Sedacie súpravy v tvare U

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Damario U

Sedacia súprava Damario U je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Môžete si taktiež vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€609,00

Sedacia súprava Dorado

Sedacia súprava Dorado je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€499,00

Sedacia súprava Fado Maxi

Sedacia súprava Fado Maxi je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava v tvare U s vankúšovým operadlom a podrúčkami. Sedacia súprava zaujme štýlovým dizajnom doplneným chrómovanými detailami. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€1059,00

Sedacia súprava Galactic XL

Sedacia súprava Galactic XL je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava s pevným vankúšovým operadlom a podrúčkami. Sedacia súprava zaujme štýlovým dizajnom doplneným chrómovanými detailami, ale aj polohovateľnými hlavovými opierkami. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€1610,00

Sedacia súprava Genesis XL

Sedacia súprava Genesis XL je kvalitná luxusná moderná priestranná sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava určite zaujme nielen polohovateľnými opierkami hlavy, funkciou rozkladania a úložným priestorom, ale aj možnosťou výberu farebného prevedenia zo širokej škály látok a ekokoží.
€1645,00

Sedacia súprava Giovanni

Sedacia súprava Giovanni je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€579,00

Sedacia súprava Havana

Sedacia súprava Havana je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€589,00

Sedacia súprava Infinity XL-FP

Sedacia súprava Infinity XL-FP je kvalitná moderná priestranná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom v tvare U. Sedacia súprava určite zaujme aj polohovateľnými opierkami hlavy a možnosťou výberu farebného prevedenia zo širokej škály látok a ekokoží.
€1550,00

Sedacia súprava Karen

Sedacia súprava Karen je rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna a má klasický dizajn. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€569,00

Sedacia súprava Lisbona XL

Sedacia súprava Lisbona XL je kvalitná luxusná priestranná sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava poteší funkciou rozkladania a úložným priestorom. Možnosť doobjednať kreslo. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky látok a ekokoží.
€1329,00

Sedacia súprava Marco

Sedacia súprava Marco je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€499,00

Sedacia súprava Marino

Sedacia súprava Marino je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava je univerzálna. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€589,00