V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Skrine so závesnými dverami

Usporiadať podľa:

Skriňa ARES AS11

Skriňa ARES AS11 je priestranná 2-dverová vešiaková skriňa z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Skriňa disponuje systémom tichého uzatvárania. Je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€281,00

Skriňa Elena 2D

Skriňa Elena 2D je 2-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€169,00

Skriňa Elena 3D

Skriňa Elena 3D je 3-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€209,00

Skriňa Elena 3D + zrkadlo

Skriňa Elena 3D + zrkadlo je 3-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí kombinovaný systém pozostávajúci z vešiakovej a policovej časti. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€229,00

Skriňa KAJA 2F 2L

Skriňa KAJA 2F 2L je 4-dverová priestranná skriňa so zrkadlom. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€495,00

Skriňa KAJA 2F 2L 3S

Skriňa KAJA 2F 2L 3S je 4-dverová priestranná skriňa so zrkadlom. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí, ktorý je navyše doplnený o 3 priestranné zásuvky. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€549,00

Skriňa KAJA 2F 2LAM

Skriňa KAJA 2F 2LAM je 4-dverová priestranná šatníková skriňa s lamelami na dverách. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€505,00

Skriňa KAJA 2L 2F

Skriňa KAJA 2L 2F je 4-dverová priestranná skriňa so zrkadlom. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€495,00

Skriňa KAJA 2L 2F 3S

Skriňa KAJA 2L 2F 3S je 4-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí, ktorý je navyše doplnený o 3 priestranné zásuvky. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€569,00

Skriňa KAJA 2L 2LAM

Skriňa KAJA 2L 2LAM je 4-dverová priestranná šatníková skriňa so zrkadlom a lamelami na dverách. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€578,00

Skriňa KAJA 2LAM 2F

Skriňa KAJA 2LAM 2F je 4-dverová priestranná šatníková skriňa s lamelami na dverách. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€505,00

Skriňa KAJA 2LAM 2F 3S

Skriňa KAJA 2LAM 2F 3S je 4-dverová priestranná skriňa. Vnútro skrine tvorí veľmi praktický kombinovaný systém pozostávajúci z jednej vešiakovej a dvoch policových častí, ktorý je navyše doplnený o 3 priestranné zásuvky. Skriňa je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€579,00

Skrine so závesnými dverami ponúkajú taktiež dostatok úložného priestoru. Rozloženie skrine si môžete vybrať sami podľa toho, čo Vám najviac vyhuvuje. V ponuke máme vešiakové skrine, policové skrine, kombinované skrine a taktiež skrine s nadstavcami.