V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Aký nábytok do spálne si vybrať

 

Spálňa by mala vo Vašom byte či dome byť akousi ZÓNOU POKOJA. Je to miestnosť kde by ste mali načerpať nové sily. Aby ste dokonale zrelaxovali a načerpali novú energiu, musí spálňa pôsobiť harmonicky a pokojne. Harmóniu zabezpečí súlad farieb, osvetlenia a nábytku.
Aj napriek tomu, že práve spálňa by mala byť pre Vás najdôležitejším priestorom v dome či byte, zariaďovaniu spálne mnohí nevenujú veľkú pozornosť. U mnohých sa určite v spálni nájde sušiak na prádlo, žehliaca doska za dverami, či rotoped, ktorý už slúži aj ako vešiak, nehovoriac o preplnených skriniach.
Mali by ste pamätať nato, že poriadok a estetickosť prostredia Vás hneď z rána nabudí energiou. Je teda veľmi dôležité zosúladiť funkčnosť a estetickosť spálne. Radi Vám tento proces uľahčíme. V našej ponuke nájdete kategóriu Spálne. V podkategórií Spálňový sektor nájdete širokú ponuku spálňového nábytku.

Súčasné trendy v spálňovom nábytku

Súčasné trendy v spálňovom nábytku sú charakteristické jednoduchými, čistými líniami a prírodnými materiálmi. Dizajnéri najčastejšie odporúčajú v spálni ladiť nábytok v dekoroch dreva. Spálňový sektorový systém FOKUS vďaka príjemnému farebnému prevedeniu Wenge v troch rôznych kombináciách, navodí príjemnú atmosféru pre Váš maximálny oddych. Jednoduché moderné línie nábytku pôsobia príjemným dojmom. Jednotlivé komponenty zároveň zabezpečia dostatočný úložný priestor. V spálni tak budete mať vždy poriadok a to určite prispeje k ešte lepšej relaxácií. Okrem základných komponentov ako skrine a komody, ženy určite ocenia toaletný stolík a zrkadlo.

spalnovy sekor fokus

V drevenom dekore sa rovnako vyrába aj moderný spálňový sektor AGA. Môžete si vybrať jedno z dvoch farebných prevedení. Obe navodia vo Vašej spálni ukľudňujúcu atmosféru pre Váš maximálny oddych. K dispozícií máte opäť niekoľko komponentov. Nábytok v spálni si teda môžete nakombinovať podľa Vašich predstáv. Sektor sa prispôsobí aj Vašim priestorovým možnostiam, napríklad šatníkovú skriňu Vám ponúkame až v troch veľkostiach.

spáľnový sektor Aga

 

Nábytok s leskom vo Vašej spálni

Vieme, že každý má individuálne požiadavky na relax a oddych. U niektorých ľudí môže dekor dreva pôsobiť starožitným dojmom. Vieme teda zaujať aj tých, ktorí sa radšej obklopujú nadčasovými kúskami nábytku v lesku. Tento nábytok pôsobí elegantne a vzdušne, a vďaka bielej farbe vytvára pocit čistoty.

V našej ponuke Vás určite zaujme moderný sektor do spálne IVA. Je to nádherný, nadčasový sektor v bielej farbe, prípadne v kombinácií s čiernou. Vďaka modernému lesku premení Vašu spálňu na luxusnú oddychovú zónu. Jednoduchý dizajn a biele farebné prevedenie Vám zabezpečí, že sektor je nadčasový, teda bude moderný dlhodobo. Biela farba navodzuje pocit čistoty, čo Vám napomôže k lepšiemu načerpaniu síl. Môžete ju jednoducho oživiť akoukoľvek Vašou obľúbenou farbou a tak si Vašu spálňu ešte viac prispôsobíte svojmu štýlu.

spalnovy sektor IVA

moderny sektor do spalne IVA

V modernom bielom prevedení sa vyrába aj spálňový sektor ZOE. Pri tomto sektore Vás obzvlášť zaujme skriňa ZOE-001, ktorá Vám zabezpečí dostatok úložného priestoru ako vo vešiakovej časti tak aj v zásuvkách.

skriňa v bielom lesku Zoe

Navrhnite si svoj nábytok

Ak hľadáte výlučne moderný dizajn, nemali by ste prehliadnuť moderný sektor do spálne RIA. Dizajn tohto nábytku si vytvoríte Vy sami!!! K dispozícií máte 6 farebných prevedení, ktoré môžete následne kombinovať podľa Vašich predstáv. Pri skrini sa jedna strana dverí skladá zo štyroch častí čo Vám umožňuje nakombinovať si výsledný vzor, napríklad pás alebo šachovnicu. Ku skrini je aj množstvo doplnkov pre vnútorné vybavenie skrine. Záleží už len na Vás či potrebujete skôr viac políc alebo väčší priestor na vešanie šiat.

nábytok do spálne RIA

Rovnako si dizajnovo môžete dotvárať aj komodu.

moderná komoda   

Keďže ide o spálňový sektor, samozrejmosťou je posteľ. K tomu sektoru sú odporúčané postele radu LUNA v piatich rôznych rozmeroch.

Podobným dizajnom Vás zaujme spálňový sektor ADA. Moderná farebná kombinácia Dub Canyon s bielou alebo Bardolíno Choco s bielou a jednoduché línie dodávajú sektoru originálnosť. V spálni oceníte skriňu s vešiakovou aj policovou časťou, komodu aj nočný stolík. Posteľ si môžete doladiť z radu LUNA alebo EMA.

spalnovy sektor ADA

Jeden sektor v štyroch variantoch

Zaujímavou novinkou je v našej ponuke sektorový spálňový systém BETTY. Dostupný je v štyroch variantoch. Varianty sa odlišujú ponukou farebných prevedení a mierne zmeny sú aj v dizajne. Jednoduché, čisté línie zabezpečia, že sektor sa bude hodiť do akéhokoľvek priestoru.

Spálňový sektor BETTY 02 je moderný a veľmi praktický sektor. Aby ste si mohli vytvoriť čo najpríjemnejšie prostredie pre Váš maximálny oddych, môžete si nábytok z tohto sektoru vybrať v jednom z piatich farebných prevedení. K dispozícií máte širokú škálu komponentov s veľmi bohatým úložným priestorom. Môžete si zvoliť aký typ skrine Vám najviac vyhovuje po praktickej ako aj priestorovej stránke. Sektor BETTY 02 má skriňu dvojdverovú, jednodverovú, vešiakovú alebo vešiakovú skriňu aj so zásuvkami. Poteší Vás rohová skriňa, vďaka ktorej ušetríte priestor v spálni a využijete ťažko využiteľný priestor v rohu izby. Obľúbeným odkladacím priestorom sú taktiež komody. Pri tomto sektore máte k dispozícií zásuvkovú alebo policovú komodu.

moderný sektor BETTY 02

Druhý sektor BETTY 03 dizajnovo zapadá do sektoru BETTY. Táto rada ponúka viac komponentov, respektíve jednotlivé komponenty vo viacerých verziách. Napríklad ak hľadáte komodu môžete si vybrať jednu z piatich prevedení. Je teda už na Vás a na Vašich potrebách, či potrebujete skôr zásuvkovú komodu, alebo využite skôr úložný priestor na policiach. Kompromisom môže byť komoda BE03-040 alebo komoda BE03-041.

komoda so zasuvkoukomoda so skrinkou a zasuvkou   

Spálňový sektor BETTY 03 Vám ponúka skrine vo väčších rozmeroch, teda viac úložného priestoru pre Vaše oblečenie.

vešiaková skriňa so zásuvkami   vešiaková skriňa so zásuvkami

Vďaka tomuto sektoru si môžete spálňu zariadiť naozaj presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máte farebné prevedenie buk, čerešňa, dub bardolino svetlé alebo tmavé. Dokonca aj komponent nábytku ako nočný stolík je v troch rôznych obmenách.

nočný stolík so zásuvkou nočný stolík so skrinkou  nočný stolík s dvoma zásuvkami

BETTY 04 Vás zaujme svojimi čistými líniami a zaujímavým dizajnom. Vďaka tomu pôsobí moderne a vzdušne. Posuvné dvierka sú vedené plastovými vodiacimi lištami. Poteší Vás, že môžete využiť aj priestor nad skriňou. K dispozícií máte nadstavce na skrine, ktoré sa opäť vracajú ,,do módy".

nadstavec na skriňu

 

BETTY 07 ponúka prevažne skrine v zaujímavom jednoduchom dizajne. Môžete si vybrať jednu z troch farieb dreva.