V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

FINEZJA toaletný / písací stolík F15

Toaletný stolík F15 je moderný toaletný stolík, ktorý poteší každú ženu. Je súčasťou sektorového systému FINEZJA. Je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€143,00

Písací stôl BOLIVAR KN-1

Kvalitný stolík v industriálnom štýle s možnosťou využitia ako písací či toaletný stolík.
€50,00

Stolík B-39

Kvalitný písací stolík v industriálnom štýle doplnený o zásuvku. Stolík sa vďaka svojim menším rozmerom skvele hodí do menších priestorov.
€117,00

Stolík NARVIK B-1

Kvalitný priestranný písací stolík v industriálnom štýle doplnený o zabudovaný policový regál.
€69,00

Toaletný stolík ADA + LED osvetlenie

ADA je romanticky pôsobiaci toaletný stolík, ktorý je dodávaný so zrkadlom a LED osvetlením. Stolík je dostupný v prevedení biely mat a lebo biely mat v kombinácií s bielym leskom.
€265,00

Toaletný stolík HOLLYWOOD

Toaletný stolík HOLLYWOOD so zrkadlom a LED osvetlením. Stolík najviac očarí ženské pohlavie. Dostupný je v 3 farebných prevedeniach.
€138,00

Toaletný stolík HOLLYWOOD - SKLADOM

Toaletný stolík HOLLYWOOD so zrkadlom a LED osvetlením. Stolík najviac očarí ženské pohlavie.
€135,00
€125,00
-7%

Počítačový stolík COSMO C09

3-zásuvkový PC stolík s výsuvom na klávesnicu zo sektorového systému COSMO. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€99,00

Počítačový stolík COSMO C09 - SKLADOM

3-zásuvkový PC stolík s výsuvom na klávesnicu zo sektorového systému COSMO. Stolík je SKLADOM VO FARBE DUB SONOMA.
€99,00

MAXIMUS počítačový stolík M31

Počítačový stolík MAXIMUS M31 je počítačový stolík s 3 zásuvkami a výsuvom na klávesnicu zo sektorového systému MAXIMUS. Môžete si vybrať až z 3 farebných prevedení.
€139,00

KORA kancelársky stôl KB

Priestranný kancelársky stôl v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stôl je súčasťou sektorového systému KORA.
€259,00

INDIANAPOLIS počítačový stolík 16

Počítačový stolík s výsuvom na klávesnicu a 4 zásuvkami INDIANAPOLIS 16 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Stolík je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€145,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.