Sedacie súpravy v tvare U

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Damario U

Sedacia súprava Damario U je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Môžete si taktiež vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€699,00
€679,00
-2%

Sedacia súprava Dorado

Sedacia súprava Dorado je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€599,00
€589,00
-1%

Sedacia súprava Fado Maxi

Sedacia súprava Fado je štýlová kvalitná rohová sedacia súprava v tvare U s vankúšovým operadlom a podrúčkami. Sedacia súprava zaujme štýlovým dizajnom doplneným chrómovanými detailami. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. A čo je ešte lepšie, čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€1299,00
€1319,00

Sedacia súprava Giovanni

Sedacia súprava Giovanni je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€669,00

Sedacia súprava Havana

Sedacia súprava Havana je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€719,00
€689,00
-4%

Sedacia súprava Infinity XL-FP

Sedacia súprava Infinity XL-FP je kvalitná moderná priestranná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom v tvare U. Sedacia súprava určite zaujme aj polohovateľnými opierkami hlavy a možnosťou výberu farebného prevedenia zo širokej škály látok a ekokoží.
€1799,00

Sedacia súprava Karen

Sedacia súprava Karen je rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna a má klasický dizajn. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€699,00

Sedacia súprava Marco

Sedacia súprava Marco je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€559,00
€539,00
-3%

Sedacia súprava Marino

Sedacia súprava Marino je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava je univerzálna. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€649,00

Sedacia súprava Markos

Sedacia súprava Markos je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s 2 úložnými priestormi. Súčasťou sedacej súpravy je drevená polička na podrúčke. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€629,00

Sedacia súprava Nelly Maxi

Sedacia súprava Nelly Maxi je kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, chrómovanými nožičkami a moderným dizajnom v tvare U. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky látok a ekokoží.
€1129,00

Sedacia súprava Tokio Maxi

Sedacia súprava Tokio Maxi je kvalitná moderná priestranná sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava je rozkladacia s úložným priestorom. Čalúnenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzrkovníkov poťahových látok a ekokoží úplne sami.
€1189,00