So zábranou

Usporiadať podľa:

Posteľ Pati

Šikovná a štýlová drevená posteľ so zábranami, úložným priestorom a matracom v cene, dostupná až v 16-tich úpravách farby dreva s oranžovými alebo zelenými doplnkami.
€245,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€339,00

Posteľ Natalie 2

Jednoduchá dvojlôžková posteľ so zábranou a výsuvným druhým lôžkom vo farbe bielej.
€279,00

Detská poschodová posteľ so zábranou CARINO

Detská celodrevená poschodová posteľ so zábranou a úložným priestorom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€445,00

Detská posteľ so zábranou CARINO

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€279,00

Detská posteľ so zábranou CARINO 2

Detská celodrevená posteľ so zábranou a výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€399,00

Detská posteľ so zábranou CLASSIC

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€245,00

Detská posteľ so zábranou FILIP

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Posteľ je dostupná v 2 farebných prevedeniach s možnosťou výberu obrázka na čelo postele.
€245,00

Detská posteľ v tvare domčeka DOMI

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ zaujme najmä svojmu dizajnu v tvare domčeka. Je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu až z 15 farebných kombinácií.
€259,00

Detská posteľ Speed

Jednolôžková posteľ s motívom autíčka. Posteľ má vyvýšené bočnice.
€135,00

Detská posteľ Fire Truck

Jednolôžková posteľ s chlapčenským motívom. Posteľ má praktické vyvýšené bočnice.
€181,00

Detská posteľ Cinderella

Jednolôžková posteľ s dievčenským motívom. Posteľ disponuje funkciou regulácie dĺžky spacej plochy.
€159,00