Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Siber

Kvalitná pohodlná rohová sedacia súprava SIBER s úložným priestorom a polohovateľnou opierkou pre pohodlnejšie sedenie. Dostupná v širkokej ponuke poťahových látok.
€909,00

Sedacia súprava Silva

Elegantná sedacia súprava SILVA s úložným priestorom a možnosťou rozkladu. Dostupná v širkokej ponuke poťahových látok.
€919,00

Sedacia súprava Abibi

Zaujímavo tvarovaná sedacia súprava ABIBI je vhodná do obývacích izieb, kancelárií alebo čakárni. Vďaka širokej palete dostupných látok si ju viete doladiť k Vášmu interiéru.
€775,00

Sedacia súprava Jezzi

Štýlová rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Táto vkusná nadčasová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií a pracovní. Vďaka širokej palete dostupných látok, určite nájdete tú, ktorá sa dokonale hodí do Vášho interiéru.
€875,00

Sedacia súprava Larco

Sedacia súprava Larco je štýlová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Má moderný dizajn s vysokými kovovými nožičkami. V ponuke máme širokú paletu poťahových látok.
€1319,00

Sedacia súprava Asgard 3+1

Kvalitná sedacia súprava v kombinácii pohovky a kresla s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€799,00

Sedacia súprava Corner 153

Corner 153 je pohodlná kvalitná rohová sedacia súprava, ktorá sa rozkladá, má úložný priestor a polohovateľné opierky hlavy. Na výber je veľké množstvo poťahových látok.
€839,00

Sedacia súprava Corner 156

Moderná kvalitná rozkladacia sedacia súprava Corner 156 Vám zabezpečí pohodlné sedenie, vďaka vysokým opierkam, ktoré si viete aj výškovo nastaviť do výšky 73 cm od sedacej časti.
€799,00

Sedacia súprava Corner 157

Moderná sedacia súprava Corner 157 v tvare U Vám zabezpečí veľa priestoru na sedenie a vďaka vysokým opierkam poskytne pohodlie. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€1189,00

Sedacia súprava Corner 158

Moderná sedacia súprava Corner 158 v tvare U Vám zabezpečí veľa priestoru na sedenie a vďaka vysokým opierkam poskytne pohodlie. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€1319,00

Sedacia súprava Corner 159

Moderná sedacia súprava Corner 159 v tvare U je vhodná, ktorý majú radi pohodlné sedenie s vysokým operadlom. Sedacia súprava obsahuje až 2 veľké úložné priestory.
€1229,00

Sedacia súprava Corner 160

Corner 160 je priestranná sedacia súprava v tvare U, ktorá Vám zabezpečí veľa priestoru na sedenie a vytvorí moderné prostredie. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€1209,00