Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Písací stôl LARISTOTE

Písací stôl Laristote je moderný písací stôl so šuflíkmi a otvorenou poličkou.
€79,00

Písací stôl SIRISS

Písací stôl Siriss je moderný písací stôl so šuflíkom a skrinkou. Vyrába sa v bielej farbe.
€66,00

Písací stôl TEYO

Písací stôl Teyo je moderný písací stôl so šuflíkom a otvorenými poličkami. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€65,00

Písací stolík REA SAM

REA SAM je moderný písací stolík. Má jednoduchý dizajn a jeho farebné prevedenie si môžete vybrať z 9 dekorov. Stolík je vhodný do kancelárie či študentskej izby.
€113,00

Písací stolík REA TOMMY

REA TOMMY je moderný písací stolík. Má veľmi zaujímavý dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. Stolík má zásuvku a poskytne Vám aj ďalší odkladací priestor, napríklad na poličke. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€119,00

Počítačový stôl MELICHAR

Počítačový stôl Melichar je jednoduchý písací stôl s výsuvom na klávesnicu. Je vhodný aj do menších priestorov. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€49,00

Počítačový stolík Nelly

Počítačový stolík Nelly so skrinkou, zásuvkou a troma poličkami zo študentskej izby NELLY.
€99,00

ROMERO písací stolík R15

Písací stolík s dvierkami a 4 zásuvkami zo sektoru ROMERO.
€135,00

Stôl REA OFFICE 60 pi/za

Stôl REA OFFICE 60 pi/za je univerzálny kancelársky stôl. Môžete ho použiť ako písací či počítačový stôl, ale aj ako zasadací stôl. Je vhodný nielen do kancelárie, ale aj do študentskej izby. Stôl sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€80,00

Stôl REA OFFICE 66

Stôl REA OFFICE 66 je rohový stôl. Je to štvrťkruh, ktorý Vám umožní využiť priestor v rohu kancelárie. Alebo vďaka nemu môžete spojiť kancelárske stoly. Stôl sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€50,00

Stôl REA OFFICE 67 pi/za

Stôl REA OFFICE 67 pi/za je univerzálny kancelársky stôl. Môžete ho použiť ako písací či počítačový stôl, ale aj ako zasadací stôl. Je vhodný nielen do kancelárie, ale aj do študentskej izby. Stôl sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€72,00

Stolík REA JAMIE

REA JAMIE je moderný jednoduchý stolík so zásuvkou. Farebné prevedenie stolíka si môžete zvoliť až z 9 prevedení pre korpus stola a môžete si vybrať až z 8 farebných prevedení zo vzorkovníka UNI color pre plát stola.
€83,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.