Sektorové kuchyne

Usporiadať podľa:

Kuchynská linka BORA

Kuchynská linka BORA je sektorová kuchynská linka v tradičnom dizajne. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb a priestorových možností. Štýlový dizajn linky je vhodne doplnený farebným prevedením Jelša.

Kuchynská linka CHAMONIX + drez ZADARMO

Kuchynská linka CHAMONIX je moderná kuchynská linka. K linke Vám teraz dáme drez ZADARMO. CHAMONIX je sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si teda môžete vyskladať aj sami, podľa Vašich priestorových možností. Alebo nám napíšte akú máte predstavu a my Vám zašleme 3D vizualizáciu do 24 hodín. Pozrite si aj názory našich zákazníkov na túto kuchynskú linku!
€379,00
€311,00
-17%

Kuchynská linka EKO-AKACJA

Kuchynská linka EKO-AKACJA je moderná sektorová kuchynská linka. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka má moderný dizajn a zaujímavé farebné prevedenie.

Kuchynská linka REA ALFA UP

Sektorová kuchynská linka REA ALFA UP je modernou kuchynskou zostavou. Nadčasový dizajn je doplnený kovovými nožičkami v prednej časti a kovovými úchytkami. Vybrať si môžete až zo 7 zaujímavých dezénov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Kuchynská linka SONOMA

Kuchynská linka SONOMA je moderná sektorová kuchynská linka. Vyrába sa v modernom farebnom prevedení dub sonoma. Kuchynskú linku si môžete objednať ako celok alebo si môžete jednotlivé skrinky vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností.
€359,00

Kuchynská linka WENUS 09

Kuchynská linka WENUS 09 je moderná, sektorová kuchynská linka v bielom farebnom prevedení. Kuchynskú linku si môžete objednať ako celok v uvedených rozmeroch, alebo si môžete jednotlivé skrinky objednať samostatne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.
€395,00

NOVA PLUS - sektorová kuchynská linka

NOVA PLUS je sektorová kuchynská linka. Vďaka množstvu samostatných komponentov si môžete vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Vyrába sa v 5 farebných kombináciách.

Sektorová kuchynská linka BIANKA

Kuchynská linka BIANKA je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Linka BIANKA má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka ELMA

Kuchynská linka ELMA je moderná sektorová kuchynská linka, ktorá ponúka množstvo samostatných skriniek. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať sami, podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Linka je dostupná v bordovo-šedej farebnej kombinácii.

Sektorová kuchynská linka GREY

Kuchynská linka GREY je sektorová kuchynská linka. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením sivá matná v kombinácií so sivou vo vysokom lesku. Linka GREY má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Je dodávaná s pracovnou doskou.

Sektorová kuchynská linka KARMEN

Kuchynská linka KARMEN je moderná sektorová kuchynská linka vo vysokom krémovom lesku. KARMEN je sektorová linka, jednotlivé skrinky si tak môžete vyskladať presne podľa Vašich potrieb. Túto linku môžete kombinovať s kuchynskou linkou BIANKA, GREY alebo ROSE.

Sektorová kuchynská linka LEX

LEX je sektorová kuchynská linka. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich potrieb a priestorových možností.

Sektorové kuchynské linky tvoria samostatnú kategóriu. Ich obrovskou výhodou je, že ponúkajú veľké množstvo rôznych skriniek, či už ide o klasické skrinky, rohové skrinky, skrinky na vstavané spotrebiče ako napríklad skrinka na vstavanú umývačku riadu, mikrovlnku, teplovzdušnú rúru, ako aj skrinky klasické, úzke, potravinové ale aj ukončovacie skrinky a regály.

Kuchynskú linku si tak môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a prispôsobiť ju Vašim potrebám rovnako ako aj priestorovým možnostiam.