Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Stolík NARVIK B-2

Kvalitný priestranný písací stolík v industriálnom štýle doplnený o zabudovaný policový regál vo vrchnej časti stolíka. Stolík sa vďaka svojim menším rozmerom skvele hodí do menších priestorov.
€71,00

Počítačový stolík COSMO C09

3-zásuvkový PC stolík s výsuvom na klávesnicu zo sektorového systému COSMO. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€91,00

MAXIMUS počítačový stolík M31

Počítačový stolík MAXIMUS M31 je počítačový stolík s 3 zásuvkami a výsuvom na klávesnicu zo sektorového systému MAXIMUS. Môžete si vybrať až zo 4 farebných prevedení.
€114,00

Písací stolík Berg 06

Jednoduchý písací stolík so skrinkou a zásuvkou zo sektorového systému Berg.
€93,00

KORA kancelársky stôl KB

Priestranný kancelársky stôl v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stôl je súčasťou sektorového systému KORA.
€257,00

INDIANAPOLIS počítačový stolík 16

Počítačový stolík s výsuvom na klávesnicu a 4 zásuvkami INDIANAPOLIS 16 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Stolík je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€139,00

Písací stôl CONTI

Písací stôl CONTI je moderný písací stôl so šuplíkom a úložným priestorom v 3 otvorených policiach. Zaistite si produktívnu prácu alebo štúdium z domáceho prostredia s písacím stolíkom CONTI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€67,00

Písací stolík B-45

Písací stolík B-45 dodá miestnosti nádych minulého storočia. Má otvorený úložný priestor, uzavretú zásuvku a 3 bočné priehradky, čo umožňuje dostatok priestoru na odloženie veci.
€119,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.