Detské písacie stoly

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské písacie stoly. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

SMILE písací stolík 02

Písací stolík 02 je kvalitný a moderný písací stolík zo sektorovej detskej izby SMILE. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€129,00

NEXT počítačový stolík NX13

Počítačový stolík NX13 s odkladacím priestorom z detskej izby Next Možnosť výber z 2 farebných prevedení.
€155,00

LORENTO PC stolík L10

Písací a PC stolík s výsuvom na klávesnicu, zásuvkou a skrinkou zo sektoru LORENTO. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€89,00

BRUNO písací stôl 08

Písací stôl 08 je dizajnovo zaujímavý stôl vhodný do detských a študentských izieb. Je súčasťou sektorového systému BRUNO. Vašim deťom poskytne dostatočný priestor na prácu a učenie sa, a zároveň disponuje aj odkladacím priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€87,00

GUMI písací stolík G6

Písací stolík s dvierkami z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€101,00

Počítačový stolík Franky

Počítačový stolík FRANKY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vďaka farebnej kombinácií biela a zelená je vhodný pre deti, ale aj študentov.
€145,00

Počítačový stolík Kitty

Počítačový stolík KITTY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií biela a ružová.
€145,00

Počítačový stolík Milky

Počítačový stolík MILKY je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vďaka bielemu farebnému prevedeniu je vhodný pre deti i študentov, pre chlapca i dievča.
€145,00

Počítačový stolík Simi

Počítačový stolík SIMI je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií bielej a oranžovej.
€145,00

Počítačový stolík Smerfuš

Počítačový stolík SMERFUŠ je moderný stôl, ktorý môžete využiť aj ako písací stolík. Má výsuvnú časť na klávesnicu a praktický úložný priestor v 3 zásuvkách. Vyrába sa vo farebnej kombinácií bielej a modrej.
€145,00

TOMMY písací stolík T18

Písací stolík T18 z detského sektoru TOMMY. Vyrába sa vo farebnom prevedení Grafit/enigma.
€102,00

TOMI písací stolík TO-6

Písací stolík s 2 zásuvkami zo sektoru TOMI. Možnosť výberu farebného prevedenia.
€219,00