku. Môžete si vybrať komody, skrinky a vitríny. G-TE je sektorový nábytok s možnosťou doobjednania dekoračného ohňa. Môžete tak mať krb priamo v obývacej stene.

ADAGIO - sektorový systém

Elegantný sektorový systém ADAGIO. Pre milovníkov čistého a jednoduchého dizajnu. Sektor je vyrobený v kombinácii dub castello a bielej farby s lesklou povrchovou úpravou.

ARIS - sektorový systém

Sektorový systém ARIS je kombinácia svetlého dreva a čierneho lesku, ktorý je doplnený lamelami.

FORREST - sektorový systém

Sektorový systém FORREST je vhodný do obývacej izby, spálne a jedálne. Systém sa skladá z 18 jednotlivých komponentov.

GRAY - sektorový systém

Tento kvalitný sektorový systém vo farebnom prevedení biely mat a grafit sa skladá z 13 jednotlivých komponentov.

LIONEL - sektorový systém

Sektorový nábytok LIONEL je vhodný do obývacej izby, spálne alebo jedálne. Tento sektor sa skladá zo 17 jednotlivých komponentov.

Sektorový nábytok do jedálne je v súčasnosti veľmi obľúbený. Moderným trendom je totiž prepojenie kuchyne, obývačky a jedálne. Výrobcovia nábytku sa zamerali na tento fakt a vyrábajú sektorový nábytok, s ktorým si zariadite jedáleň a kuchyňu. Otvorený priestor v dome či byte tak budete mať zariadený v jednotnom dizajne. 

Súčasťou sektorového nábytku do jedálne je jedálenský stôl a stoličky, ale aj komody či vitríny. Do komody si môžete uložiť príbory a taniere. Všetké veci, ktoré potrebujete na servírovanie budete mať po ruke. Do vitríny si môžete vyložiť misky alebo poháre. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, dokúpte si k vitríne LED osvetlenie.

Výhodou sektorového nábytku je jeho variabilita a samostatnosť prvkov. Jednotlivé kusy nábytku si tak môžete rozmiestniť podľa Vašich potrieb, podľa toho, kde potrebujete úložný priestor. Vy sa rozhodnete, koľko úložného priestoru potrebujete v obývačke a jedálni a podľa toho si kúpite napríklad tri zásuvkové komody a jednu vitrínu.