V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kuchyne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kuchyne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sektorová kuchynská linka MONZA

Kuchynská linka MONZA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym farebným prevedením v kombinácii s dvierkami v dekore orech okapi. Linka MONZA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka ARONA

Kuchynská linka ARONA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym farebným prevedením v kombinácii s dvierkami v dekore cashmere. Linka ARONA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka SIENA

Kuchynská linka SIENA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym matným farebným prevedením na korpuse aj dvierkach. Linka SIENA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Kuchynská linka ELIZABETH 240

Kuchynská linka ELIZABETH 240 je kvalitná kuchynská linka s plynovými piestami. Celková šírka kuchynskej linky je 240 cm. Kuchynská linka je dostupná v 2 farebných kombináciách.
€499,00

Kuchynská linka KSENIA 240

Kuchynská linka KSENIA 240 je kvalitná kuchynská linka s lamelami. Celková šírka kuchynskej linky je 240 cm. Kuchynská linka je dostupná vo farebnej kombinácii antracit + pistácia + orech.
€415,00

Kuchynská linka TAMARA 240

Kuchynská linka TAMARA 240 je kvalitná kuchynská linka s lamelami a dvierkami v dekore mramor. Celková šírka kuchynskej linky je 240 cm. Kuchynská linka je dostupná vo farebnej kombinácii carbon wood + mramor + čierne lamely.
€449,00

Kuchynská linka TATIANA 240

Kuchynská linka TATIANA 240 je kvalitná kuchynská linka s lamelami. Celková šírka kuchynskej linky je 240 cm. Kuchynská linka je dostupná vo farebnej kombinácii dub sonoma + kašmír + lamely orech.
€395,00

Kuchynská linka VIKTORIA 240

Kuchynská linka VIKTORIA 240 je kvalitná kuchynská linka s plynovými piestami. Celková šírka kuchynskej linky je 240 cm. Kuchynská linka je dostupná v kombinácii bielej a tmavomodrej farby.
€489,00

Sektorová kuchynská linka OLDSTYLE

Kuchynská linka OLD STYLE je výnimočná sektorová kuchynská linka v old style štýle na regulovateľných nožičkách. Dostupné farebné prevedenie: antracit mat + old style.

Sektorová kuchynská linka STILO

Kuchynská linka STILO je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn vytvárajú 4 rôzne farebné kombinácie. Kuchynskú linku tvorí až 46 komponentov. Linka Stilo má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VENTO

Kvalitná sektorová kuchynská linka s moderným dizajnom. Kuchynská linka disponuje systémom tichého uzatvárania a ponúka možnosť výberu zo 4 farebných prevedení pre dvierka skriniek. Kuchynská linka obsahuje veľké množstvo samostatných komponentov, vďaka ktorým si môžete vytvoriť kuchyňu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

Kuchynská linka VIGO - LESK je kvalitná sektorová kuchynská linka s veľmi širokou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Kuchynskú linku tvorí mnoho rôznych komponentov, vďaka ktorým si viete vyskladať kuchyňu podľa svojich priestorových možností.

VYBERÁME KUCHYŇU

Jedlo je pre človeka dôležité . Prisudzuje sa mu taká váha aj z toho dôvodu , že ľudia majú potrebu sa pri spoločnom jedle stretávať s rodinou a priateľmi . Práve preto tvorí kuchyňa pomyselné centrum domácnosti . Aj keď sa v nej práve nevarí, je dôležitou súčasťou domova .
Pri výbere kuchyne alebo jej častí je potrebné si uvedomiť , že v poslednej dobe prešla jej úloha radom zmien . Kuchyňa predtým fungovala iba ako prípravovňa jedla , zatiaľ čo samotné stolovanie sa odohrávalo vedľa v jedálni . Ako priestor bola od zvyšku domácnosti oddelená , a preto bol dôraz kladený predovšetkým na jej funkciu a praktickosť , ktorú ocenili len jej používatelia .
V súčasnosti plní kuchyňa v rade domácností tiež úlohu spoločenskú , reprezentatívne a často funguje aj ako hlavná  komunikačná zóna . Veľa dizajnérov prepojuje v interiéri kuchyňu s jedálňou alebo s inými miestnosťami . Otvorili ju do priestoru a vďaka tomu sa stala moderným miestom pre stretávanie ľudí a ich komunikáciu . Vďaka týmto zmenám začali ľudia tráviť viac času v kuchyni , priestore predtým určenom len pani domu .

Nezabudnite tiež , že štýl a vybavenosť novej domácnosti sa často posudzuje práve podľa kuchyne . Nezriedka sa stáva , že aj návštevám sa najprv ukazuje kuchyňa a až po nej zvyšok interiéru .
Z toho vyplýva jediné . Ak chcete , aby Vám kuchyňa vždy dobre slúžila , nemali by ste sa pri jej výbere príliš obmedzovať . Vieme , že zákazníkom NONSTOP-NÁBYTKU na kvalite kuchynského vybavenia záleží . Preto im ponúkame len ten sortiment , o ktorom sme presvedčení , že splní ich nároky .
S ohľadom na to , že sa zmenil vkus a ľudia stále častejšie vyžadujú originálne kusy a riešenia na mieru. U nás  NONSTOP-NÁBYTKU nájdete - klasické blokové kuchynskej linky za zvýhodnené ceny aj variabilné sektorové kuchyne ,ktoré si dokážete vyskladať podľa svojich požiadaviek a potrieb.