V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Skrine

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie skrine. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Skriňa GWEN 70425

Jednoduchá moderná 2-dverová kombinovaná skriňa s 3 zásuvkami. Skriňa je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€165,00

Skriňa GWEN 70429

Priestranná moderná 4-dverová kombinovaná skriňa s 3 zásuvkami. Skriňa je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€269,00

Skriňa ROMUALDA 180

Kvalitná moderná 3-dverová kombinovaná skriňa so 6 zásuvkami. Skriňa je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€566,00

LIMA skriňa REG-1

Kvalitná moderná 1-dverová policová skriňa s 2 zásuvkami zo sektorového systému LIMA. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€136,00

Skriňa CEZAR CEZ1

Trojdverová kombinovaná skriňa CEZ1 s vešiakovou a policovou časťou zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€245,00

Skriňa COSMO C02

2-dverová kombinovaná skriňa s 2 zásuvkami zo sektorového systému COSMO. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€193,00

Skriňa Elena 2D

Skriňa Elena 2D je 2-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€169,00

Skriňa Elena 3D

Skriňa Elena 3D je 3-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€209,00

Skriňa Elena 3D + zrkadlo

Skriňa Elena 3D + zrkadlo je 3-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€229,00

Skriňa JOHN 01

2-dverová vešiaková skriňa inšpirovaná škandinávskym štýlom zo sektorového systému JOHN. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub lefkas + čierna.
€164,00

Skriňa KAJA 2F 2L

Skriňa KAJA 2F 2L je 4-dverová priestranná skriňa so zrkadlom. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€495,00

Skriňa KAJA 2F 2L 3S

Skriňa KAJA 2F 2L 3S je 4-dverová priestranná skriňa so zrkadlom. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí, ktorý je navyše doplnený o 3 priestranné zásuvky. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€549,00

Skriňa je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku. Riešenie odkladacieho priestoru si vyberte Vy sami. Presne také aké Vám vyhovuje. Skriňa môže byť vešiaková, policová, alebo kombinovaná

Vešiaková skriňa je zvyčajne užšia a poskytne Vám priestor pre zavesenie Vašich kabátov, nohavíc či košieľ. Policová skriňa Vám zase umožní si uložiť poskladané tričká či svetre. Skvelým kompromisom je kombinovaná skriňa.

V našej ponuke nájdete skrine v rôznych štýloch. Veľkej obľube sa tešia skrine so zrkadlom. Vyberiete si oblečenie zo skrine a po oblečení môžete hneď vidieť ako Vám to pristane. Zrkadlo naviac opticky zväčší spálňu. Skriňa so zrkadlom je teda skvelým pomocníkom v malej spálni.