Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

PC stolík JOFRY

Jednoduché čisté línie prináša moderný dizajn stolíka Jofry. Stôl sa hodí najmä do menších priestorov.
€47,00

Písací stolík B-33

Kvalitný písací stolík v dekore biela + dub sonoma. Stolík má sklenený plát stola a 2 praktické zásuvky.
€173,00

Písací stolík B-36

Kvalitný písací stolík v dekore dub zlatý v kombinácii s čiernym kovom. Stolík má sklenený plát stola a 1 praktickú poličku.
€127,00

Písací stolík B-38

Kvalitný písací stolík v dekore biela doplnený farebnými čielkami na zásuvkách.
€134,00

Písací stolík KN-1

Štýlový stolík s otvorenou poličkou a 1 zásuvkou vo farebnom prevedení biela + prírodná.
€139,00

Rozkladací písací stôl REA TEENY 4 + 5

Dizajnovo jednoduchý no maximálne šetrný k priestoru. Jeho dizajn je podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Súčasťou stola je bočný kontajner, ktorý je vybavený nerezovými úchytkami, plnovýsuvnými zásuvkami a ABS hranami. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€156,00

Vrchný plát stola REA TEENY 5

Vrchná časť stolíka Rea Teeny 5. Mpžnosť výberu z 9 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€47,00

ASISTENT písací stôl AS 020PI

Písací stôl AS 020PI je praktický stôl z moderného kancelárskeho sektoru ASISTENT. Stôl má jednoduchý, ale nadčasový dizajn a poskytne Vám dostatok priestoru na prácu. Vyrába sa v 3 dekoroch.
€83,00

ASISTENT písací stôl AS 021PI

Písací stôl AS 021PI je písací stôl z moderného kancelárskeho sektoru ASISTENT. Stôl Vám poskytne dostatok priestoru na prácu vo Vašej kancelárií, alebo aj študentskej izbe. Vyrába sa v 3 dekoroch.
€72,00

ASISTENT písací stôl AS 023

Písací stôl AS 023 je moderný písací stôl s výsuvom na klávesnicu. Stôl tak môžete využiť aj ako počítačový. Je súčasťou variabilného kancelárskeho nábytku ASISTENT. Vyrába sa v 3 dekoroch.
€83,00

CEZAR písací / toaletný stolík CEZ16

Stolík CEZ16 s dvoma zásuvkami zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€65,00

CEZAR počítačový stolík CEZ17

Počítačový stolík CEZ17 je moderný PC stolík s 2 skrinkami a zásuvkou. Stolík je súčasťou sektorového systému CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€138,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.