Zostavy detských izieb

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie zostavy detských izieb. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Zostava do detskej izby WOW I

Moderná kvalitná zostava do detskej izby WOW I pochádza z kolekcie TRENDLINE a bola špeciálne navrhnutá pre tvorivú a kreatívnu mládež. Zostava je dostupná vo farebnom prevedení grafit / dub nagano / leguán zelený.
€712,00

Zostava do detskej izby WOW II

Moderná kvalitná zostava do detskej izby WOW II pochádza z kolekcie TRENDLINE a bola špeciálne navrhnutá pre tvorivú a kreatívnu mládež. Zostava je dostupná vo farebnom prevedení grafit / dub nagano / leguán zelený.
€421,00

Zostava do detskej izby IKAR

IKAR je moderná kvalitná zostava z kolekcie TRENDLINE vhodná do detských a študentských izieb. Zaujímavý dizajn vytvorí skvelé prostredie pre rozvoj Vášho dieťaťa. Farebné doplnky vo forme úchytiek si nakombinujete sami podľa vlastných predstáv.
€651,00

ADAS detská izba

Nábytok ADAS svojim dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Možnosť výberu nábytku z dvoch farebných prevedení.
€375,00

NELLY so stolíkom študentská izba

Kvalitná moderná priestranná študentská zostava NELLY poskytuje dostatok úložného priestoru. Svojim zaujímavým dizajnom vytvorí skvelé prostredie pre Vášho študenta.
€439,00
€419,00
-4%

RAJ 1 - detská izba

RAJ 1 je moderná detská izba. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií vďaka čomu je vhodná nielen pre deti, ale aj pre študentov. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich priestorových možností.
€720,00

RAJ 3 - detská izba

RAJ 3 je moderná detská izba. Môžete si vybrať zo 4 farebných kombinácií vďaka čomu je vhodná nielen pre deti, ale aj pre študentov. Jednotlivé komponenty si môžete ľubovoľne rozmiestniť podľa Vašich priestorových možností.
€679,00

TOM II študentská izba

Študentská izba TOM II je moderná študentská zostava. Zostava pozostáva zo 4 komponentov, čím zaručí dostatok úložného priestoru pre oblečenie aj knihy. Možnosť výberu zo 6 farebných prevedení.
€370,00
€335,00
-9%

TOM I študentská izba

TOM I je študentská izba s moderným a zaujímavým dizajnom. Študentská izba pozostáva zo 4 komponentov.
€279,00

Zostava do detskej izby DOMINO - BIELA

Zostava DOMINO svojím decentným dizajnom vyhovuje všetkým školopovinným deťom. Nábytok svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje jeho určenie pre detské izby alebo študentské izby. Zostava sa skladá zo 6 samostatných komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť a vytvoriť tak izbu podľa Vašich predstáv. Nábytok je vyhotovený v bielom farebnom prevedení s možnosťou výberu kombinácie so zelenou alebo ružovou.
€439,00

Zostava do detskej izby SMYK

Moderná zostava do detskej izby SMYK je vhodná ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Farebné úchytky a čisté biele prevedenie pôsobia veľmi pozitíve. Zostava SMYK pozostáva zo 6 samostatných komponentov a ponúka možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€469,00

Zostava do detskej izby MOBI

Zostava MOBI svojím dizajnom a farebným prevedením podčiarkuje svoje určenie pre detské izby alebo študentské izby. Zostava pozostáva zo 6 samostatných komponentov, ktoré je možné ľubovoľne rozmiestniť. Detská izba je dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€685,00

V tejto kategórii nájdete zostavy do detských izieb. Zostavy ponúkajú rôzne varianty či už s posteľou alebo bez postele. K väčšine zostáv je možné doobjednať ďalšie komponenty. Vytvorte dokonalé prostredie pre Vaše deti.