Zostavy detských izieb

Usporiadať podľa:

Zostava do detskej / študentskej izby HAPPY

HAPPY je kvalitná moderná zostava z kolekcie TRENDLINE, ktorej dizajn bol inšpirovaný mladosťou. Zostava je vhodná na zariadenie detskej či študentskej izby, ale aj na vytvorenie menšieho pracovného kútika. Zostava HAPPY je dostupná vo farebnom prevedení smrekovec biely / buk iconic.
€457,00

Zostava do detskej izby WOW

Moderná kvalitná zostava do detskej izby WOW pochádza z kolekcie TRENDLINE a bola špeciálne navrhnutá pre tvorivú a kreatívnu mládež. Zostava je dostupná vo farebnom prevedení grafit / dub nagano / leguán zelený.
€635,00

Zostava do detskej izby IKAR

IKAR je moderná kvalitná zostava z kolekcie TRENDLINE vhodná do detských a študentských izieb. Zaujímavý dizajn vytvorí skvelé prostredie pre rozvoj Vášho dieťaťa. Farebné doplnky vo forme úchytiek si nakombinujete sami podľa vlastných predstáv.
€651,00

ADAS detská izba

Nábytok ADAS svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Možnosť výberu nábytku z dvoch farebných prevedení.
€375,00

NELLY so stolíkom študentská izba

Kvalitná moderná priestranná študentská zostava NELLY poskytuje dostatok úložného priestoru. Svojim zaujímavým dizajnom vytvorí skvelé prostredie pre Vášho študenta.
€439,00
€409,00
-6%

RAJ 1 - detská izba

RAJ 1 je moderná detská izba. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií vďaka čomu je vhodná nielen pre deti, ale aj pre študentov. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich priestorových možností.
€685,00

RAJ 3 - detská izba

RAJ 3 je moderná detská izba. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií vďaka čomu je vhodná nielen pre deti, ale aj pre študentov. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich priestorových možností.
€645,00

TOM II študentská izba

Študentská izba TOM II je moderná študentská zostava. Zostava pozostáva zo 4 komponentov, čím zaručí dostatok úložného priestoru pre oblečenie aj knihy. Možnosť výberu zo 6 farebných prevedení.
€370,00
€335,00
-9%

TOM I študentská izba

TOM I je študentská izba s moderným a zaujímavým dizajnom. Študentská izba pozostáva zo 4 komponentov.
€279,00

Zostava do detskej izby DOMINO - BIELA

Zostava DOMINO svojím decentným dizajnom vyhovuje všetkým školopovinným deťom. Nábytok svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Zostava sa skladá zo 6 samostatných komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť tak izbu podľa Vašich predstáv. Nábytok je vyhotovený v bielom farebnom prevedení s možnosťou výberu kombinácie so zelenou alebo ružovou.
€419,00

Zostava do detskej izby SMYK

Moderná zostava do detskej izby SMYK je vhodná ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky a čisté biele prevedenie pôsobia veľmi pozitíve. Zostava SMYK pozostáva zo 6 samostatných komponentov a ponúka možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€449,00

Zostava do detskej izby MOBI

Zostava MOBI svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje svoje určenie pre detské izby alebo študentské izby. Zostava pozostáva zo 6 samostatných komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť. Detská izba je dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€685,00

V tejto kategórii nájdete zostavy do detských izieb. Zostavy ponúkajú rôzne varianty či už s posteľou alebo bez postele. K väčšine zostáv je možné doobjednať ďalšie komponenty. Vytvorte dokonalé prostredie pre Vaše deti.