V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Písací stôl B-48

Dvojmiestny písací stolík B-48. Zaujme tým, že za ním môžu súčasne sedieť dve osoby. Dostupný v prevedení dub sonoma a biela.
€189,00
€167,00
-11%

PC stolík EVALD

Pohodlie pri práci s notebookom na kolenách alebo posteli ponúka nízky stolík. Dostupný v čiernom prevedení.
€29,00

PC stolík/držiak na tablet MELTEN

Pohodlie pri práci s notebookom alebo tabletom na kolenách či posteli ponúka funkčný dizajnový stolík MELTEN.
€39,00

Písací stôl FINO

Kvalitný počítačový a písací stolík s otvorenými poličkami. Stolík je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€60,00

Písací stôl B-30

Moderný dizajn v kombinácii chrómu a bieleho vysokého lesku.
€179,00

Písací stôl B-31

Stolík so zaujímavým moderným dizajnom v kombinácii chrómu a bieleho vysokého lesku.
€220,00

Písací stôl B-32

Moderný dizajn v kombinácii ocele a bieleho vysokého lesku. Stolík má 2 praktické zásuvky.
€227,00

Písací stôl B-33

Kvalitný písací stolík v dekore biela + dub sonoma. Stolík má sklenený plát stola a 2 praktické zásuvky.
€197,00

Písací stôl B-36

Kvalitný písací stolík v dekore dub zlatý v kombinácii s čiernym kovom. Stolík má sklenený plát stola a 1 praktickú poličku.
€135,00

Písací stôl GROSSO

Kvalitný PC a písací stolík s otvorenými poličkami a zásuvkou s plnovýsuvným systémom otvárania. Stolík je dostupný v 2 farebných kombináciách.
€113,00

Počítačový stôl B-14

Mobilný výškovo nastaviteľný stolík na notebook v čiernej farbe. Časť pracovnej dosky je v sklone pre pohodlnú prácu, druhá časť je pevná pre myšku, kávu alebo pracovné podklady.
€67,00

Počítačový stôl B-19

Pohodlie pri práci s notebookom na kolenách alebo posteli ponúka nízky stolík vo farbe tmavý orech.
€19,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.