Skrine

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie skrine. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Skriňa PIETRO 6D

Kvalitná priestranná 6-dverová šatníkova skriňa vyhotovená v elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa Pietro 6D Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným úložným systémom. Skriňa je výnimočná svojou nadštandardnou výškou až 237 cm.
€562,00

Skriňa PIETRO 4D

Kvalitná priestranná 4-dverová šatníkova skriňa vyhotovená v elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa Pietro 4D Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným úložným systémom. Skriňa je výnimočná svojou nadštandardnou výškou až 237 cm.
€382,00

Skriňa Malmo MA 2D

Kvalitná 2-dverová skriňa so zrkadlom s posuvnými dverami. Skriňa je vyhotovená v zaujímavom elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa Malmo MA 2D Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným úložným systémom.
€360,00

Skriňa MILANO MI21

Kvalitná 4-dverová skriňa so zrkadlom. Skriňa je vyhotovená v zaujímavom elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa Milano Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným úložným systémom.
€335,00

Skriňa Multi 39

Kvalitná 2-dverová skriňa so zrkadlom s posuvnými dverami. Skriňa je vyhotovená v zaujímavom elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa Multi 39 Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným úložným systémom.
€349,00

CEZAR šatníková skriňa CEZ1

Trojdverová kombinovaná skriňa CEZ1 s vešiakovou a policovou časťou zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€210,00

LIMA skriňa REG-1

Kvalitná moderná 1-dverová policová skriňa s 2 zásuvkami zo sektorového systému LIMA. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€98,00

Skriňa BELT

BELT je moderná skriňa s posuvnými dverami. Na dverách má zrkadlo a poskytne Vám bohatý úložný priestor, ktorý je zaujímavo prakticky rozčlenený. Skriňa BELT sa vyrába v 2 moderných farebných prevedeniach.
€179,00

Skriňa Berg 10

Kvalitná 2-dverová skriňa v klasickom štýle zo sektorového systému Berg. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€165,00

Skriňa COSMO C02

2-dveeová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami zo sektorového systému COSMO. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€150,00

Skriňa Elena 2D

Skriňa Elena 2D je 2-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€130,00

Skriňa Elena 3D

Skriňa Elena 3D je 3-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€165,00

Skriňa je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku. Riešenie odkladacieho priestoru si vyberte Vy sami. Presne také aké Vám vyhovuje. Skriňa môže byť vešiaková, policová, alebo kombinovaná

Vešiaková skriňa je zvyčajne užšia a poskytne Vám priestor pre zavesenie Vašich kabátov, nohavíc či košieľ. Policová skriňa Vám zase umožní si uložiť poskladané tričká či svetre. Skvelým kompromisom je kombinovaná skriňa.

V našej ponuke nájdete skrine v rôznych štýloch. Veľkej obľube sa tešia skrine so zrkadlom. Vyberiete si oblečenie zo skrine a po oblečení môžete hneď vidieť ako Vám to pristane. Zrkadlo naviac opticky zväčší spálňu. Skriňa so zrkadlom je teda skvelým pomocníkom v malej spálni.