Písacie a počítačové stolíky

Usporiadať podľa:

Počítačový / písací stôl TEO

Moderný praktický rohový počítačový stolík, ktorý je vhodný do študentských izieb, kancelárií alebo pracovní. Dostupné sú 2 farebné prevedenia.
€159,00

Počítačový stôl ELMO

ELMO je priestranný počítačový stôl so zásuvkou a skrinkou. Ideálna voľba do študentskej izby či kancelárie.
€86,00

Počítačový stôl IMAN

Priestranný počítačový stôl so zásuvkou, otvorenou poličkou a magnetickou tabuľou. Stôl je dostupný v bielo-čiernej kombinácii.
€117,00

Počítačový stôl MATI + kontajner MATI

Praktický počítačový alebo písací stôl s 2 zásuvkami vhodný do študentských izbie, kancelárií alebo salónov. Je dostupný v 2 farebných prevedeniach. Súčasťou kompletu je aj 2 zásuvkový kontajner na kolieskach.
€159,00

Počítačový stôl MATI + kontajner MATI - SKLADOM

Praktický počítačový alebo písací stôl s 2 zásuvkami vhodný do študentských izbie, kancelárií alebo salónov. Súčasťou kompletu je aj 2 zásuvkový kontajner na kolieskach.
€159,00

Rohový počítačový stôl DALTON 2 NEW

Priestranný rohový počítačový stôl so zásuvkou, skrinkou a otvorenými poličkami. Stôl je dostupný v 3 farebných kombináciách.
€179,00

Rohový počítačový stôl KALIMERO

Priestranný rohový počítačový stôl so skrinkou a otvorenými poličkami. Stôl je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€139,00

Rohový počítačový stôl RONY NEW

Priestranný rohový počítačový stôl s 2 poličkami v spodnej časti. Stôl je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€99,00

Rohový počítačový stôl TERINO

Priestranný rohový počítačový stôl s 3-zásuvkami a otvorenými poličkami. Stôl je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€199,00

Rohový stôl KORNER NEW

Priestranný rohový počítačový stôl s otvorenými poličkami. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€109,00

TOPTY počítačový stôl TYP 09

Priestranný počítačový stôl so zásuvkou a skrinkou. Stôl je dostupný v kombinácii bieleho korpusu a vrchného plátu v dekore dub sonoma.
€84,00

MAXIMUS toaletný / písací stolík M27

Toaletný / písací stolík MAXIMUS M27 je dvojzásuvkový toaletný stolík zo sektorového systému MAXIMUS s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€89,00

Stôl je jedným z najdôležitejších komponentov v každej izbe či pracovni. Stôl by ste si teda mali vyberať najmä podľa toho, ako ho budete využívať.

Pre deti sú vhodné písacie stoly s úložným priestorom. Úložený priestor nájdeme v podobe zásuvky, skrinky, vloženej poličky či výsuvom na klávesnicu, ktorú Vaše dieťa časom určite využije. Výsuv na klávesnicu je praktický aj v tom, že vytvorí viac priestoru vo vrchnej časti stola. Stôl  do detskej izby by mal byť taktiež vyrobený z pevnejších a odolnejších materiálov, aby ho deti tak ľahko nepoškodili.

V pracovni je taktiež užitočný úložný prietor. Opäť tu je potrebné myslieť aj na využitie stola. Na výber máte stoly klasické, rohové,  so skrinkami, poličkami, výsuvom na klávesnicu, ale aj stoly so skleneným vrchným plátom. Na výber je toho naozaj dosť.  praktickým doplnkom je aj kontajner, ktorý so sebou prinesie ďalší úložný priestor.

Myslíme aj na tých, ktorý trávia v posteli či na gauči veľa času ale zároveň potrebujú priestor aj na prácu. :) Stolíky pod notebook sú teda ideálnym riešením. Stolík pod notebook môže byť pevný, polohovateľný, alebo aj výškovo nastaviteľný.

Veľmi obľúbené sú aj skladacie  či výsuvné stolíky. Najmä vďaka tomu, že nimi ušetríte veľa miesta. Výsuvné stolíky môžu slúžiť zároveň aj ako kozmetické stoly pre dámy. :) V našej ponuke nájdete aj stoly sklápacie, ak svoju prácu dokončíte, stolík jednoducho zložíte aby nezaberal veľa miesta.