Pracovné dosky a doplnky do kuchyne

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pracovné dosky a doplnky do kuchyne. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Rohová lišta 28mm

Rohová lišta na pracovné dosky na hrúbku 28 mm.
€5,00

Rohová lišta 38mm

Rohová lišta na pracovné dosky na hrúbku 38 mm.
€5,00

Spojovacia lišta 28mm

Spojovacia lišta na pracovné dosky na hrúbku 28 mm.
€5,00

Spojovacia lišta 38mm

Spojovacia lišta na pracovné dosky na hrúbku 38 mm.
€5,00

Ukončovacia lišta 28mm

Ukončovacia lišta na pracovné dosky na hrúbku 28 mm.
€5,00

Ukončovacia lišta 38mm

Ukončovacia lišta na pracovné dosky na hrúbku 38 mm.
€5,00

V tejto kategórii nájdete rôzne pracovné dosky, drezy, vodovodné batérie, lišty ale aj rôzne doplnky.

Pracovná doska je nevyhnutnou súčasťou kuchynskej linky. Pracovná doska sa vyrába v rôznej hrúbke a rozličných farebných prevedeniach. Ak chcete v kuchyni navodiť pocit harmónie a jednotnosti vyberte si pracovnú dosku, ktorá bude ladiť s dekorom kuchynskej linky.
Pracovná doska je poväčšine dodávaná v celku bez výrezu na drez. Vyrezanie otvoru na drez si musíte zabezpečiť sami, podľa toho kde budete mať umiestnenú drezovú skrinku s drezom.

Drez patrí k základným komponentom kuchynskej linky. Okrem praktickej funkcie dotvára celkový dizajn kuchyne. Preto sa drez vyrába vo viacerých štýloch a materiáloch. Najobľúbenejšie sú drezy z nerezu, vďaka jednoduchej údržbe.

Vodovodné batérie sú nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne, preto by ich výber nemal byť podceňovaný. Pre batérie je dôležité najmä to, aby plnily svoju funkciu. Nemenej dôležitým je aj ich vzhľad - pre niekoho možno nepodstatný detail, ktorý sa nepodieľa na celkovom dojme z kuchyne.