Kuchyne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kuchyne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kuchynská linka BIANKA 180

Kuchynská linka BIANKA 180 je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA 180 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€317,00

Kuchynská linka BIANKA 180 SP

Kuchynská linka BIANKA 180 SP je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA 180 SP má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€245,00

Kuchynská linka BIANKA 260

Kuchynská linka BIANKA 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€444,00

Kuchynská linka CHAMONIX

Kuchynská linka CHAMONIX je moderná kuchynská linka. Je dodávaná s pracovnou doskou 28 mm. K linke si môžete doobjednať drez. CHAMONIX je sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si teda môžete vyskladať aj sami, podľa Vašich priestorových možností.
€369,00
€275,00
-25%

Kuchynská linka DOMINIKA

Kuchynská linka DOMINIKA je jednoduchá, ale moderná kuchynská linka. Korpus linky je v bielej farbe. Dvierka sú v zaujímavej farbe klon. Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou.

Kuchynská linka EKO-AKACJA

Kuchynská linka EKO-AKACJA je moderná sektorová kuchynská linka. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka má moderný dizajn a zaujímavé farebné prevedenie.

Kuchynská linka EMA 240

EMA 240 je moderná kuchynská linka od slovenského výrobcu. Súčasťou kuchynskej zostavy je pracovná doska. Sami si vyberte farebné prevedenie korpusu skriniek a dvierok.
€482,00

Kuchynská linka EUROLINE MINI 210

Kuchynská linka EUROLINE MINI 210 je moderná kuchynská linka. Je produktom slovenského výrobcu. Vyrába sa v 9 farebných prevedeniach.
€184,00

Kuchynská linka EUROLINE MINI PLUS 210

Kuchynská linka EUROLINE MINI PLUS 210 je moderná kuchynská linka. Je produktom slovenského výrobcu. Vyrába sa v 9 farebných prevedeniach.
€218,00

Kuchynská linka GREY 180

Kuchynská linka GREY 180 je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY 180 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€317,00

Kuchynská linka GREY 180 SP

Kuchynská linka GREY 180 SP je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY 180 SP má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€245,00

Kuchynská linka GREY 260

Kuchynská linka GREY 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.
€444,00

VYBERÁME KUCHYŇU

Jedlo je pre človeka dôležité . Prisudzuje sa mu taká váha aj z toho dôvodu , že ľudia majú potrebu sa pri spoločnom jedle stretávať s rodinou a priateľmi . Práve preto tvorí kuchyňa pomyselné centrum domácnosti . Aj keď sa v nej práve nevarí, je dôležitou súčasťou domova .
Pri výbere kuchyne alebo jej častí je potrebné si uvedomiť , že v poslednej dobe prešla jej úloha radom zmien . Kuchyňa predtým fungovala iba ako prípravovňa jedla , zatiaľ čo samotné stolovanie sa odohrávalo vedľa v jedálni . Ako priestor bola od zvyšku domácnosti oddelená , a preto bol dôraz kladený predovšetkým na jej funkciu a praktickosť , ktorú ocenili len jej používatelia .
V súčasnosti plní kuchyňa v rade domácností tiež úlohu spoločenskú , reprezentatívne a často funguje aj ako hlavná  komunikačná zóna . Veľa dizajnérov prepojuje v interiéri kuchyňu s jedálňou alebo s inými miestnosťami . Otvorili ju do priestoru a vďaka tomu sa stala moderným miestom pre stretávanie ľudí a ich komunikáciu . Vďaka týmto zmenám začali ľudia tráviť viac času v kuchyni , priestore predtým určenom len pani domu .

Nezabudnite tiež , že štýl a vybavenosť novej domácnosti sa často posudzuje práve podľa kuchyne . Nezriedka sa stáva , že aj návštevám sa najprv ukazuje kuchyňa a až po nej zvyšok interiéru .
Z toho vyplýva jediné . Ak chcete , aby Vám kuchyňa vždy dobre slúžila , nemali by ste sa pri jej výbere príliš obmedzovať . Vieme , že zákazníkom NONSTOP-NÁBYTKU na kvalite kuchynského vybavenia záleží . Preto im ponúkame len ten sortiment , o ktorom sme presvedčení , že splní ich nároky .
S ohľadom na to , že sa zmenil vkus a ľudia stále častejšie vyžadujú originálne kusy a riešenia na mieru. U nás  NONSTOP-NÁBYTKU nájdete - klasické blokové kuchynskej linky za zvýhodnené ceny aj variabilné sektorové kuchyne ,ktoré si dokážete vyskladať podľa svojich požiadaviek a potrieb.