V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy 3+2+1

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Hugo 3+2+1

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok na čalúnenie.
€547,00

Sedacia súprava Hugo 3+2+1 - SKLADOM

Sedacia súprava Hugo je pevná sedacia súprava s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam.
€547,00

Sedacia súprava Oslo 3S+2S+1S

Zostava 3 samostatných komponentov - pohovky, dvojkresla a kresla. Každý diel sedacej súpravy disponuje funkciou polohovania. Sedacia súprava je čalúnená sivou poťahovou látkou. Sedacia súprava je bez úložného priestoru.
€1180,00
€1089,00
-7%

Sektorová sedacia súprava ESTER

Sedacia súprava ESTER je veľmi praktická, nadčasová sektorová sedacia súprava. Túto sedaciu súpravu si viete vyskladať pomocou jednotlivých dielov do rozmeru, aky potrebujete vo Vašom priestore. Na výber je veľké množstvo látok a ekokoží, ktoré viete kombinovať.

Sedacia súprava MODEST 3+2+1

Sedacia súprava MODEST 3+2+1. Ležérnosť a uvoľnenosť vychádza z dizajnu tejto sedacej súpravy. Je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€1437,00

Sedacia súprava MINIMAX 3+2+1

Elegantná sedacia súprava MINIMAX 3+2+1 bez rozkladu a úložného priestoru. Klasika v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€647,00