V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sektorové kuchyne

Usporiadať podľa:

Sektorová kuchynská linka ARONA

Kuchynská linka ARONA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym farebným prevedením v kombinácii s dvierkami v dekore cashmere. Linka ARONA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka MONZA

Kuchynská linka MONZA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym farebným prevedením v kombinácii s dvierkami v dekore orech okapi. Linka MONZA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka SIENA

Kuchynská linka SIENA je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Jej moderný dizajn je podčiarknutý veľmi obľúbeným čiernym matným farebným prevedením na korpuse aj dvierkach. Linka SIENA disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VENTO

Kvalitná sektorová kuchynská linka s moderným dizajnom. Kuchynská linka disponuje systémom tichého uzatvárania a ponúka možnosť výberu zo 4 farebných prevedení pre dvierka skriniek. Kuchynská linka obsahuje veľké množstvo samostatných komponentov, vďaka ktorým si môžete vytvoriť kuchyňu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Sektorová kuchynská linka ELENA II

Sektorová kuchynská linka ELENA. Moderná kombinácia dubu artisan a matnej čiernej, ktorá nikdy neomrzí.

Sektorová kuchynská linka NESSA

Kuchynská linka NESSA je moderná sektorová kuchynská linka na regulovateľných nožičkách. Dostupné farebné prevedenie: antracit mat.

Sektorová kuchynská linka SCANDI

Kuchynská linka SCANDI je krásna sektorová kuchynská linka v škandinávskom štýle na regulovateľných nožičkách. Dostupné farebné prevedenie: antracit mat + jodelka scandi.

Sektorová kuchynská linka AVA

Kuchynská linka AVA je moderná sektorová kuchynská linka na regulovateľných nožičkách. Dvierka sú momentálne vo veľmi obľúbenom lamelovom prevedení. Farebné prevedenie: antracit + dub artisan.

Sektorová kuchynská linka CHAMONIX

Kuchynská linka CHAMONIX je nadčasová sektorová kuchynská linka, jednotlivé skrinky si teda môžete vyskladať aj sami, podľa Vašich priestorových možností. Alebo nám napíšte akú máte predstavu a my Vám zašleme 3D vizualizáciu.

Sektorová kuchynská linka OLDSTYLE

Kuchynská linka OLD STYLE je výnimočná sektorová kuchynská linka v old style štýle na regulovateľných nožičkách. Dostupné farebné prevedenie: antracit mat + old style.

Sektorová kuchynská linka STILO

Kuchynská linka STILO je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn vytvárajú 4 rôzne farebné kombinácie. Kuchynskú linku tvorí až 46 komponentov. Linka Stilo má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Sektorová kuchynská linka VIGO - LESK

Kuchynská linka VIGO - LESK je kvalitná sektorová kuchynská linka s veľmi širokou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s bielou vo vysokom lesku. Kuchynskú linku tvorí mnoho rôznych komponentov, vďaka ktorým si viete vyskladať kuchyňu podľa svojich priestorových možností.

Sektorové kuchynské linky tvoria samostatnú kategóriu. Ich obrovskou výhodou je, že ponúkajú veľké množstvo rôznych skriniek, či už ide o klasické skrinky, rohové skrinky, skrinky na vstavané spotrebiče ako napríklad skrinka na vstavanú umývačku riadu, mikrovlnku, teplovzdušnú rúru, ako aj skrinky klasické, úzke, potravinové ale aj ukončovacie skrinky a regály.

Kuchynskú linku si tak môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a prispôsobiť ju Vašim potrebám rovnako ako aj priestorovým možnostiam.