Skrine so závesnými dverami

Usporiadať podľa:

Skriňa BIG - mat

Skriňa BIG - mat je kvalitná 3-dverová kombinovaná skriňa. Vnútro skrine tvorí policová a vešiaková časť. Možnosť výberu skrine z 2 farebných prevedení. Povrch skrine je celý matný.
€304,00

Skriňa policová REA VENEZIA 1

Skriňa REA VENEZIA 1 je jednodverová policová skriňa. Vďaka modernému a nadčasovému dizajnu je vhodná do spálne, detskej, či študentskej izby, ale aj napríklad do predsiene. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€110,00

Skriňa REA CATANIA 1

Skriňa Rea Catania 1 je kvalitná pristranná 1-dverová kombinovaná skriňa ktorá Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK..
€129,00

Skriňa REA CATANIA 2

Skriňa Rea Catania 2 je kvalitná pristranná 2-dverová kombinovaná skriňa ktorá Vám poskytne dostatok úložného priestoru. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK..
€225,00

Skriňa REA OREGON

Kombinovaná štvordielna skriňa REA OREGON v 9 farebných prevedeniach. Skriňa ponúka veľké množstvo rôznorodého úložného priestoru. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€295,00

Skriňa REA VENEZIA 2D

Skriňa REA VENEZIA 2D je dvojdverová kombinovaná skriňa. Úložný priestor je rozdelený na vešiakovú a policovú časť. Jedna praktická polica je aj nad vešiakovou časťou. Vďaka modernému dizajnu je vhodná do spálne, detskej či študentskej izby, ale aj napríklad do predsiene. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€186,00

Skriňa REA VENEZIA 3

Kombinovaná trojdverová skriňa REA VENEZIA 3 je modernou skriňou, ktorá je vďaka svojmu dizajnu vhodná do spálne, detskej či študentskej izby, ale aj do predsiene. Úložný priestor je rozdelený na vešiakovú a policovú časť. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€236,00

Skriňa REA VENEZIA 4

Kombinovaná štvordverová skriňa REA VENEZIA 4 je vďaka modernému dizajnu vhodná do spálne, detskej či študentskej izby, ale aj do predsiene. Úložný priestor je rozdelený na policovú a vešiakovú časť. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€313,00

Skriňa Stella

Skriňa Stella je praktická jednoduchá priestranná kombinovaná skriňa s moderným dizajnom a 3-dverovým nadstavcom ktorá poskytne Vašej izbe dostatok rôznorodého úložného priestoru. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma alebo buk.
€169,00

SPACE skriňa

Skriňa so zrkadlom z predsieňového sektoru Space.
€224,00

TIENEN skriňa 1D TYP11

Skriňa 1D TYP11 je kvalitná 1-dverová skriňa s 2 zásuvkami zo sektorového systému TIENEN. Skriňa Vás zaujme nielen svojim moderným a elegantným dizajnom, kovovými úchytkami, ale aj možnosťou výberu z 2 farebných prevedení.
€209,00

Trojdielna skriňa REA 700

Trojdielna skriňa REA 700 je vďaka svojmu modernému dizajnu vhodná do spálne aj predsiene. Skriňa Vám poskytne dostatok úložného priestoru vďaka vešiakovej a policovej časti a 3 nadstavcom. Poteší Vás tiež odkladací priestor v 2 zásuvkách a zrkadlo vo veľkosti dverí na skrini. Vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€263,00

Skrine so závesnými dverami ponúkajú taktiež dostatok úložného priestoru. Rozloženie skrine si môžete vybrať sami podľa toho, čo Vám najviac vyhuvuje. V ponuke máme vešiakové skrine, policové skrine, kombinované skrine a taktiež skrine s nadstavcami.