Sedacie súpravy bez úložného priestoru

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Conforti

Sedacia súprava Conforti je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€659,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€547,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1 - SKLADOM

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam.
€547,00

Sedacia súprava Pieretta

Sedacia súprava Pieretta je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€779,00

Sedacia súprava Porto 3+2

Sedacia súprava Porto 3-2 je kvalitná sedacia súprava pozostávajúca z 3-sedu a 2-sedu. Sedacia súprava je pevná, bez možnosti rozloženia a bez úložného priestoru. Zaujme Vás moderným dizajnom. Poťahovú látku si vyberte vy sami.
€689,00

Sedacia súprava Sorento

Sedacia súprava Sorento je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia bez úložného priestoru. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte vy sami.
€729,00

Sedacia súprava Vento

Sedacia súprava Vento je moderná sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava je univerzálna, nemusíte si teda vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€919,00

Sedacia súprava Abibi

Zaujímavo tvarovaná sedacia súprava ABIBI je vhodná do obývacích izieb, kancelárií alebo čakárni. Vďaka širokej palete dostupných látok si ju viete doladiť k Vášmu interiéru.
€809,00

Sedacia súprava Cleo

Moderná rohová sedacia súprava CLEO Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a 3 malými opierkovými vankúšikmi vytvorí maximálne pohodlie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€909,00

Sedacia súprava Cobra

Moderná rohová sedacia súprava COBRA Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a HR penou vytvorí kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€959,00

Sedacia súprava Cobra mini

Moderná rohová sedacia súprava COBRA MINI Vám vďaka kvalitným pružinám v kombinácií s penou T30 a HR penou vytvorí kvalitné a pohodlné sedenie. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€959,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Štýlová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb, ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€1029,00