Sektorové kuchyne

Usporiadať podľa:

Kuchynská linka VERA

Kuchynská linka VERA je ultramoderná kuchynská voľba. Ponúka kombináciu vidieckeho a sofistikovaného šarmu v podaní dubu wotan a svetlosivého matu.

Kuchynská linka ELENA

Sektorová kuchynská linka ELENA. Moderná kombinácia dubu artisan a matnej čiernej, ktorá nikdy neomrzí.

Kuchynská linka TANYA

Kuchynská linka TANYA je zmes moderného a tradičného dizajnu s veľmi aktuálnou a trendy matnou povrchovou úpravou. Navrhnite si vlastnú kuchyňu z ponúkaných skriniek. TANYA je dostupná v dvoch farebných kombináciách.

Kuchynská linka LINEA GREY

LINEA je moderná sektorová kuchynská linka s klasickými prvkami. Kvalitná a vysoko funkčná zostava s množstvom komponentov splní Vaše každodenné potreby.

Kuchynská linka LINEA WHITE

LINEA je krásna, elegantná sektorová kuchynská linka, ktorej čiste línie dopňajú výrazné zlaté úchytky. Kvalitná a vysoko funkčná zostava s množstvom komponentov splní Vaše každodenné potreby.

Kuchynská linka LUNA

Moderná kuchynská linka LUNA s frézovanými dvierkami. Matný povrch spolu s neutrálnymi farbami vytvoria elegantnú kuchyňu v domácnosti. Kuchynská linka je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.

Kuchynská linka PROWANSJA

Sektorová kuchynská linka Prowansja. Dokonalá voľba pre milovníkov provensálskeho štýlu. Nadčasová elegancia v jemných farbách. Kuchynská linka disponuje širokou ponukou komponentov.

Kuchynská linka ASPEN

Kuchynská linka Aspen je sektorová kuchynská linka. Aspen má bezúchytkové otváranie dvierok. Je vyrábaná v dvoch farebných prevedeniach bieleho a sivého lesku.

Kuchynská linka ROYAL

Kuchynská linka Royal je sektorová kuchynská linka. Royal upúta zaujímavým a veľmi populárnym škandinávskym vzhľadom. Je vyrábaná v kombinácii bielej a borovice nordickej.

Sektorová kuchynská linka LARA

Moderná kuchynská linka LARA je vyrobená v obľúbených farbách. Krásnej snehobielej, cappucinovej a sivej s lesklou povrchovou úpravou. Kuchynskú linku si vyskladajte podľa Vašich predstáv a priestorových možností z množstva skriniek, ktoré táto zostava ponúka. Kuchynská linka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.

Kuchynská linka SICILIA

Sektorová kuchynská linka Sicilia s nádychom romantického štýlu. Široký výber skriniek Vám umožní vyskladať krásnu kuchyňu, kde sa varenie stane pôžitkom.

Sektorová kuchynská linka Modena

Kuchynská linka MODENA je novinkou medzi kuchyňami. MODENA je kvalitná sektorová kuchynská linka pestrou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub artisan v kombinácií s čiernym matom.

Sektorové kuchynské linky tvoria samostatnú kategóriu. Ich obrovskou výhodou je, že ponúkajú veľké množstvo rôznych skriniek, či už ide o klasické skrinky, rohové skrinky, skrinky na vstavané spotrebiče ako napríklad skrinka na vstavanú umývačku riadu, mikrovlnku, teplovzdušnú rúru, ako aj skrinky klasické, úzke, potravinové ale aj ukončovacie skrinky a regály.

Kuchynskú linku si tak môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a prispôsobiť ju Vašim potrebám rovnako ako aj priestorovým možnostiam.