V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Nábytok pre materské školy

Usporiadať podľa:

Buková detská postieľka

Detská prírodná postieľka vyrobená z prírodného bukového dreva. Postieľka má silnú konštrukciu s nohami prispôsobenými na dokonalú stabilitu, a dostatočnú výmenu vzduchu z každej strany ležadla. Postieľka je stohovateľná a je dodávaná s roštom bez matraca.
€81,00

Čalúnená pohovka potiahnutá farebnou koženkou

Čalúnená pohovka potiahnutá farebnou koženkou je kvalitná pohovka s drevenou konštrukciou. Pohovka je vhodná do hracích kútikov a zón oddychu. Pohovka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€209,00

Detská farebná plachta s gumičkou

Plachta je vyrobená zo 100% bavlneného jednolícneho úpletu s gramážou 140 g/m. Materiál je certifikovaný certifikátom OEKO-TEX Standard. Dlhotrvácny výrobok priliehavej formy a kvalitnou prížovou gumou. Možnosť výberu plachty z farebných prevedení.
€12,00

Detská šatňová skrinka s01-4

Detská šatňová skrinka s01-4 je praktická 4 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€260,00

Detská šatňová skrinka s01-6b

Detská šatňová skrinka s01-6b je praktická 6 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€514,00

Detská šatňová skrinka s01-8b

Detská šatňová skrinka s01-8b je praktická 8 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€618,00

Detská šatňová skrinka s02-2b

Detská šatňová skrinka s02-2b je praktická 2 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€182,00

Detská šatňová skrinka s02-3b

Detská šatňová skrinka s02-3b je praktická 3 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€267,00

Detská šatňová skrinka s02-4

Detská šatňová skrinka s02-4 je praktická 4 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€332,00

Detská šatňová skrinka s02-5b

Detská šatňová skrinka s02-5b je praktická 5 dverová šatňová skrinka dostupná v 2 rôznych veľkostiach. Šatňová skrinka ponúka možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb dvierok a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€384,00

Detská stolička z bukového masívu - Model 02

Detská stolička z bukového masívu je kvalitná detská stolička s pevným spojom na čap a dlab vďaka čomu je stolička pevná a bezpečná. Stolička je dostupná v 6 farebných prevedeniach.
€51,00

Farebná detská postieľka

Detská farebná postieľka je kvalitná postieľka vhodná pre materské školy. Postieľka má silnú konštrukciu. Prispôsobenie nôh u ležadiel zaručuje ich dokonalú stabilitu, stohovanie a dostatočnú výmenu vzduchu z každej strany ležadla. Možnosť výberu farebného prevedenia až zo 7 farieb a výberu obrázka až z 80 vzorov.
€82,00

Myslíme aj na najmenších a preto sme našu ponuku rozšírili o kategóriu Nábytok pre materské školy. Jednotlivé ponúkané komponenty určite nenájdu využitie iba v materských školách, ale skvele poslúžia aj na zariadenie detskej izbičky. V našej ponuke nájdete detské stoly rôznych rozmerov a tvarov, detské stoličky s možnosťou výberu vlastného obrázka a takisto aj výšky, rôzne molitanové doplnky na rozvoj pohybu dieťaťa či detské šatňové skrinky.