So zábranou

Usporiadať podľa:

Jednolôžková posteľ OLI - typ A

Jednolôžková posteľ OLI - typ A je detská jednolôžková posteľ so zábranou. Posteľ má praktický úložný priestor vo forme 2 zásuviek. Vyrába sa z borovicového masívu. Prírodnú farbu borovice môžete kombinovať s jednou z 5 farieb.
€199,00

Dvojlôžková posteľ OLI - typ B

Dvojlôžková posteľ OLI - typ B je detská jednolôžková posteľ so zábranou. Posteľ má výsuvné lôžko a praktický úložný priestor vo forme 2 zásuviek. Vyrába sa z borovicového masívu. Prírodnú farbu borovice môžete kombinovať s jednou z 5 farieb.
€289,00

Jednolôžková posteľ OLI - typ B

Jednolôžková posteľ OLI - typ B je detská jednolôžková posteľ so zábranou. Posteľ má praktický úložný priestor vo forme 2 zásuviek. Vyrába sa z borovicového masívu. Prírodnú farbu borovice môžete kombinovať s jednou z 5 farieb.
€199,00

Posteľ Football

Posteľ Football je dizajnová posteľ, ktorá poteší Vášho malého futbalistu. Má praktický úložný priestor a zábranu, ktorá ochráni Vaše dieťa pred pádom. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom.
€229,00

Posteľ Hello Kitty

Posteľ Hello Kitty je dizajnová posteľ, ktorá poteší Vašu malú princeznú. Má praktický úložný priestor a zábranu, ktorá ochráni Vaše dieťa pred pádom. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom.
€249,00

Posteľ Pati

Šikovná a štýlová drevená posteľ so zábranami, úložným priestorom a matracom v cene, dostupná až v 16-tich úpravách farby dreva s oranžovými alebo zelenými doplnkami.
€225,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€289,00

Posteľ Natalie 2

Jednoduchá dvojlôžková posteľ so zábranou a výsuvným druhým lôžkom vo farbe bielej.
€242,00

Posteľ Smerfuš

Posteľ Smerfuš je dizajnová posteľ v bielo-modrej kombinácií. Má praktický úložný priestor a zábranu, ktorá ochráni Vaše dieťa pred pádom. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom.
€249,00

Detská poschodová posteľ so zábranou CARINO

Detská celodrevená poschodová posteľ so zábranou a úložným priestorom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€379,00

Detská poschodová posteľ so zábranou ERYK

Detská celodrevená poschodová posteľ so zábranou a úložným priestorom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Posteľ je vyrobená v bielej alebo v prírodnej farbe s možnosťou výberu farby čielka na zásuvku až z 5 farebných prevedení.
€409,00

Detská posteľ so zábranou CARINO

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€225,00