Sedacie súpravy bez úložného priestoru

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Conforti

Sedacia súprava Conforti je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€599,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€597,00

Sedacia súprava Pieretta

Sedacia súprava Pieretta je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€715,00

Sedacia súprava Porto 3+2

Sedacia súprava Porto 3-2 je kvalitná sedacia súprava pozostávajúca z 3-sedu a 2-sedu. Sedacia súprava je pevná, bez možnosti rozloženia a bez úložného priestoru. Zaujme Vás moderným dizajnom. Poťahovú látku si vyberte Vy sami.
€625,00

Sedacia súprava Sorento

Sedacia súprava Sorento je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€649,00

Sedacia súprava Vento

Sedacia súprava Vento je moderná sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava je univerzálna, nemusíte si teda vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€829,00

Sedacia súprava Vento Expres

Sedacia súprava Vento je moderná sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedaciu súpravu v 3 farebných prevedeniach Vám vieme doručiť do 2-3 týždňov.
€869,00

Sedacia súprava Abibi

Zaujímavo tvarovaná sedacia súprava ABIBI je vhodná do obývacích izieb, kancelárií alebo čakárni. Vďaka širokej palete dostupných látok si ju viete doladiť k Vášmu interiéru.
€775,00

Sedacia súprava Cleo

Moderná rohová sedacia súprava CLEO Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a 3 malými opierkovými vankúšikmi vytvorí maximálne pohodlie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€879,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Štýlová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb, ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€989,00

Sedacia súprava Jezzi

Štýlová rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Táto vkusná nadčasová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií a pracovní. Vďaka širokej palete dostupných látok, určite nájdete tú, ktorá sa dokonale hodí do Vášho interiéru.
€875,00

Sedacia súprava Lena

Elegantná sedacia súprava Lena na nožičkách. Lena nedisponuje úložným priestorom a nie je možné ju rozložiť. Štýlový kúsok k zariadeniu obývacích izieb ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€879,00