Kuchyne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie kuchyne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Kuchynská linka KARMEN 260

Kuchynská linka KARMEN 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s krémovou vo vysokom lesku. Linka KARMEN 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€468,00

Kuchynská linka KARMEN 260 + návrh v cene

Kuchynská linka KARMEN 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s krémovou vo vysokom lesku. Linka KARMEN 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€468,00

Kuchynská linka KARMEN/GREY 240

Kuchynská linka KARMEN/GREY 240 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s krémovou a sivou vo vysokom lesku. Linka KARMEN/GREY 240 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€425,00

Kuchynská linka KARMEN/GREY 260

Kuchynská linka KARMEN/GREY 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s krémovou a sivou vo vysokom lesku. Linka KARMEN/GREY 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€468,00

Kuchynská linka Rio lesk 240

Moderná kuchynská linka v šírke 240 cm. Rio Mat je dostupná v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.
€445,00

Kuchynská linka Rio mat 240

Moderná kuchynská linka v šírke 240 cm. Rio Mat je dostupná v dekore dub san remo v kombinácii s bielou matnou.
€338,00

Kuchynská linka ROSE 180

Kuchynská linka ROSE 180 je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s červenou vo vysokom lesku. Linka ROSE 180 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€337,00

Kuchynská linka ROSE 180 SP

Kuchynská linka ROSE 180 SP je praktická kuchynská linka vhodná do menších bytov. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s červenou vo vysokom lesku. Linka ROSE 180 SP má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€274,00

Kuchynská linka ROSE 260

Kuchynská linka ROSE 260 je praktická linka s moderným dizajnom. Ten je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s červenou vo vysokom lesku. Linka ROSE 260 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€468,00

Rohová kuchynská linka BIANKA 190/170

Kuchynská linka BIANKA 190/170 je moderná rohová kuchynská linka. Jej moderný vzhľad je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA 190/170 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€605,00

Rohová kuchynská linka GREY 190/170

Rohová kuchynská linka GREY 190/170 je moderná kuchynská linka. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY 190/170 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€605,00

Rohová kuchynská linka KARMEN 190/170

Rohová kuchynská linka KARMEN 190/170 je moderná kuchynská linka. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s krémovou vo vysokom lesku. Linka KARMEN 190/170 má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.
€605,00

VYBERÁME KUCHYŇU

Jedlo je pre človeka dôležité . Prisudzuje sa mu taká váha aj z toho dôvodu , že ľudia majú potrebu sa pri spoločnom jedle stretávať s rodinou a priateľmi . Práve preto tvorí kuchyňa pomyselné centrum domácnosti . Aj keď sa v nej práve nevarí, je dôležitou súčasťou domova .
Pri výbere kuchyne alebo jej častí je potrebné si uvedomiť , že v poslednej dobe prešla jej úloha radom zmien . Kuchyňa predtým fungovala iba ako prípravovňa jedla , zatiaľ čo samotné stolovanie sa odohrávalo vedľa v jedálni . Ako priestor bola od zvyšku domácnosti oddelená , a preto bol dôraz kladený predovšetkým na jej funkciu a praktickosť , ktorú ocenili len jej používatelia .
V súčasnosti plní kuchyňa v rade domácností tiež úlohu spoločenskú , reprezentatívne a často funguje aj ako hlavná  komunikačná zóna . Veľa dizajnérov prepojuje v interiéri kuchyňu s jedálňou alebo s inými miestnosťami . Otvorili ju do priestoru a vďaka tomu sa stala moderným miestom pre stretávanie ľudí a ich komunikáciu . Vďaka týmto zmenám začali ľudia tráviť viac času v kuchyni , priestore predtým určenom len pani domu .

Nezabudnite tiež , že štýl a vybavenosť novej domácnosti sa často posudzuje práve podľa kuchyne . Nezriedka sa stáva , že aj návštevám sa najprv ukazuje kuchyňa a až po nej zvyšok interiéru .
Z toho vyplýva jediné . Ak chcete , aby Vám kuchyňa vždy dobre slúžila , nemali by ste sa pri jej výbere príliš obmedzovať . Vieme , že zákazníkom NONSTOP-NÁBYTKU na kvalite kuchynského vybavenia záleží . Preto im ponúkame len ten sortiment , o ktorom sme presvedčení , že splní ich nároky .
S ohľadom na to , že sa zmenil vkus a ľudia stále častejšie vyžadujú originálne kusy a riešenia na mieru. U nás  NONSTOP-NÁBYTKU nájdete - klasické blokové kuchynskej linky za zvýhodnené ceny aj variabilné sektorové kuchyne ,ktoré si dokážete vyskladať podľa svojich požiadaviek a potrieb.