K novému nábytku Vám ponúkame tieto služby

Pre komplexný servis a Vašu maximálnu spokojnosť Vám ponúkame tieto služby na celom území Slovenska:

Vynáška nábytku do domu alebo bytu.

Štandardne doručujeme nábytok k prvým dverám domu alebo bytovému domu. Ak potrebujete pomôcť s vynesením nábytku až do bytu alebo domu radi Vám pomôžeme. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Bezplatný odvoz Vášho starého nábytku.

Radi by ste si kúpili nový nábytok, ale neviete čo so starým? Kúpte si nábytok u nás a starý nábytok Vám bezplatne odvezieme. Stačí ak starý nábytok približne v rovnakej veľkosti znesiete pred bránu pri dodaní nového. Vieme Vám pomôcť aj so znesením starého nábytku.

Doručenie nábytku v sobotu.

Nábytok štandardne doručujeme počas pracovných dní. Ak Vám to nevyhovuje tak Vám nábytok doručíme aj v sobotu. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Montáž nábytku našimi pracovníkmi.

Nábytok dodávame s návodom na montáž. Čalúnený nábytok nevyžaduje montáž, alebo len veľmi jednoduchú montáž. Montáž nábytku dodávaného v demonte môže byť časovo náročná.

Ak si to želáte, nábytok Vám zmontujeme u Vás doma. Odborná montáž nábytku zaručí jeho dlhú životnosť. Naši pofesionálny montážnici maju dostatok skúsenosti a potrebné náradie aby montáž prebehla rýchlo a hladko. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.