Rohové skrine

Usporiadať podľa:

Betty 2 šatníková skriňa rohová BE02-016-00

Šatníková skriňa BE02-016-00 je rohová 1-dverová skriňa. Vnútorne je skriňa rozčlenená na policovú a vešiakovú časť. Vyrába sa v 2 dekoroch.
€249,00

MAXIMUS rohová skriňa M34

Rohová skriňa MAXIMUS M34 je jednodverová rohová kombinovaná skriňa zo sektorového systému MAXIMUS. Skriňa sa vyrába v 4 farebných prevedeniach.
€202,00

MEGA rohová skriňa ME8

2-dverová kombinovaná rohová skriňa zo sektorového systému Mega dodávaná v dvoch farebných prevedeniach.
€239,00

Skriňa rohová REA VENEZIA 5

Rohová dvojdverová kombinovaná skriňa REA VENEZIA 5 Vás zaujme moderným dizajnom. Rohová skriňa je ideálnym riešením pre ťažko využiteľný priestor v rohu izby. Úložný priestor je kombináciou vešiakovej a policovej časti. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€344,00

Rohová skriňa Szantal SZ18

Kvalitná moderná 1-dverová rohová kombinovaná skriňa zo série skríň SZANTAL. Skriňa je dostupná v dekore dub sonoma. Skriňa jednoznačne zaujme svojim rôznorodým úložným priestorom.
€169,00

Rohové skrine sú najmä pre svoje rozmery vhodné skôr do väčších izieb. Ich určenie a využitie je rôzne od spální, detských izieb až po predsiene. Vnútro rohových skríň je zvyčajne typovo rovnaké ako kombinované skrine. Ide teda o kombináciu policovej a vešiakovej časti.

Rohové skrine do detských izieb môžu slúžiť aj ako šatník. Niektorý výrobcovia sa zamerali na to, aby bol priesto aj v vnútri skrine pristranný. Vďaka tomu sa tam bez problémov môže dieťa orientovať a zároveň mať aj veľké množstvo úložného priestoru.