V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Písací stôl CONTI

Písací stôl CONTI je moderný písací stôl so šuplíkom a úložným priestorom v 3 otvorených policiach. Zaistite si produktívnu prácu alebo štúdium z domáceho prostredia s písacím stolíkom CONTI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€76,00

ARCA písací stolík AR7

Písací stolík so skrinkou a zásuvkou AR7 zo sektorového systému Arca. Vhodný do detských alebo študentských izieb. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€105,00

LAMELO písací stolík LA8

Písací stolík s 3 zásuvkami LAMELO LA8 je súčasťou moderného sektorového systému LAMELO. Do obývačky prinesie výnimočný štýl. Kombinácia efektu dreva, čiernych farieb mu dodávava jedinečný dizajn.
€153,00

BRILLO grey písací stolík B2S

2-zásuvkový písací stolík zo sektorového systému BRILLO. BRILLO grey je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v kombinácii biely mat a sivý lesk.
€179,00

BRILLO dub ribeck písací stolík B2S

2-zásuvkový písací stolík zo sektorového systému BRILLO. BRILLO dub ribeck je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v prevedení dub ribeck + biela.
€179,00

Písací stolík Sergio

Kvalitný nastaviteľný písací stolík Sergio s 2 zásuvkami. Dostupný v kombinácii antracit mat + dub wotan.
€182,00

NEVADA písací stolík B1

Písací stolík so skrinkou a 3 zásuvkami zo sektorového systému NEVADA. Stolík je dostupný v prevedení dub lefkas. Využitie nájde v pracovňach alebo kanceláriách.
€319,00

MALTA stôl so skrinkou 130

Písací stôl v kombinácii so skrinkou zo sektorového kancelárskeho nábytku Malta. Vysoko funkčný a atraktívny pre zariadenie kancelárie alebo pracovne.
€219,00

MALTA stôl so skrinkou 140

Písací stôl v kombinácii so skrinkou zo sektorového kancelárskeho nábytku Malta. Vysoko funkčný a atraktívny pre zariadenie kancelárie alebo pracovne.
€255,00

Počítačový stolík Dino TYP06

Počítačový stolík s odkladacím priestorom a praktickou výsuvnou doskou na klávesnicu. PC stolík je súčasťou sektoru Dino.
€100,00

Písací stolík Vivero BK

Moderný písací / počítačový stolík so skrinkou a zásuvkou. Stolík je súčasťou sektoru VIVERO.
€150,00

KUBO písací stolík KB7

Jednoduchý písací stolík s praktickou malou zásuvkou. Skriňa je súčasťou sektoru KUBO.
€103,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.