V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Rohové skrine

Usporiadať podľa:

Betty 2 šatníková skriňa rohová BE02-016-00

Šatníková skriňa BE02-016-00 je rohová 1-dverová skriňa. Vnútorne je skriňa rozčlenená na policovú a vešiakovú časť. Vyrába sa v 2 dekoroch.
€299,00

MAXIMUS rohová skriňa M34

Rohová skriňa MAXIMUS M34 je jednodverová rohová kombinovaná skriňa zo sektorového systému MAXIMUS. Skriňa sa vyrába v 3 farebných prevedeniach.
€229,00

MEGA rohová skriňa ME8

2-dverová kombinovaná rohová skriňa zo sektorového systému Mega. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€305,00

Skriňa rohová REA VENEZIA 5

Rohová dvojdverová kombinovaná skriňa REA VENEZIA 5 Vás zaujme moderným dizajnom. Rohová skriňa je ideálnym riešením pre ťažko využiteľný priestor v rohu izby. Úložný priestor je kombináciou vešiakovej a policovej časti. Skriňa je vybavená kovaním s integrovaným tlmením. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€378,00

Rohová skriňa Szantal

Kvalitná moderná 1-dverová rohová kombinovaná skriňa zo série skríň SZANTAL. Skriňa je dostupná v dekore dub sonoma. Skriňa jednoznačne zaujme svojim rôznorodým úložným priestorom.
€295,00
€245,00
-16%

KUBO rohová skriňa KB6

Moderná dvojdverová rohová kombinovaná skriňa s množsvom odkladacieho priestoru. Skriňa je súčasťou sektoru KUBO.
€259,00

Rohová skriňa DROP 0101

Moderná priestranná rohová skriňa, ktorá Vám poskytne veľa miesta na zavesenie a uloženie oblečenia. Skriňa je súčasťou sektoru DROP.
€334,00

Skriňový sektor INVITA

Kvalitný, variabilný sektor, ktorý pozostáva zo skríň rôznych rozmeroch a vnútorného rozloženia. Na skrinku je možné umiestniť nadstavec. Dostupné sú 2 farebné prevedenia.

Rohová skriňa INVITA TYP3

Skriňa INVITA TYP3 je praktická rohová kombinovaná skriňa. Skriňa je súčasťou skriňového sektoru Invita, vďaka čomu si viete doobjednať nadstavec a ďalšie skrine.
€325,00

Rohové skrine sú najmä pre svoje rozmery vhodné skôr do väčších izieb. Ich určenie a využitie je rôzne od spální, detských izieb až po predsiene. Vnútro rohových skríň je zvyčajne typovo rovnaké ako kombinované skrine. Ide teda o kombináciu policovej a vešiakovej časti.

Rohové skrine do detských izieb môžu slúžiť aj ako šatník. Niektorý výrobcovia sa zamerali na to, aby bol priesto aj v vnútri skrine pristranný. Vďaka tomu sa tam bez problémov môže dieťa orientovať a zároveň mať aj veľké množstvo úložného priestoru.