Sedacie súpravy v tvare U

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Larco

Sedacia súprava Larco je štýlová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Má moderný dizajn s vysokými kovovými nožičkami. V ponuke máme širokú paletu poťahových látok.
€1349,00

Sedacia súprava Davio U

Sedacia súprava Davio U je moderná sedacia súprava s úložným priestorom. Disponuje funkciou rozkladu a polohovateľnými opierkami hlavy. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€1059,00

Sedacia súprava Cleo U

Priestranná sedacia súprava Cleo U vankúšového typu. Je bez rozkladu a bez úložného priestoru. Poskytne Vám veľkorysý priestor na sedenie a leňošenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1279,00

Sedacia súprava Cobra U

Priestranná sedacia súprava Cobra U bez rozkladu a bez úložného priestoru. Poskytne Vám veľkorysý priestor na sedenie a leňošenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€1279,00

Sedacia súprava Oxana

Kvalitná sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava má jednoduchý ale moderný dizajn. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€1125,00

Sedacia súprava Bonito

Sedacia súprava Bonito je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s úložným priestorom. Poťahovú látku si vyberte Vy sami z našich vzorkovníkov.
€1179,00

Sedacia súprava Damario U

Sedacia súprava Damario U je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Môžete si taktiež vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€959,00

Sedacia súprava Dorado

Sedacia súprava Dorado je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€859,00

Sedacia súprava Evanell

Sedacia súprava Evanell je pohodlná priestranná sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava má polohovateľné opierky hlavy pre maximálne pohodlie pri sedení. Na výber je Ľ/P prevedenie a veľký výber látok a ekokoží.
€1369,00

Sedacia súprava Giovanni

Sedacia súprava Giovanni je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€909,00

Sedacia súprava Havana

Sedacia súprava Havana je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€949,00

Sedacia súprava Lacante

Sedacia súprava LACANTE je moderná sedacia súprava v tvare U na chrómových nožičkách. Sedacia súprava má polohovateľné opierky hlavy pre maximálne pohodlie pri sedení. Na výber je Ľ/P prevedenie a veľký výber látok.
€1359,00