Sektorové sedacie súpravy

Usporiadať podľa:

Sektorová sedacia súprava AVA FAMM

AVA FAMM je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA FAMM tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sektorová sedacia súprava AVA JOY

AVA JOY je moderná sedacia súprava pre náročných užívateľov. Zvýšený komfort opierania zabezpečujú operadlové vankúše a opierka hlavy. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA JOY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sektorová sedacia súprava AVA TEMPO

AVA TEMPO je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla s polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA TEMPO tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sektorové sedacie súpravy sú určené všetkým Vám, ktorí túžite mať doma dokonalú sedačku. Vyskladajte si Vašu sedaciu súpravu presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Sedacia súprava tak dokonale zapadne do Vašej obývačky. Sektorová sedačka nie je určená iba do veľkých priestorov. Pokojne si vyskladajte sedaciu súpravu do malej obývačky.
Sektorové sedacie súpravy sú označované aj ako modulové sedacie súpravy. Pri objednávke máte k dispozícií niekoľko samostaných modulov. Ako sú roh, s úložným priestorom, s rozkladom, dvojkreslo, a tak ďalej. Pri každom module je uvedený jeho rozmer. Premerajte si teda priestor vo Vašej obývačke a potom si už iba vyberajte jednotlivé moduly. 
Ako pri všetkých sedacích súpravách, aj tu platí, že si môžete vybrať poťahovú látku. Vyberajte si zo širokej škály látok v našom vzorkovníku. Ak si nieste istý frabou, vybrané vzorky látok Vám radi zašleme.