Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Počítačový stôl B-6

Praktický mobilný PC stolík s výsuvom pre klávesnicu a poličkou v kombinácii kovu a dreva vo farbe jelša.
€75,00

Rozkladací písací stôl REA TEENY 4 + 5

Dizajnovo jednoduchý, no maximálne šetrný k priestoru. Jeho dizajn je podporený v neutrálnym bielym farebným prevedením. Súčasťou stola je bočný kontajner, ktorý je vybavený nerezovými úchytkami, plnovýsuvnými zásuvkami a ABS hranami. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€172,00

Vrchný plát stola REA TEENY 5

Vrchná časť stolíka Rea Teeny 5. Vrchný plát je dostupný v neutrálnom bielom farebnom prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€52,00

ASISTENT písací stôl AS 020PI

Písací stôl AS 020PI je praktický stôl z moderného kancelárskeho sektoru ASISTENT. Stôl má jednoduchý, ale nadčasový dizajn a poskytne Vám dostatok priestoru na prácu.
€99,00

ASISTENT písací stôl AS 021PI

Písací stôl AS 021PI je písací stôl z moderného kancelárskeho sektoru ASISTENT. Stôl Vám poskytne dostatok priestoru na prácu vo Vašej kancelárií, alebo aj študentskej izbe.
€88,00

ASISTENT písací stôl AS 023

Písací stôl AS 023 je moderný písací stôl s výsuvom na klávesnicu. Stôl tak môžete využiť aj ako počítačový. Je súčasťou variabilného kancelárskeho nábytku ASISTENT.
€99,00

FINEZJA písací stolík F16

Písací stolík F16 je praktický stôl vhodný do kancelárie či študentskej izby. Stôl Vám zabezpečí dostatok úložného priestoru v 8 samostatných zásuvkách. Je súčasťou sektorového systému FINEZJA. Je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€245,00

Kancelársky stôl RP-SPK-1200

Kancelársky stôl RP-SPK-1200 je moderný stôl s jednoduchým dizajnom. Má kovové nohy a farebné prevedenie dosky stola si môžete vybrať až z 9 dekorov. Šírka stola je 120 cm. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€244,00

Kancelársky stôl RP-SPK-1600

Kancelársky stôl RP-SPK-1600 je moderný stôl s jednoduchým dizajnom. Má kovové nohy a farebné prevedenie dosky stola si môžete vybrať až z 9 dekorov. Šírka stola je 160 cm. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€277,00

MAXIMUS písací stolík M19

Písací stolík MAXIMUS M19 je jednoduchý písací stolík zo sektorového systému MAXIMUS. Stolík sa skvele hodí do študentskej izby, kancelárie či pracovne. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€77,00

PC stôl VERNER NEW

Počítačový stôl Verner New je moderný písací stôl s výsuvom na klávesnicu. Je vhodný aj do menších priestorov. Vyrába sa v 2 dekoroch.
€58,00

PC stolík REA PLAY RP-ST-2

Písací stolík REA PLAY-ST-2 disponuje úložným priestorom v 4 zásuvkách. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie a jeden z 10 zaujímavých dekorov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€189,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.