Kuchyne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kuchyne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kuchynská linka SICILIA

Sektorová kuchynská linka Sicilia s nádychom romantického štýlu. Široký výber skriniek Vám umožní vyskladať krásnu kuchyňu, kde sa varenie stane pôžitkom.

Kuchynská linka LUNA

Moderná kuchynská linka LUNA s frézovanými dvierkami. Matný povrch spolu s neutrálnymi farbami vytvoria elegantnú kuchyňu v domácnosti. Kuchynská linka je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.

Kuchynská linka ASPEN

Kuchynská linka Aspen je sektorová kuchynská linka. Aspen má bezúchytkové otváranie dvierok. Je vyrábaná v dvoch farebných prevedeniach bieleho a sivého lesku.

Kuchynská linka Royal

Kuchynská linka Royal je sektorová kuchynská linka. Royal upúta zaujímavým a veľmi populárnym škandinávskym vzhľadom. Je vyrábaná v kombinácii bielej a borovice nordickej.

Kuchynská linka VIGO - LESK 260

Kvalitná kuchynská linka VIGO - LESK v zostave so šírkou 260 cm. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s dvierkami v bielom alebo bordovom v lesku. Kuchynská linka má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€548,00

Kuchynská linka VIGO - MAT 270

Kvalitná kuchynská linka VIGO - MAT v zostave so šírkou 270 cm. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií so sivou matnou. Kuchynská linka má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€686,00

Sektorová kuchynská linka LARA

Moderná kuchynská linka LARA je vyrobená v obľúbených farbách. Krásnej snehobielej, cappucinovej a sivej s lesklou povrchovou úpravou. Kuchynskú linku si vyskladajte podľa Vašich predstáv a priestorových možností z množstva skriniek, ktoré táto zostava ponúka. Kuchynská linka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.

Sektorová kuchynská linka Modena

Kuchynská linka MODENA je novinkou medzi kuchyňami. MODENA je kvalitná sektorová kuchynská linka pestrou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub artisan v kombinácií s čiernym matom.

Sektorová kuchynská linka STILO

Kuchynská linka STILO je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub artisan v kombinácii s bielou, dub artisan v kombinácii s grafit mat alebo jednofarebnou bielou. Kuchynskú linku tvorí až 46 komponentov. Linka Stilo má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

Kuchynská linka VIGO - LESK je kvalitná sektorová kuchynská linka najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s bielou alebo bordovou vo vysokom lesku. Kuchynskú linku tvorí až 41 komponentov. Linka VIGO - LESK má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

Kuchynská linka VIGO je kvalitná sektorová kuchynská linka najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií so sivou matnou. Kuchynskú linku tvorí až 41 komponentov. Linka VIGO má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VENTO

Kvalitná sektorová kuchynská linka s moderným dizajnom. Kuchynská linka disponuje systémom tichého uzatvárania a ponúka možnosť výberu zo 4 farebných prevedení pre dvierka skriniek. Kuchynská linka obsahuje veľké množstvo samostatných komponentov, vďaka ktorým si môžete vytvoriť kuchyňu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

VYBERÁME KUCHYŇU

Jedlo je pre človeka dôležité . Prisudzuje sa mu taká váha aj z toho dôvodu , že ľudia majú potrebu sa pri spoločnom jedle stretávať s rodinou a priateľmi . Práve preto tvorí kuchyňa pomyselné centrum domácnosti . Aj keď sa v nej práve nevarí, je dôležitou súčasťou domova .
Pri výbere kuchyne alebo jej častí je potrebné si uvedomiť , že v poslednej dobe prešla jej úloha radom zmien . Kuchyňa predtým fungovala iba ako prípravovňa jedla , zatiaľ čo samotné stolovanie sa odohrávalo vedľa v jedálni . Ako priestor bola od zvyšku domácnosti oddelená , a preto bol dôraz kladený predovšetkým na jej funkciu a praktickosť , ktorú ocenili len jej používatelia .
V súčasnosti plní kuchyňa v rade domácností tiež úlohu spoločenskú , reprezentatívne a často funguje aj ako hlavná  komunikačná zóna . Veľa dizajnérov prepojuje v interiéri kuchyňu s jedálňou alebo s inými miestnosťami . Otvorili ju do priestoru a vďaka tomu sa stala moderným miestom pre stretávanie ľudí a ich komunikáciu . Vďaka týmto zmenám začali ľudia tráviť viac času v kuchyni , priestore predtým určenom len pani domu .

Nezabudnite tiež , že štýl a vybavenosť novej domácnosti sa často posudzuje práve podľa kuchyne . Nezriedka sa stáva , že aj návštevám sa najprv ukazuje kuchyňa a až po nej zvyšok interiéru .
Z toho vyplýva jediné . Ak chcete , aby Vám kuchyňa vždy dobre slúžila , nemali by ste sa pri jej výbere príliš obmedzovať . Vieme , že zákazníkom NONSTOP-NÁBYTKU na kvalite kuchynského vybavenia záleží . Preto im ponúkame len ten sortiment , o ktorom sme presvedčení , že splní ich nároky .
S ohľadom na to , že sa zmenil vkus a ľudia stále častejšie vyžadujú originálne kusy a riešenia na mieru. U nás  NONSTOP-NÁBYTKU nájdete - klasické blokové kuchynskej linky za zvýhodnené ceny aj variabilné sektorové kuchyne ,ktoré si dokážete vyskladať podľa svojich požiadaviek a potrieb.