Detské izby

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské izby. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

BRUNO - sektorový systém

BRUNO je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Pozostáva z 9 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozmiestniť a zariadiť tak izbu presne podľa Vašich predstáv. BRUNO sa vyrába v zaujímavej kombinácií 4 farieb.

DINO - detský a študentský systém

Sektor DINO je nadčasový systém vhodný do detských a študentských izieb. Systém Dino patrí medzi obľúbený sektor medzi našimi zákazníkmi.

IQ - sektorový systém

IQ je moderný sektorový systém do detských a študentských izieb. Systém IQ patrí medzi najobľúbenejší sektor pre najmenších, na hlavne pre dievčatka vďaka pudrovému prevedeniu.

Jednolôžková posteľ KEVIN TYP11

Posteľ TYP11 je zaujímavo riešenia jednoložková posteľ s praktickou zásuvkou a otvorenou poličkou. Posteľ je súčasťou sektoru KEVIN.
€202,00

KEVIN - študentský sektorový systém

KEVIN je moderný sektorový systém vhodný do detskej alebo študentskej izby. Spája v sebe prvky bezpečnosti a funkčnosti. Množstvo komponentov Vám poskytne dostatok úložného priestoru a zabezpečí tak poriadok v detskej izbe. Vyrába sa vo veľmi obľúbenom prevedení dreva dub artisan v kombinácií s dvierkami v kontrastných farbách bielej a grafitovej.

Komoda KEVIN TYP06

Komoda TYP06 je praktická 2-dverová komoda s 2 zásuvkami a otvorenými poličkami. Komoda je súčasťou sektoru KEVIN.
€139,00

Komoda KEVIN TYP07

Komoda TYP07 je malá 1-dverová komoda s 2 zásuvkami a otvorenou poličkou. Komoda je súčasťou sektoru KEVIN.
€111,00

Nočný stolík KEVIN TYP09

Nočný stolík TYP09 je praktický stolík s jednou zásuvkou a otvorenou poličkou. Stolík je súčasťou sektoru KEVIN.
€49,00

Písací / počítačový stolík KEVIN TYP08

Písací / počítačový stolík TYP08 je stolík s jednou uzatvorenou skrinkou a zásuvkou. Stolík je súčasťou sektoru KEVIN.
€105,00

REA TEENY - sektorový systém

Sektorový systém REA TEENY je určený pre zariadenie študentskej izby. Ponúka 6 samostatých komponentov, ktoré si môžete rozmiestniť podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Moderný a nadčasový dizajn komponentov zostavy je naviac podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába, ktoré si viete navyše doplniť o čielka z 8 dekorov UNI Color. Sektorový systém REA TEENY je vybavený nerezovými úchytkami, plnovýsuvnými zásuvkami, ABS hranami a mnohým ďalším. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Regál KEVIN TYP03

Regál TYP03 je vysoký policový regál s jednou uzatvorenou skrinkou a zásuvkou v strednej časti. Regál je súčasťou sektoru KEVIN.
€109,00

Skriňa KEVIN TYP01

Skriňa TYP01 je 2-dverová vešiaková skriňa v kombinácií s malou skrinkou v hornej časti, otvorenými poličkami a 3 zásuvkami. Skriňa je súčasťou sektoru KEVIN.
€275,00

DETSKÝ NÁBYTOK

Detská izba plní v živote Vašich ratolestí nezastupiteľnú úlohu. Prvé roky v ňom dieťa trávi hrou, takže nároky na vybavenie nie sú až také vysoké. Až s nástupom do školy začne postupne využívať všetky zariadenia svojej izby. Nastane doba, kedy Váš potomok začne vo svojej izbe tráviť viac času, plniť v ňom svoje povinnosti a z obľúbenej herne sa razom stane detská pracovňa. Z toho dôvodu by ste nemali výber detského nábytku a ďalších doplnkov ponechať na náhodu.

V našom sortimente nájdete široký výber zo základných kusov detského nábytku, bez ktorého sa žiadna detská izba nezaobíde. Detské otočné stoličky, stoly, detské postele alebo nábytkové steny v ponuke detských izieb sú k dispozícii v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Pretože chce každý pre svoje deti len to najlepšie, ponúka NONSTOP-NÁBYTOK veselý a funkčný detský nábytok. S ním budú Vaše deti bezpečne a zdravo rásť.

Stačí si len vybrať, v akom štýle chcete detskú izbu vybaviť. Kategória detské izby je priebežne dopĺňaná o vybrané kúsky nábytku, ktorý poteší. Pre mladšie deti môžete zvoliť farebnejšie kusy nábytku a vybavenia s detskými dekoráciami. Staršie deti a študenti iste ocenia jednoduchšie varianty nábytkových radov. Svoju izbu si nakoniec vyzdobia sami podľa svojho vkusu, ktorému "mi rodičia už nerozumieme" .

DETSKÉ IZBY

Kompletne zariadiť novú detskú či študentskú izbu môže byť náročné z hľadiska architektonického riešenia a investovaného času i peňazí do všetkého vybavenia. NONSTOP-NÁBYTOK sa snaží v týchto situáciách vychádzať svojim zákazníkom v ústrety. Ponúkame celkové riešenia detských izieb prostredníctvom špeciálnych nábytkových programov.

Mimo to si môže klient vybrať len tie kusy detského nábytku, ktorými práve potrebujete doplniť izbu svojho potomka. Nábytkové sady zahŕňajú rôzne typy úložných priestorov, ktoré školáci do posledného miestečka  využijú. Skrine, komody a police môžete kombinovať podľa vlastného vkusu a dispozícií detskej izby. Nábytkový program ďalej ponúka písací alebo počítačový stôl, konferenčný stolík na odkladanie maličkostí a samozrejme aj detskú posteľ.

Posteľ je súčasťou každého ponúkaného nábytkového programu do detskej izby. Ak budete mať ale záujem iba o lôžko, môžete sa pozrieť na samostatne predávané postele. Detské postele sa vyrábajú v obvyklých rozmeroch, takže na nej Vaše dieťa bude môcť spať až do doby, než úplne vyrastie.