Detské postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

BLOG posteľ BL20

Jednolôžková jednoduchá posteľ BL20 so zásuvkami z detskej izby Blog.
€249,00

BLOG posteľ so stolíkom BL19

Vyvýšená multifunkčná posteľ BL19 s množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby Blog.Stolík je možné zasunúť priamo pod posteľ.
€389,00

BUTTERFLY posteľ NR6

Posteľ NR6 je kvalitná jednolôžková drevená detská posteľ so zásuvkou. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý podčiarkuje jeho určenie pre detské a študentské izby. Posteľ NR6 je súčasťou sektorovej detskej izby BUTTERFLY. Farebné prevedenie: biela / modrá.
€107,00

Detská rozkladacia pohovka KUBOŠ

Obľúbená detská rozkladacia pohovka KUBOŠ s úložným priestorom. Vďaka jednoduchému rozkladaciemu systému sa priestor na hranie či kreslenie rýchlo premení na pohovku na oddych a spanie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu postele. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€169,00

Detská rozkladacia posteľ - TOMI TO-9

Detská rozkladacia posteľ s úložným priestorom zo sektoru TOMI.
€279,00

DOMINO - BIELA posteľ TYP36

Posteľ TYP36 je moderná kvalitná jednolôžková posteľ zo sektorovej detskej izby DOMINO. Posteľ má jednoduchý dizajn s moderným dizajnom. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení v kombinácii s ružovou alebo zelenou farbou.
€75,00

IKAR - posteľ 50

Posteľ 50 - IKAR je jednolôžková posteľ zo sektorového systému IKAR.
€89,00

IKAR - úložný priestor pod posteľ 53

IKAR úložný priestor pod posteľ 53 je praktická zásuvka, ktorá Vám poslúži ako úložný priestor k posteli zo sektorového systému IKAR. Farebné prevedenie úchytky si zvolíte sami.
€51,00

Detská posteľ TOMMY T20

Jednolôžko s dvoma policami a zásuvkou T20 z detského sektoru TOMMY. Vyrába sa vo farebnom prevedení Grafit/enigma.
€139,00

Jednolôžková posteľ OLI - typ A

Jednolôžková posteľ OLI - typ A je detská jednolôžková posteľ so zábranou. Posteľ má praktický úložný priestor vo forme 2 zásuviek. Vyrába sa z borovicového masívu. Prírodnú farbu borovice môžete kombinovať s jednou z 5 farieb.
€169,00

KLAUDIUS posteľ 12

Jednolôžková posteľ 12 je kvalitná moderná posteľ zo sektorovej detskej izby KLAUDIUS. Posteľ so zásuvkou má moderný, zaujímavý dizajn. Posteľ je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenými detailami.
€125,00

KOMI poschodová posteľ KM14

Poschodová posteľ KM14 s množstvom odkladacích políc a 2 výsuvnými zásuvkami zo sektorovej izby Komi.
€423,00

Detská posteľ je určite najdôležitejším komponentom v každej detskej izbičke. Po celom dni plnom dobrodružstiev a hier je čas na kvalitný spánok.

V ponuke máme širokú škálu postelí. Klasické drevené, postele s úložným priestorom v pohodobe zásuvky či poličiek, s druhým výsuvným lôžkom, multifunkčné postele, a mnoho ďalšieho. 

Pre najmenších sú dostupné detské postieľky alebo detské postele s kútikom na hranie.