Detské písacie stoly

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské písacie stoly. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Písací stolík IKAR 40

IKAR písací stolík 40 je písací stolík so zásuvkou a úložným priestorom s dvierkami. Farebné prevedenie úchytiek si môžete zvoliť sami. Písací stolík je súčasťou sektorového systému IKAR. Stolík je možné zmontovať na obe strany.
€96,00

NEXT počítačový stolík NX13

Počítačový stolík NX13 s odkladacím priestorom z detskej izby Next Možnosť výber z 2 farebných prevedení.
€145,00

LORENTO PC stolík L10

Písací a PC stolík s výsuvom na klávesnicu, zásuvkou a skrinkou zo sektoru LORENTO. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€79,00

BRUNO písací stôl 08

Písací stôl 08 je dizajnovo zaujímavý stôl vhodný do detských a študentských izieb. Je súčasťou sektorového systému BRUNO. Vašim deťom poskytne dostatočný priestor na prácu a učenie sa, a zároveň disponuje aj odkladacím priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€68,00

GUMI písací stolík G6

Písací stolík s dvierkami z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€89,00

Počítačový stolík Franky

Počítačový stolík FRANKY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vďaka farebnej kombinácií biela a zelená je vhodný pre deti, ale aj študentov.
€122,00

Počítačový stolík Kitty

Počítačový stolík KITTY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií biela a ružová.
€122,00

Počítačový stolík Milky

Počítačový stolík MILKY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vďaka bielemu farebnému prevedeniu je vhodný pre deti i študentov, pre chlapca i dievča.
€122,00

Počítačový stolík Simi

Počítačový stolík SIMI je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií bielej a oranžovej.
€122,00

Počítačový stolík Smerfuš

Počítačový stolík SMERFUŠ je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií bielej a modrej.
€122,00

TOMMY písací stolík T18

Písací stolík T18 z detského sektoru TOMMY. Vyrába sa vo farebnom prevedení Grafit/enigma.
€79,00

TOMI písací stolík TO-6

Písací stolík s 2 zásuvkami zo sektoru TOMI. Možnosť výberu farebného prevedenia.
€215,00