Sedacie súpravy 3+1+1

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava TAMMY 3+1+1

Kvalitná moderná sedacia súprava vyrobená s dôrazom na kvalitu. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. K dispozícii je široká ponuka poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1261,00

Sedacia súprava STACY 3+1+taburetka

Kvalitná moderná sedacia súprava vyrobená s dôrazom na kvalitu. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Úložný priestor je taktiež súčasťou taburetky. K dispozícii je široká ponuka poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1153,00

Sedacia súprava Alex 3+1+1

Sedacia súprava Alex je štýlová kvalitná Sedacia súprava v modernom štýle. Poteší najmä pohovkou, ktorá je rozkladacia a má aj úložný priestor. Aby sedacia súprava dokonale spĺňala Vaše predstavy, poťahovú látku či ekokožu si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1537,00

Sedacia súprava Grzes 3+1+1

Sedacia súprava pozostávajúca z rozkladacej pohovky GRZES s úložným priestorom a 2x kreslo. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok.
€605,00

Sedacia súprava Lord 3+1+1

Sedacia súprava Lord je sedacia súprava v tradičnom štýle. Je rozkladacia a má úložný priestor. Súčasťou sedacej súpravy je 3-sed a 2 samostatné kreslá. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€955,00

Sedacia súprava Oskar 3+1+1

Sedacia súprava OSKAR 3+1+1 v klasickom dizajne. Sedacia súprava sa skladá z jednej rozkladacej pohovky s úložným priestorom a dvoma vankúšami a z dvoch pohodlných kresiel.
€792,00

Sedacia súprava PATRYK 3+1+1

Sedacia súprava PATRYK 3+1+1 v modernom dizajne na chrómovích nôžkach. Sedacia súprava sa skladá z jednej rozkladacej pohovky s úložným priestorom a dvoma vankúšami a z dvoch pohodlných kresiel.
€479,00

Sedacia súprava Puerto 3+1+1

Sedacia súprava Puerto je moderná sedacia súprava so zaujímavým dizajnom a drevenými doplnkami. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€1319,00

Sedacia súprava Ariel 3+1+1

Sedacia súprava pozostávajúca z rozkladacej pohovky s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom a kresiel. Má moderný dizajn doplnený drevenými nožičkami a doplnkami. Pohova má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€1265,00

Sedacia súprava ASD-311

Moderná pohodlná sedacia súprava ASD-311. Sedacia súprava je v nadčasovom dizajne. Vyrába sa v sivom prevedení. Sedacia súprava a kreslá sú polohovateľné. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€1049,00

Sektorová sedacia súprava ESTER

Sedacia súprava ESTER je veľmi praktická, nadčasová sektorová sedacia súprava. Túto sedaciu súpravu si viete vyskladať pomocou jednotlivých dielov do rozmeru, aky potrebujete vo Vašom priestore. Na výber je veľké množstvo látok a ekokoží, ktoré viete kombinovať.

Sedacia súprava ARAMIS 3+1+1

Kvalitná sedacia súprava Aramis 3+1+1 s úložným priestorom. Doprajte si klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€919,00