Sedacie vaky

Usporiadať podľa:

Náhradná náplň do sedacieho vaku

Sypký ohňovzdorný polystyrén na doplnenie objemu sedacích vakov, množstvo 1,0 kg (približne 65 litrov)
€19,00

Sedací vak ALIBABA

Sedací vak v tvare kresla, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu fareného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€164,00

Sedací vak BABY TYP 1 - MAČKA

Moderný detský sedací vak v tvare mačičky s optimálnym tvarom pre pohodlné sedenie.
€64,00

Sedací vak DANDY

Sedací vak v kruhového tvaru, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€122,00

Sedací vak EUROBALL

Sedací vak v tvare futbalovej lopty, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€92,00

Sedací vak EUROBALL medium

Sedací vak v tvare futbalovej lopty, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€92,00

Sedací vak FLOWER

Sedací vak s motívom kvetiny, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, náplň spĺňa najprísnejšie hygienické požiadavky, poťah z odolnej syntetickej kože, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€101,00

Sedací vak FLOWER medium

Sedací vak s motívom kvetiny, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, náplň spĺňa najprísnejšie hygienické požiadavky, poťah z odolnej syntetickej kože, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov.
€98,00

Sedací vak HOLIDAY

Sedací vak v kruhového tvaru, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok.
€102,00

Sedací vak VENUS

Sedací vak v tvare hrušky, dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€78,00

Sedací vak WAVELET

Sedací vak s vysokou variabilitou , dvojitý uzáver, vďaka ktorému je možné sypký polystyrén odoberať alebo dopĺňať, a prispôsobiť tak vak potrebám užívateľa, nosnosť 120 kg, záruka 24 mesiacov. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky poťahových látok.
€96,00

Sedací vak je moderným kúsom nábytku. V súčasnosti sa sedacie vaky tešia veľkej obľube. Sú mäkké, tvarné a pohodlné. Poskytnú Vám pohodlie napríklad pri sledovaní televízie. Náplň môžete dopĺňať prípadne odoberať. Sedací vak sa tak prispôsobí presne Vám. 
Sedacie vaky sú vhodné pre deti aj dospelých. Pre deti môžete zvoliť farebný sedací vak napríklad v dizajne futbalovej lopty či kvetinky. 
Sedacie vaky sa vyrábajú v rôznych tvaroch. Môžete si zvlotiť klasický loptový tvar alebo hruškový či kruhový tvar.