Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka AVA LUCY 3-sed

AVA LUCY 3-sed je moderná priestranná pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Pohovka je rozkladacia. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky či študentskej izby. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok alebo ekokoží. AVA LUCY je produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€499,00

Sedacia súprava AVA LUCY

AVA LUCY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok či ekokoží. AVA LUCY je produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€642,00

Sedacia súprava AVA TINY

AVA TINY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TINY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. AVA TINY je produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€669,00

Sedacia súprava AVA TINY - AKCIA

AVA TINY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TINY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. AVA TINY je produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€685,00
€610,00
-10%

Sedacia súprava ALEXIA

Rohová rozkladacia sedacia súprava ALEXIA má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Je na nožičkách a môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€599,00

Sedacia súprava Amy

Rohová rozkladacia sedacia súprava Amy má klasický dizajn. Vďaka zaujímavým tvarom však pôsobí moderne a nadčasovo. Sedacia súprava má praktický úložný priestor vo forme zásuvky. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€569,00
€532,00
-6%

Sedacia súprava AVA SIMPLY 3-sed (3ALR)

AVA SIMPLY 3-SED je moderná sedacia súprava. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Má praktické podrúčky pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. AVA SIMPLY je produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€333,00

Sedacia súprava Diego roh

Moderná rohová rozkladacia sedacia súprava Diego roh má moderný zaujímavý dizajn doplnený chrómovými nožičkami. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok.
€439,00

Sedacia súprava GOYA ROH

Sedacia súprava GOYA ROH je moderná, rohová sedacia súprava. GOYA ROH je rozkladacia sedacia súprava s praktickým úložným priestorom. Zaujímavý dizajn je naviac podporený chrómovými nožičkami. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€649,00

Sedacia súprava Karmen

Rohová rozkladacia sedacia súprava Karmen má moderný nadčasový dizajn doplnený praktickou poličkou. Sedacia súprava má aj praktický úložný priestor. Môžete si ju objednať v ľavom alebo pravom prevedení, aby dokonale zapadla do Vášho rohu. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€619,00

Sedacia súprava LOFT LUX

Sedacia súprava LOFT LUX Vás zaujme moderným, nadčasovým dizajnom. LOFT LUX je rozkladacia rohová sedacia súprava s úložným priestorom. Jej súčasťou sú 3 malé vankúšiky. Môžete si vybrať z 2 farebných kombinácií.
€739,00

Sedacia súprava MEGGI

Rohová rozkladacia sedacia súprava MEGGI v modernom dizajne. Aby sedacia súprava ešte dokonalejšie splnila Vaše predstavy, môžete si vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€575,00