Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Počítačový stolík MINI

Praktický počítačový stolík v jednuchom dizajne, ktorý Vám poskytne odkladací priestor na Váš počítač. Dostupný je v 2 farebných prevedeniach.
€39,00

Počítačový stolík Gregory

Stolík GREGORY je moderný počítačový stolík so 4 praktickými zásuvkami. Stolík je dostupný v 6 farebných prevedeniach.
€115,00

Počítačový stolík JACK

Jednoduchý počítačový stolík s praktickým odkladacím regálom v spodnej časti. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€59,00

Počítačový stolík PAUL 1

Počítačový stolík s praktickým vysokým policovým regálom. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€99,00

Počítačový / písací stolík IWO

Kvalitný, štýlový písací alebo počítačový stolík. Farebná kombinácia dub artisan + biela.
€129,00

Počítačový / písací stolík IWO I

Kvalitný, štýlový písací alebo počítačový stolík. Stolík je dodávaný aj s 3-zásuvkovým kontajnerom na kolieskach. Farebná kombinácia dub artisan + biela.
€239,00

FIGO písací stolík 08

Písací stolík s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Písací stolík je dostupný v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€125,00
€95,00
-24%

Písací stolík JOKER 14

Písací stolík so skrinkou zo sektorovej izby JOKER. Joker je sektorový nábytok vhodný do detskej, ale aj študentskej izby. Moderný dizajn, ktorý bude odrážať Váš štýl. Spája v sebe prvky bezpečnosti a funkčnosti.
€91,00

Písací stolík JOKER 13

Písací stolík so skrinkou a 2 zásuvkami zo sektorovej izby JOKER. Joker je sektorový nábytok vhodný do detskej, ale aj študentskej izby. Moderný dizajn, ktorý bude odrážať Váš štýl. Spája v sebe prvky bezpečnosti a funkčnosti.
€100,00

Písací stolík TOMMY T18

Písací stolík T18 z detského sektoru TOMMY. Vyrába sa vo farebnom prevedení grafit / enigma.
€129,00

SELENE toaletný stolík 31

Toaletný stolík s 2 zásuvkami zo sektorového systému SELENE.
€105,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.